Як стати гарною коханкою для свого чоловіка: 10 правил якісного сексу

Так вже склалося, що головною прикрасою жінки є скромність. Але цю приказку ні в якому разі не варто переносити на ліжко. Адже найбільше задоволення наші улюблені отримують тоді, коли ми із зразкових «хранительниц вогнища» перетворюємося в пристрасних, кілька розпусних дівчат в сексі. Осягаючи мистецтво зваблювання, не варто забувати про те, що в цьому плані недоречний «маскарад».

Навіщо потрібно бути ідеальною?

Так вже склалося, що чоловікам в ліжку подобаються ініціативні дівчата, ті самі, що не проти не тільки часто експериментувати і міняти пози, але і провокувати сам статевий акт.

Чоловіки люблять жінок, які виявляють бажання і збуджуються при вигляді їх. Тільки з такими супутницями вони можуть бути по-справжньому впевнені в собі, і точно не зважаться на зраду. І повірте, як би банально це не звучало, але від такої жінки хлопець точно не піде!

Питання про те, як бути ідеальною коханкою, хвилює жінок з часів сексуальної революції.

І дійсно, як можна побудувати міцну сім’ю і бути впевненою в своєму чоловікові, якщо в ліжку у вас відверто «не клеїться»?

Щоб осягнути ази сексуальності, жінки йдуть ва-банк:

  • перечитують масу літератури;
  • переглядають спеціальні «навчальні» відеозаписи;
  • і навіть ходять на спеціалізовані курси, які обіцяють їм вмить звернутися у жрицю сексу.

Причому дуже часто отримані знання проектуються і на самого коханця. Дівчина, начитавшись практичних рекомендацій, озвучує їх коханому, в результаті чого весь статевий акт перетворюється у фарс, разученную постановку, розіграну за навчальним посібником. А насправді все, що від вас вимагається – це розуміти і відчувати потреби партнера на інтуїтивному рівні.

10 речей, які приваблюють чоловіків у ліжку

Сьогодні ми вирішили привести для вас 10 основних речей, які подобаються чоловікам в ліжку. Їх зовсім необов’язково виконувати за накатаним сценарієм. Крім того, вони включають в себе скоріше психологічні, ніж технічні аспекти сприйняття інтимної близькості.

В цій статті ви не знайдете занудних рад про необхідність виконувати вправи Кегеля і ставати кандидатом у майстри спорту з гімнастики, щоб встати на витончену позу на догоду коханому. Зате ви подчерпнете для себе багато нової та корисної інформації, яка, можливо, не тільки зміцнить, але і врятує ваш шлюб або союз.

Отже, що саме подобається нашим хлопцям в ліжку, і як стати тією самою «ідеальною коханкою»?

Будьте розкуті

Знаємо, це звучить досить банально, але все ж, це майже найголовніше, що подобається чоловікам в одному ліжку з вами. Це зовсім не означає, що ви повинні пропонувати йому спати з собою в ліфтах або парках, граючи в «хтиву самку». Це означає, що ви повинні чесно хотіти свого коханого. І, між іншим, така банальність, як сексуальна холодність і зради на її ґрунті – це причина 50% шлюбів розпадаються. Який хлопець захоче бачити з собою поруч панночку, у якій знайдеться сотні відмовок, аби тільки не займатися сексом? Це руйнує її самооцінку, перебудовує його на деструктивні думки про своєї сексуальної спроможності, пробуджує в ньому відчуття того, що він не задовольняє вас.

Частіше проявляйте ініціативу, і намагайтеся пробудити в собі справжню сексуальність на глибинному рівні. Займайтеся жіночими практиками, якщо відчуваєте, що вам це необхідно. Прикладіть всі зусилля, щоб отримувати насолоду від сексу.

Застосовуйте нові трюки

Чоловік – експериментатор за своєю природою, тому одноманітність в ліжку може швидко набриднути йому. Самі посудіть: навіть вам напевно швидко набридне прісна їжа, якщо ви будете харчуватися їй на щоденній основі.

Секс для самця настільки ж природним, як насичення їжею. Тому намагайтеся привносити у ваше інтимне життя хоча б трохи різноманітності. Міняйте позиції, граючи в рольові ігри, переходите від ніжності до жорсткості… словом, імпровізуйте!

Повірте, що рутинна і нудна інтимне життя швидко змушує шукати щось новеньке на стороні.

Не рівняйтеся на СРСР, де «сексу не було»

Не потрібно постійно кутатися в простирадла і вимикати світло. Нехай з-за фіранок пробивається промінь сонця, або біля вашого ложа варто запалена свічка. Чоловіки – візуали, вони, як кажуть, люблять очима. Їх збуджує жіноче тіло, вони постійно прагнуть вивчити його ще більше. Якщо опитати десяток представників сильної статі на предмет того, що саме подобається чоловікам в ліжку з жінкою, половина, не вагаючись, відповість – споглядання її прекрасного тіла під час статевого акту. Не будьте занадто сором’язливі чоловіки не розуміють цього, і розцінюють як недовіру або особиста образа.

Ведіть себе емоційно

Якщо ви будете лежати, не подаючи ознак життя, ваш партнер абсолютно справедливо вирішить, що секс з ним не доставляє вам зовсім ніякого задоволення.

Не варто рівнятися на порноактрис і картинно стогнати, провокуючи стукіт сусідів по батареї.

Але постарайтеся проявити хоча б трохи пристрасті, ніжності, блаженства. І тоді ваш чоловік точно буде задоволений собою, а це для нього надзвичайно важливо.

Говоріть!

Ні, звичайно, не про останній серії бразильського «мила», і не про те, як баба Нюра з сусіднього під’їзду тягла до будинку бідон молока без сторонньої допомоги. Говоріть чоловікові про те, що він дико заводить вас, що секс з ним для вас – суцільна ейфорія, що ви майже згораєте від задоволення. Складно сказати, які слова подобаються всім чоловікам в ліжку. Деякі люблять вульгарності, а деяких порушують навіть образи! Постарайтеся вловити це самостійно.

Робіть компліменти

Відповідні слова ми пройшли, а тепер перейдемо до компліментів. Це доречно не тільки в ліжку, а й у повсякденному житті. Кожен чоловік потребує схвалення і захоплення на підсвідомому рівні.

Дайте ж йому це! Скажіть, що у нього чудова фігура або шикарний торс, який зводить вас з розуму. Ви побачите, як цей «бальзам на душу» перетворить вашого чоловіка у всіх відносинах.

Не забувайте про сексуальне білизна

Чи варто згадувати про те, що жінка повинна виглядати сексуально і привабливо для свого коханого? Говорячи про те, які жінки подобаються гідним чоловікам у ліжку, на думку майже відразу приходять розкуті сексуальні жінки в красивому білизна. Хіба може справити враження на чоловіка жінка в затертих бавовняних трусах? Також слідкуйте за гладкістю шкіри – вона неймовірно збуджує сильна стать. Саме ніжна, бархатиста шкіра пробуджує в них підсвідомі інстинкти захисників і володарів.

Дивуйте

Як ми вже говорили, всі представники сильної статі обожнюють експерименти. Правда, кожна сімейна пара, через кілька років спільного життя знаходить собі 1-2 позиції, в яких їм комфортно і зручно займатися сексом. Але на грунті цього відбувається багато розлучень з мотивацією «Нам нудно в ліжку».

І справа зовсім не в тому, які витончені пози подобаються чоловікам в ліжку. Справа в тому, що їм постійно потрібен виклик. Запропонуйте коханому зайнятися любов’ю прямо на пікніку або в басейні на дачі друзів.

Любіть себе

Кажуть, що егоїзму не місце в ліжку, і це дійсно так. Особливо якщо явно нездоровий егоїзм. Але якщо ви справедливо стурбовані тим, що, догоджаючи чоловіка, залишаєтеся без задоволення, включайте самолюбство. Якщо вам неприємно те, що робить коханий – скажіть йому прямо, в цьому чоловіки люблять чесність. І не забувайте хвалити його, коли вам дуже добре.

«Ні» посткоїтальної суєті!

Не потрібно метушитися після завершення статевого акту. Чому чоловіки не люблять і не розуміють цього? Душ від вас нікуди не втече, а от чоловік цілком може образитися на вас за те, що вашу увагу розсіялася разом з оргазмом.

Намагайтеся продовжити моменти спільного перебування після сексу. Поцілуйте партнера, зробіть йому розслабляючий масаж, обійміть, полежіть на його плечі. Відкладіть на потім. Адже миті після сексу вважаються ще більш зворушливими і важливими, ніж сам акт злягання тел.

Будьте впевнені, що застосовуючи ці речі на практиці, ви будете постійно задоволені самі, і станете кращою коханкою для свого обранця.

В якості постскриптуму…

Якщо ви читаєте різноманітні книги з конкретними прийомами, не намагайтеся перемістити їх в своє любовне ложе. Не потрібно діяти відповідно до конкретних вказівок. Пам’ятайте, що секс не може бути упереджень і заборон, рівно як і чітко розписаного плану. Намагайтеся стежити за поведінкою і потребами свого чоловіка, вгадуйте його бажання, розвивайте свою чуттєвість.

Будьте сексуальні й привабливі для свого коханого!

Залишити коментар