1. Будь-яка інформація, опублікована на сайті vona.pp.ua є об’єктом авторського права і охороняються законодавством України, договорами та угодами країн СНД, а також чинним законодавством інших країн в області захисту авторських прав.

2. Копіювання, відтворення і (або) цитування інформації сайту vona.pp.ua в Інтернеті допускається тільки за наявності письмової згоди власника авторських прав з дотриманням наступних умов:

  • обов’язкова вказівка ​​імені автора;
  • обов’язкове наступне гіперпосилання — Джерело: Жіночий журнал «Вона»

Крім посилання на головну сторінку сайту https://vona.pp.ua/ допускається посилання на ту сторінку, з якої був скопійований матеріал із зазначенням на посиланні анкора (title) — повної назви матеріалу.

Забороняється використання в гіперпосиланнях тегів і скриптів nofollow і noindex, редіректних посилань, а також просте зазначення адреси сайту без зазначеного вище активного посилання.

Посилання на джерело повинно бути розміщене безпосередньо під матеріалом (або в матеріалі), скопійованому з vona.pp.ua.

Будь-яке порушення вищевказаних вимог буде розглядатися в рамках цивільного і кримінального права, у відповідність до чинного законодавства України і інших країн.

Ми залишаємо за собою право без пояснення причин в будь-який момент зажадати видалення скопійованих з нашого сайту статей і літературних творів.

3. Копіювання фотографій і будь-якої іншої графічної інформації сайту заборонено.

4. З усіх питань копіювання матеріалів сайту звертайтеся до редактора сайту vona.pp.ua по e-mail: mail@vona.pp.ua, або через форму для контактів.