Секрети сімейного щастя: як зробити шлюб міцним

Формула благополучного шлюбу проста і в той же час має свої складності. Щасливе сімейне життя неможлива без ряду складових. Які вони – секрети сімейного щастя?

1.Повага і любов

Головною умовою міцного шлюбу і його фундаментом є любов. Це почуття притягує людей одне до одного, породжує між ними любов, пошана, довіра і повага. У випадку, коли чоловік і дружина сваряться з приводу поділу домашніх обов’язків або просто з’ясовують стосунки між собою, тільки щира любов здатна швидко погасити полум’я злості і образи.

Повага один до одного – ще одна умова сімейного благополуччя. Важливо прислухатися до думки своєї половинки і шанобливо ставитися один до одного навіть в період сварок.

2.Щира підтримка

Кожній родині доводиться проходити через труднощі — матеріальні, житлові або психологічні. І хто, якщо не найближча і кохана людина зможе підтримати і дати пораду? Неможливо переоцінити важливість такої підтримки, тому, ніколи не відмовляйте своїм близьким людям допомоги, будьте готові вислухати і підтримати коханої людини, а найкраще – станьте для нього самим надійним другом!

3.Приймайте людини таким, який він є

Говорячи про секрети сімейного щастя, не можна забувати і про недоліки, які є у кожної людини. Існує безліч прикладів пар, які були пов’язані міцними почуттями, але в побутових умовах їх любов не вижила. І головна причина – невдоволення тими якостями, які раніше закривали очі, взаємні претензії, бажання «зліпити» людину під себе і т. д.

Взагалі, переробляти людини – це дуже невдячна справа. Щоб відносини були довгими і щасливими, дуже важливо навчитися перетворювати недоліки коханої людини в гідності, адже щира любов здатна і не на такі дива!

4.Спільне заняття і відсутність конкуренції

Сімейне життя передбачає ремонт або придбання житла, купівлю автомобіля, побутової техніки і масу інших справ і турбот. Чому б не об’єднатися зі своєю половинкою і не зайнятися цим разом?

Почніть з дрібниць – готуйте разом вечеря (обід або сніданок), разом робіть прибирання, займайтеся бігом вранці. Найголовніше, отримуйте задоволення від часу, який ви проводите з коханою людиною.

Вчіться разом приймати рішення, щоб не звалювати вину один на одного, а нести рівну відповідальність. Будьте опорою і підтримкою один для одного у будь-яких починаннях.

У щасливих шлюбах чоловік і дружина не конкурують між собою, хто успішніше, хто більше заробить грошей, смачніше приготує вечерю або чистіше помиє підлогу. Секрет сімейного щастя – це вміння радіти досягненню іншої людини. Навчіться захоплюватися здібностями вашої половинки, і вона відповість вам тим же.

5.Компроміси і вміння прощати

Людській натурі властиво відстоювати себе і свою думку до самого кінця. У проблемних ситуаціях ніхто не хоче поступатися, адже таким чином людина відчуває, що втрачає себе. Для збереження щасливих відносин дуже важливо шукати компроміси, вчасно зупинятися, прислухатися до думки іншої людини і знаходити якийсь загальний варіант вирішення проблеми.

В міцних спілки, заснованих на любові і взаємоповазі, партнери вміють прощати один одного і намагаються якомога менше сваритися.

6.Взаємне почуття гумору

Особливо цінний гумор під час сварок і конфліктів. Уміння одного з партнерів (в ідеалі – обох) під час з’ясування відносин перевести все в жарт – це справжній дар! Якщо ви володієте такою здатністю чи здатні навчитися цього, ваші відносини буду безцінні.

Наявність почуття гумору дуже допомагає в побуті. Навіщо злитися один на одного з-за підгорілого пирога, якщо можна посміятися і розповісти цей кумедний випадок друзям?

7.Батьки і ваша сім’я

Вибудовувати стосунки з батьками не так складно, як здається. Пам’ятайте, що ваша сім’я – це ваша відповідальність, а, значить, не потрібно при перших же проблемах дзвонити мамі і скаржитися. Такі скарги можуть призвести до наростання ворожості і навіть до розлучення. Вчіться вирішувати свої проблеми самі, а батьки нехай будуть для вас просто близькими друзями.

8.Приємні слова і маленькі сюрпризи

Двом люблячим людям щодня необхідні ласкаві слова, дотики, поцілунки і підтримка. Зближення – це запорука міцних відносин. Досягати близькості можна за допомогою приємних слів, міцних обіймів, несподіваних подарунків і т. д. Важливо, щоб ваша половинка відчувала, що нею дорожать! У щасливих пар такий період зближення триває протягом усього життя.

Секрети сімейного щастя не так вже й складні, і якщо ними правильно скористатися, то ваше сімейне гніздечко стане найбажанішим і затишним місцем на світі.

Залишити коментар