Як відпустити людину, яку любиш, і повірити в себе?

Життя – це низка зустрічей і розставань. У відносинах між близькими людьми не завжди все буває гладко: сварки, чвари та непорозуміння виникають абсолютно у всіх. Неминуче трапляються і розставання, коли люди не бачать сенсу продовжувати нікому не потрібні відносини. Але що робити, якщо хоче розлучитися тільки ваш партнер, а ви не знаєте, як відпустити людину, яку любиш?

Агонія кохання

В першу чергу необхідно припинити за нього «чіплятися». Звичайно, складно говорити про гідність і гордості, коли серце розривається від горя і хочеться будь-якими способами утримати коханого.

Але в цій ситуації важливо зрозуміти і прийняти той факт, що якщо людина прийняла рішення піти, ваше валяння у нього в ногах його не зупинить.

Єдине, чого ви доб’єтеся – це його презирства і жалості, адже це останнє, чого вам хочеться. Чи Не так? Шантажувати самогубством теж не найкраще рішення. Може бути, ви і змусите його залишитися, але яку ціну доведеться заплатити за можливість бачити його знову?

Він почне уникати вас, не буде дивитися вам в очі, постарається якомога менше часу проводити вдома і скоротить спілкування з вами до вирішення побутових питань.

Продовживши агонію на якийсь час, ви тільки ще більше погрязните в болю і розчарування. Життя може стати просто нестерпним і довго стримувати себе у вас не вийде. Ви знову і знову будете пред’являти партнеру свої претензії, проявляти роздратування. Почнете виявляти невдоволення з приводу холодного ставлення до вас, не бажаючи при цьому розуміти, що у всьому винні самі. Чому?

Та тому що він був чесний з вами і запропонував розлучитися, а ви, як страус, зарывающий в голову в пісок, не захотіли зрозуміти, що все скінчилося. Тому що саме ви продовжуєте хапатися за соломинку і склеювати розбиту чашку любові.

Не чіпляйтеся за минуле

Отже, ви зробили все, що могли, щоб зберегти відносини, але результату ніякого немає. Ніхто інший, і ви самі тепер не вправі себе дорікати в бездіяльності, адже ви старалися щосили, але нічого не вийшло.

Улюблений все одно пішов і тепер важливо зрозуміти, як відпустити і пробачити людини, що заподіяв вам біль, але з яким в той же час пов’язані найпрекрасніші моменти в житті. Чим вгамувати цей біль, яка просто розриває серце на шматки?

В першу чергу ви повинні чітко відповісти собі на кілька питань. Чи справді ви його любите чи в вас говорить уражене відчуття власної гідності? Якби ви кинули його першої, було б легше?

Насправді так міркують багато «покинуті люди» і зрозуміло, що ні про яку любов тут мови не йде. Такі люди не замислюються про те, як забути і відпустити людину – це відбувається досить швидко і непомітно для самого кинутого партнера.

Як перевірити свої почуття? Достатньо задати собі просте запитання, відповідь на який остаточно прояснить ситуацію. Він звучить наступним чином: «Якщо вашій коханій людині завтра доведеться померти, чи згодні ви піти в інший світ разом з ним»? Ви незгодні на цей крок? Тоді почніть жити без нього.

Відпустити, пробачити і забути

Як відпустити кохану людину? Якщо вам потрібен останній розмова, попросіть кохану людину в ім’я ваших відносин вислухати вас.

Скажіть йому, що «накипіло», але тільки спокійно, без істерик і сліз. Подякуйте його за щастя, яке подарував, побажайте йому всього найкращого.

В цьому і полягає вся сила любові, адже коли любиш, робиш це безкорисливо, не чекаючи нічого взамін! Значить, і у вас повинно вистачити любові зробити людину щасливою, відпустивши його, адже він хоче саме цього.

«Навчися відпускати людей зі свого життя, адже вони не твоя власність!» – якщо жити за цим принципом багато проблем відпадуть самі по собі. Не можна «купити» любов людини або змусити любити себе. Необхідно засвоїти цей урок і йти по життю далі.

Головне – допомогти звільнитися від цих відносин. Як відпустити людину з власних думок? У першу чергу потрібно зайняти свої думки чимось іншим, щоб перестати думати про людину, якого більше немає у вашому житті.

Це складно зробити, але немає нічого неможливого. Не залишайтеся наодинці, постійно будьте в компанії, зустрічайтеся з друзями, більше гуляйте. Якщо є можливість, придбайте путівку і вирушайте на відпочинок. Зміна обстановки в такій ситуації тільки піде на користь.

Якщо немає можливості кудись поїхати, пориньте з головою в роботу. Працюйте понаднормово, підміняйте колег, зробіть так, щоб після трудового дня у вас вистачало сил тільки поїсти і впасти в ліжко. Займіться тим, до чого у вас раніше не доходили руки. Це відмінний спосіб позбутися від любові, особливо якщо те, чим ви збираєтеся зайнятися, ніколи не подобалося вашому партнерові.

Зміщуємо акценти

Любов до себе – це велика робота. Якщо ви поки не знаєте, як прийняти себе внутрішню, почніть перетворюватися зовні. Купіть абонемент в спортзал або басейн, запишіться на масаж, змініть зачіску. Ви і самі не помітите, як ці зміни будуть працювати на вас, як заіскряться ваші очі, а на губах заграє посмішка.

Психологи радять розділити аркуш паперу на дві половини й одну колонку написати всі плюси від цих відносин, а в іншу – всі мінуси. Результат вас може здивувати і наштовхнути на думку: «навіщо мені потрібні такі стосунки?»

Не малюйте в уяві картини, як вам буде погано без коханої людини, краще намалюйте сюжет, де вам добре, ви вільні і можете робити все, що захочете.

Фліртувати з незнайомими чоловіками, носити короткі спідниці і високі підбори і давати зрозуміти, що налаштовані на нові відносини.

Віднесіть на смітник або в центр малозабезпеченим всі речі, які нагадують вам про коханого. Не слухайте «вашу» музику, не ходіть в «ваше» кафе. Нічого не повинно нагадувати вам про минуле.

Як відпустити образу на кохану людину? Переконайте себе, що все найкраще у вас попереду. Дайте собі шанс перевірити це. Минуле залишилося позаду, і поки ви озираєтеся тому, ви не можете йти вперед. Психологи кажуть, що той, хто часто згадує минуле, швидше старіє, а воно вам треба?

Адже що означає відпустити кохану людину? Це значить, стати самодостатньою особистістю, щастя та гарний настрій якої не залежать від інших людей і складних обставин. У вас є ви, яка завжди буде з вами і ніколи не зрадить. Це найцінніше, що дає нам Бог. Життя прекрасне, і незабаром ви в цьому переконаєтесь.

Залишити коментар