Увага, перед використанням сайту, ознайомтеся з умовами використання сайту, розміщеними на цій сторінці. Використання вами цього сайту свідчить, що ви згодні з цими умовами.

Авторське право. Будь-яка інформація, опублікована на сайті vona.pp.ua є об’єктом авторського права і охороняються законодавством України, договорами та угодами країн СНД, а також нормами міжнародних договорів, угод, конвенцій, протоколів.

Наступне поширення iнформацiї сайту в будь-якій формі, в тому числі і в перекладі, в будь-яких ЗМІ, в тому числі в Інтернет, можливо тільки за умови вказівки прямого активного посилання на vona.pp.ua. При відтворенні інформації сайту в Інтернеті обов’язкове зазначення активного гіперпосилання на vona.pp.ua. Більш докладно в розділі: Умови використання інформації сайту. Ми залишаємо за собою право без пояснення причин в будь-який момент зажадати видалення скопійованих з нашого сайту статей і літературних творів.

Обмеження відповідальності. Матеріали і сервіси сайту vona.pp.ua надаються без будь-яких гарантій і зобов’язань.

Власник сайту не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникають внаслідок використання матеріалів і сервісів сайту.

Матеріали сайту, що стосуються лікування захворювань надані як інформаційні і не можуть служити підставою для самостійної діагностики і лікування. Будь-який метод лікування, як і прийом тих чи інших фармакологічних препаратів, повинен узгоджуватися з лікарями ліцензованих медичних установ.

На vona.pp.ua в розділах про лікування захворювань розміщуються дослівні тексти монографій, наукових статей і доповідей на конференціях, статті та інші матеріали, призначені тільки для лікарів і середнього медичного персоналу. Будь-який метод лікування, описаний на сайті, може втратити свою актуальність.

Умови розміщення коментарів до статей на сайті. Зміст коментарів на опубліковані матеріали є думкою осіб, які їх написали. Власник сайту не несе відповідальності за зміст коментарів.

Не підлягають публікації коментарі:

  • які містять образи особистого, релігійного, національного, політичного, рекламного і т.п. характерів;
  • які містять посилання на джерела інформації, що не мають відношення до обговорюваної теми;
  • які порушують положення чинного законодавства.

Користувачі сайту. Сайт vona.pp.ua не використовується для отримання особистої або конфіденційної інформації про користувачів. Будь-які дані, які користувач залишає на сайті vona.pp.ua, будуть розцінюватися як такі, що не містять особистої інформації.

На сайті забороняється розміщення будь-яких інформаційних, текстових та інших матеріалів, які можуть порушити чинне законодавство України і загальноприйняті моральні норми.

Правила спілкування користувачів на сайті регламентуються даними Умовами використання сайту. Власник сайту не несе відповідальності за зміст інформації, розміщеної користувачами самостійно в коментарях до статей, та інших розділах сайту, доступних для самостійного розміщення інформації користувачами. Відповідальність за подібну інформацію несе користувач, який її розмістив. Будь-яка інформація, що суперечить чинному законодавству України, буде видалена після її виявлення.

У разі порушення умов використання сайту, користувачеві може бути відмовлено в праві відвідування сайту без пояснення причин.

Посилання на інші Інтернет-ресурси. Посилання на інші інтернет-ресурси використовуються на сайті для зручності користувачів. Власник сайту не несе відповідальності за інформацію, розміщену на інших інтернет-ресурсах. Користувачам забороняється створювати посилання на інтернет-ресурси, що порушують авторські права і (або) чинне законодавство України.

Дані Умови використання сайту можуть бути змінені без попереднього повідомлення.