Як вибрати одного з двох чоловіків

Величезна кількість жінок не страждає від самотності, а, навпаки, не знають, кого обрати з численних шанувальників. Якщо шляхом роздумів вдалося виділити двох лідерів, то залишилося тільки провести «дуель», щоб визначити переможця.

Як вибрати між двома чоловіками?

Багато пані цілком нормально ставляться до того, що за ними доглядає відразу кілька чоловіків. У більшості випадків аргумент такий – один партнер не здатний забезпечити всім необхідним для щасливого життя, причому це стосується як моральної, так і матеріальної сторони.

Навіть якщо така ситуація вигідна на певному етапі життя, то вже через кілька років, коли захочеться створити сім’ю, доведеться зробити вибір. Щоб було більш зрозуміло, розглянемо два популярних сценарію появи на горизонті двох претендентів на серце.

Повернення колишнього коханого

Досить поширена ситуація, коли у жінки після розставання зав’язалися нові відносини і тут раптом у двері знову стукає колишній коханий. У такому разі виникає величезна кількість питань і сумнівів з приводу того, кого вибрати: чоловіка, з яким пов’язано багато подій і почуттів, або ж нового коханого, з яким історія тільки починається і все прекрасно і перспективно. Зауважимо, якщо виникла така ситуація, значить, можна однозначно сказати, що точка в минулих відносинах не поставлена і почуття не охололи.

Щоб зрозуміти для себе, кого потрібно вибрати, чи слід самій собі дати відповіді на деякі питання:

  1. З-за чого відбулося розлучення і що не влаштовувало в колишньому партнерові. Важливо зрозуміти, якщо нічого не змінилося і подібна ситуація повториться, чи зможете ви з цим змиритися;
  2. Чи є страх відкритися перед новим людиною і побудувати новий міцний союз? Врахуйте, що часто жінки здатні ідеалізувати минулі стосунки, але якщо постаратися все подібно згадати, то не все було так чудово, як здається;
  3. Складіть список позитивних і негативних якостей обох партнерів, тільки робіть це максимально правдиво. Або ж напишіть перелік характеристик, які повинні бути в ідеального чоловіка і по ньому порівняйте кожного партнера.

Завдяки подібній роботі жінка зможе зрозуміти від кого приймати любов і з ким краще будувати дійсно щирі відносини. Пам’ятайте, немає 100% гарантії, що саме конкретно обраний чоловік зробить вас щасливою, оскільки відносини – це робота двох людей і ніхто не знає, що може статися завтра. Психологи не рекомендують зволікати і відкладати прийняття рішення на майбутнє, адже це тільки погіршить ситуацію і в результаті можна втратити обох, залишившись біля розбитого корита.

Два нових знайомих

З’ясовуючи, як вибрати, якщо люблю двох різних чоловіків, варто розібратися в ще однією популярною ситуації, коли за жінкою одночасно доглядають два представника сильної статі, з якими немає ніякої історії в минулому. У подібних ситуаціях найчастіше шанувальники є абсолютною протилежністю один одного, приміром, один – романтик, а інший – брутал. Почніть з аналізу вчинків і дій, які роблять чоловіки, причому не тільки по відношенню до вас, але і до інших людей.

Тут, як ніколи підходить відоме прислів’я – «Скажи мені хто твій друг і я скажу хто ти». Потім варто подумати, яких відносин взагалі хочеться. Приміром, з «поганим хлопцем», швидше за все, не вийде провести вечір за переглядом фільму або помилуватися заходом. Стосунки у такій парі більше схожі на вулкан, який регулярно вибухає. Якщо жінка не готова до такого союзу у майбутньому, то і починати стосунки не варто, оскільки такі самці не змінюються.

Гідного чоловіка вибрати вийде тільки після того, як вдасться розібратися в собі. Необхідно подумати, що саме приваблює в кожному партнера, оскільки багато дами часто самі себе накручують, що їм подобається якийсь чоловік.

Завдяки простому аналізу можна зробити висновки, що допоможуть правильному вибору. Психологи говорять про те, що часом досить відверто поговорити з чоловіком, сказати, чого не вистачає у відносинах, і тоді, і вибір не потрібно буде робити.

Поради, яких варто вибирати чоловіків

Коли жінка стоїть перед складним вибором, можна звернутися до порад, які дають професійні психологи. Вони допоможуть проаналізувати ситуацію і прийняти рішення.

Рекомендації про те, як вибрати одного з двох коханих:

  1. Уявіть майбутнє з кожним з партнерів. Подумайте про те, який чоловік буде чоловіком і батьком. Ви зможете розраховувати на щасливе майбутнє;
  2. Познайомтеся з друзями і родичами претендентів на ваше серце. Оточення допоможе краще зрозуміти, як веде себе людина в різних ситуаціях;
  3. Деколи, щоб вирішити, кого люблю, досить просто довіритися інтуїції. Спробуйте просто відчути, хто саме ваша друга половинка;
  4. Іноді, щоб зрозуміти, з ким варто залишитися, необхідно побути одній. Можна відправитися в подорож і вже після цього зробити вибір. Віддалившись від усіх можна зрозуміти, хто дійсно потрібен.

До речі, хотілося б згадати старовинну мудрість, яка говорить, що якщо не знаєш, кого вибрати з двох коханих, то зупинись на другому. Пояснюється це тим, що якщо жінка любить першого чоловіка, але ніколи не зверне увагу на іншого.

Тепер ви знаєте, як правильно вибрати одного з двох чоловіків, але пам’ятайте, що завжди потрібно бути чесними і відкритими з самим собою. Будьте щирими, і тоді неодмінно вдасться побудувати міцні і щасливі відносини.

Залишити коментар