Масаж для схуднення ніг і стегон — техніка виконання

Зайві кілограми – це проблема багатьох жінок. І всі представниці прекрасної статі прагнуть позбавитися від зайвої ваги будь-якими способами. І одним з таких способів є масаж для ніг. Адже ця частина тіла худне набагато повільніше, ніж всі інші.

Варто звернути увагу і на той факт, що часто трапляються випадки, коли нижня частина тіла набагато повніше верхньої. І масаж для ніг в цьому випадку є одним з найбільш ефективних методів.

Різновиди масажу для схуднення ніг

У першу чергу варто розібратися з тим, чому ж зайві кілограми можуть накопичуватися в нижній частині тіла. Причиною появи жирових відкладень може бути не тільки нестриманість в їжі, але і порушення кровообігу. А порушення кровообігу може стати результатом малорухливого способу життя, сидячої роботи і відсутність фізичного навантаження на ноги.

Якщо проблема повноти в ногах вже існує, то використовувати лише дієту і фізичні навантаження, не варто. Проблема в даному випадку полягає в тому, що худнути буде не тільки нижня частина тіла, але і верх. І в результаті ті ж диспропорції будуть зберігатися. Тому до стандартних методів позбавлення від зайвої ваги варто додати розтирання проблемних зон.

Існують такі види цієї процедури для схуднення:

 1. Самомасаж. Для його виконання вам не знадобляться спеціальні прилади або вміння. Треба лише засвоїти кілька основних принципів розминання і все вийде;
 2. Електромасаж. В цьому випадку вам доведеться витратитися і придбати спеціальний електричний прилад;
 3. Вакуумний. Найпростішим пристосуванням для проведення є пластикова банка, яку можна купити в будь-якій аптеці за смішною ціною. Але якщо у вас є можливість і бажання, то ви зможете придбати і багато інших прилади для проведення такої процедури;
 4. Вібромасаж. Це задоволення є досить дорогим. Пам’ятайте, що для проведення потрібно купити спеціальний прилад, який буде впливати на жирові клітини з допомогою вібрацій на певній частоті. Крім того, використання таких вібрацій призводить до скорочення м’язів, що дуже схоже на тренування. На жаль, такі прилади є досить дорогими;
 5. Тепломассаж. Суть методу – у створенні ефекту сауни в нижній частині тіла. В цьому випадку організм позбавляється від надлишків рідини. Також в проблемній області прискорюється обмін речовин, що призводить до схуднення.

Використовуючи один з цих видів процедури, ви однозначно зможете згодом привести в порядок свою фігуру. Але пам’ятайте, що проводити таку процедуру потрібно кожен день. Інакше ефекту не буде. Тому, якщо ви вже почали позбуватися від зайвих кілограмів в нижній частині тіла, то не отлынивайте.

Показання до процедури

Кому ж показано використання такого методу? В першу чергу, використовувати його рекомендують при ожирінні. Але при цьому ви повинні радитися з дієтологом. Оскільки, крім розтирання шкіри і дієти, боротьба з ожирінням передбачає певне лікування.

Рекомендують використовувати подібний метод і тим, у кого є травми нижніх кінцівок, що призвели до виникнення сильних набряків.

Використовують його і в боротьбі з целюлітом на стегнах. Зверніть увагу, що при боротьбі з целюлітом на стегнах краще всього почати лікування з лімфодренажного масажу.

Як діє масаж

Всі рухи повинні бути повільними і тягучими. В результаті активізується не тільки відтік крові, але і лімфи. У результаті рідина перестає накопичуватися і настає схуднення.

Варто звернути увагу і на те, що через зменшення об’ємів клітин в них надходить більша кількість кисню, що також призводить до зменшення зайвої ваги.

Але не варто думати, що процес схуднення швидкий. Пам’ятайте, що для того щоб з клітин стегон вийшла зайва рідина і вони зменшилися, потрібно хоча б два-три місяці. Зверніть увагу на те, що використовувати різкі рухи не варто. В цьому випадку можна пошкодити дрібні судини або капіляри, внаслідок чого опухлість тільки збільшиться.

Як робити масаж для схуднення ніг

Перш ніж починати робити такий масаж для схуднення в домашніх умовах потрібно засвоїти кілька основних правил:

 • Рухи завжди треба починати від щиколоток і рухатися у напрямку вгору до стегон;
 • Зусилля повинні розподілятися рівномірно;
 • Ніколи відразу не приступайте до інтенсивних рухів. Спочатку треба розігріти шкіру легкими круговими рухами;
 • Не використовуйте сильні щипки або удари. Пам’ятайте, що таким чином ви не прискорите схуднення. Але ось ймовірність пошкодження кінцівок зросте однозначно;
 • Не варто робити сухий масаж. В ідеалі варто було б купити спеціальне масло. Якщо ж такого не виявилося під рукою, то рекомендує скористатися звичайним кремом.

Процедуру для схуднення варто проводити відразу ж після прийняття душу або ванни. На долоні потрібно нанести трохи крему і розігріти його. Потім починають м’якими рухами розтирати шкіру від щиколоток вгору. Зверніть увагу на те, що крем має рівномірно покривати всю поверхню шкіри від литок до ляжек і стегон.

Для того щоб процедура для схуднення була ефективною, варто розтирати шкіру литок і ляжек до тих пір, поки не з’явиться стійке відчуття тепла. Зверніть увагу на те, що масування шкіри литок і ляжек проводиться спочатку по задній лінії, а потім по передній лінії ноги. Не варто терти всю ногу навколо.

Також не варто забувати і про сідницях. Відразу ж після того як ви закінчили масаж литок і ляжек починайте розтирати сідниці. Розтирати м’якими круговими рухами потрібно до появи відчуття тепла.

Що стосується тривалості процедури для схуднення, то вона повинна складати не менше десяти-п’ятнадцяти хвилин для кожної ноги. За більш короткий час ви не встигнете розігріти шкіру настільки, щоб тепло потрапляло у внутрішні шари шкіри. Відповідно, і жирові відкладення розщеплюватися не будуть.

Що стосується кількості сеансів, то більше ніж тридцять днів поспіль таку процедуру краще не робити. Якщо не хочете припиняти займатися своїм тілом ні на день, то можете чергувати тридцять днів масажу і десять днів використання антицелюлітних ванн. В результаті фігура з часом буде вирівнюватися.

Варто звернути увагу і на питний режим. Відразу після сеансу може захотітися пити. Увага! Вам доведеться потерпіти. Не їсти і не пити після сеансу рекомендується протягом двох годин. При розтиранні для литок і ляжек відбувається видалення рідини з організму. І якщо ви відразу ж почнете пити, то рідина повернеться на своє місце і результату не буде.

Протипоказання

Масаж – це ефективний спосіб позбавитися від зайвої ваги. Але бувають випадки, коли його застосування може бути протипоказане. До таких протипоказання відносять:

 1. Гостре інфекційне захворювання;
 2. Наявність шкірних захворювань. Пам’ятайте, що в цьому випадку ви можете пошкодити шкірні покриви, що тільки посилить розвиток шкірного захворювання;
 3. Післяопераційний період. Пам’ятайте, що перший час після проведення операції робити такі розтирання можна, оскільки із-за цього можуть розійтися шви;
 4. Вагітність. З-за масажу можлива стимуляція матки, яка загрожує виникненням передчасних пологів.

Як бачите, використання масажу для ніг при схудненні є досить ефективним. Але при цьому не варто забувати про те, що якщо ступінь ожиріння висока, то організм потребує не тільки масажі, фізичних навантаженнях і дієті. Також потрібно проходити спеціальне обстеження і лікування. В іншому випадку будь-який позитивний результат буде короткочасним. Якщо ж ожиріння у вас немає, то роблячи м’яке розтирання кожен вечір, ви можете побачити значне поліпшення фігури вже через півтора-два місяці. Удачі вам!

Залишити коментар