Кератинове випрямлення волосся в домашніх умовах

Кератинове випрямлення волосся – процедура, в результаті якої кучеряве або хвилясте волосся можна зробити рівними на тривалий період. Крім того, кератин сприяє зміцненню волосся, робить його блискучим і гладким, захищає від негативного впливу навколишнього середовища. Найчастіше кератинове випрямлення волосся проводиться в салонах краси. Однак дівчата, що бажають заощадити свій час і гроші, можуть провести цю процедуру в домашніх умовах. Як це зробити, ми розповімо далі.

Особливості домашнього вирівнювання

Звичайно, кератинове випрямлення волосся в домашніх умовах дещо відрізняється від процедури, яка проводиться майстром в салоні краси. Це стосується і складу засобу, що використовується для вирівнювання, і отриманого результату. Засоби для домашнього використання менш дієві. Тому волосся сильно в’ються, то повне їх вирівнювання може не вийти. Зате якщо мета процедури – тільки зміцнення волосся, то очікуваний ефект буде досягнутий.

Також важливим аспектом є вартість кератинового вирівнювання. Незважаючи на те, що набір для домашнього вирівнювання коштує дорожче, ніж візит в салон краси, його вмісту вистачає на кілька процедур. Враховуючи те, що позитивний вплив кератину волосся є накопичувальним, в кінцевому результаті ви тільки виграєте від покупки.

Можна кілька разів зробити кератинове вирівнювання волосся в салоні краси, при цьому уважно спостерігаючи за всіма маніпуляціями майстра, а потім вже спробувати все те ж повторити вдома самостійно.

Що необхідно для випрямлення волосся?

Для проведення кератинового випрямлення волосся в домашніх умовах вам знадобляться:

 • Шампунь глибокого очищення або шампунь-пілінг. Він видаляє з волосся не тільки бруд, але і залишки засобів для укладки, частинки фарби для волосся.
 • Кератинсодержащее засіб. Багато виробників випускають набори для випрямлення волосся в домашніх умовах. Всі засоби містять тільки натуральні компоненти, вітаміни та білки.
 • Розпилювач-пульверизатор. Необхідний для швидкого, ефективного та рівномірного розподілу кошти по волоссю.
 • Прасочка для волосся. Потрібен прилад, який зможе нагрітися до 230 °C, при більш низькій температурі кератин не проникне в структуру волосся.
 • Фен для волосся з режимом холодного повітря і сушіння.
 • Додаткові інструменти: керамічна чашка, пензлик, гребінець, рукавички, затискачі для волосся.

Проведення процедури

Перерахуємо всі етапи домашнього кератинового випрямлення волосся:

 1. Вимийте волосся шампунем, бажано двічі.
 2. Трохи підсушіть волосся феном.
 3. Розчешіть волосся, розділіть їх на однакові по товщині пасма. Щоб локони не плутались і не заважали, закріплюють їх затискачами.
 4. По черзі нанесіть на кожну пасмо кератинове засіб. Розподіліть рівномірно по всій довжині волосся. Якщо кошти буде мало, то волосся не повною мірою наситяться поживними речовинами, а при надлишку, шевелюра буде виглядати неохайною і жирної.
 5. Залиште кератинове засіб на волосся на 20-30 хвилин. Потім встановіть на фені найнижчу температуру і висушіть волосся.
 6. Візьміть прасочку для волосся, розігрійте його до температури 230 °C. Ретельно вирівняйте кожну пасмо. По кожній пасма треба пройтися не менше 5-7 разів. Фарбованим блондинкам можна випрямити волосся праскою температурою 200 °C, так як знебарвлені волосся дуже вразливі.
 7. Розчешіть волосся.

У деяких кератиновых наборах є додаткові живильні маски або сироватки для закріплення результату.

Запобіжні заходи

Щоб домашня процедура по кератіновие випрямляння волосся була безпечною і ефективною, необхідно дотримуватися нескладних правил. У складі засобу є формалін. Це речовина, яка при нагріванні виділяє в повітря токсичний формальдегід. Незважаючи на незначну кількість, краще під час процедури одягати захисну маску. Не можна проводити процедуру під час вагітності та лактації.

Подальший догляд

Щоб результат зберігся як можна довше, після процедури варто дотримуватися наступних правил:

 • Протягом 3 днів не можна заплітати коси, зав’язувати волосся в хвіст, носити обруч, так як на зачісці з’являться постійні заломи і нерівності.
 • Протягом 3 днів не можна мити волосся. Протягом 2 тижнів не рекомендується їх фарбувати або мелировать.
 • Користуватися можна тільки безсульфатными шампунями, інакше кератин швидко вымоется з волосся.
 • Треба уникати потрапляння на волосся морської води, вона сприяє руйнуванню кератину.

Кератинове випрямлення волосся в домашніх умовах допоможе поліпшити зовнішній вигляд волосся і зміцнити їх структуру. Потрібно тільки підібрати якісне засіб і дотримувати всі правила, зазначені в інструкції.

Залишити коментар