Сором’язливий хлопець: як потрібно правильно з ним поводитися?

Початок відносин часто закладає їх майбутню основу. І правильна поведінка дівчини збільшує шанси на тривале спілкування, яке перейде на більш серйозний рівень. Але як потрібно діяти, якщо вам попався сором’язливий хлопець? Треба підтримувати заданий тон і не квапити події чи варто проявити наполегливість у розвитку відносин?

Відповіді на ці запитання залежать від багатьох факторів, які варто враховувати, вирішуючи, як спілкуватися з сором’язливим хлопцем.

Якщо хлопець дуже сором’язливий, можливі причини

Отже, обираючи стратегію поведінки, в першу чергу, потрібно визначити, чому молода людина проявляє сором’язливість. Є три основні причини такої поведінки, які повинні знати дівчата:

 1. Риса характеру. Якщо хлопець дуже сором’язливий не тільки з вами, але і в будь-якій компанії, то він, швидше за все, є інтровертом. Для таких людей замкнутість – характерна риса, вони відчувають себе комфортно наодинці з собою більше, ніж серед людей. Їх найближче оточення дуже вузьке, і вам доведеться змиритися з замкнутістю до тих пір, поки не потрапите в неї.
 2. Не хоче показувати свою симпатію. Насправді сильна стать часто ніяковіє перед красою. Тому якщо ви бачите, що хлопець сором’язливий, цілком можливо, він просто не хоче занадто явно демонструвати свої почуття. Просто дайте йому час, і він сам розкриється перед вами.
 3. Не відчуває до вас симпатію, але не хоче говорити про це прямо. Дуже рідко молоді люди зважуються на відкриту розмову і, тим більше, не так легко сказати комусь, що він тобі не подобається. Тому цілком можливо, що його замкнутість – всього лише спосіб вас відштовхнути, не виступаючи ініціатором розриву відносин.

Це три найпоширеніші причини, чому хлопець поводиться замкнуто з вами. Перш, ніж приймати рішення як далі себе вести, необхідно точно з’ясувати, який з цих факторів визначає поведінку молодої людини.

Як дізнатися, що сподобалася сором’язливому хлопцеві

Якщо молода людина не поспішає демонструвати свої почуття, як же дізнатися чого він хоче від вашого спілкування? У цьому допоможуть ознаки, що свідчать про симпатії з боку хлопця.

 1. Ви часто ловите на собі його погляд, при цьому він відводить очі, коли бачить, що ви це помітили.
 2. Подивіться на його руки. Якщо вони направлені в вашу сторону, це явна ознака симпатії на підсвідомому рівні. Саме такі знаки уваги є найщирішими.
 3. Контроль поведінки. Хлопець у присутності вподобаної дівчини не буде допускати грубість. Тому якщо у молодої людини чиста мова без слів-паразитів, охайний вигляд і скромна поза, варто задуматися, чи це його звичайна поведінка або спосіб справити на вас враження?
 4. Поправляє волосся або одяг? Ще одна ознака симпатії, який не варто ігнорувати.
 5. Реакція на дотик. Якщо молода людина мимоволі здригнувся, торкнувшись вас, це вірний сигнал про симпатії з його боку. Навіть якщо після цього він швидко відійшов, ви вже встигли оцінити його реакцію на вас!

Також про таємній симпатії свідчать такі ознаки, як приховане хвилювання, крапельки поту на обличчі, злегка примушений сміх. Крім того, стежте за поведінкою його друзів, які точно в курсі об’єкта інтересу молодої людини. Якщо вони відпускають жарти у вашій присутності, швидше за все, ви можете судити про наявність почуттів до вас.

Таким чином, якщо вам попався сором’язливий хлопець, ознаки симпатії допоможуть визначити його відношення і вирішити, як діяти далі.

Хлопець дуже сором’язливий, що робити

Щоб ваше спілкування не лише тривало, але й перейшло на новий рівень, необхідно подолати замкнутість молодої людини.

Отже, як завоювати сором’язливого хлопця?

 1. Почніть спілкування за допомогою смс або соціальних мереж. Відсутність особистого контакту дозволить молодій людині розслабитись.
 2. Коли вирішите, що настав час для живого спілкування, поводьтеся обережно. Заздалегідь продумайте, про що саме будете спілкуватися під час побачення, не забудьте дізнатися про його інтересах. Така підготовка допоможе завоювати його непідробний інтерес до себе.
 3. Від першої зустрічі залежить дуже багато. Тому, якщо вас цікавить, як завести хлопця, якщо він сором’язливий, призначте побачення в людному місці. Бесіда за чашкою кави в затишному кафе, де є інші відвідувачі, буде для молодої людини набагато краще, ніж прогулянка по парку наодинці.
 4. Задавайте більше питань. Всі люблять відчувати інтерес до своєї особистості, а для сором’язливого хлопця це особливо важливо. Крім того, така тактика корисна і для дівчини, вона більше дізнається про свого обранця. При цьому уникайте провокаційних питань, ведіть себе спокійно і врівноважено. Так ви створите атмосферу комфорту, яка допоможе молодій людині розслабитись.
 5. Ні в якому разі не ставте питання «Ти постійно такий скромний?» Це лише поставить хлопця в незручне становище і викличе бажання швидше закінчити зустріч.

Ось так виглядає список перших кроків у питанні, що робити, якщо хлопець сором’язливий.

Як закріпити успіх

Мало познайомитися з симпатичним молодим чоловіком і зрозуміти, що ти йому теж сподобалася. Треба вибудувати лінію поведінки так, щоб відносини перейшли в більш серйозну фазу.

 1. Не забувайте, що жінки – слабка стать. Дозвольте молодій людині відчути себе вашим захисником і помічником. Попросіть його про допомогу в справі, в якому він точно розбирається. Після того як проблема вирішиться, не забудьте подякувати і щиро порадіти, як вам з ним пощастило.
 2. Знайдіть якесь загальне захоплення. Це не тільки дасть вам можливість більше часу проводити разом, але і дасть більше точок дотиків. А значить, ви набагато більше зблизитеся, займаючись спільною справою.
 3. Постарайтеся познайомитися з його друзями. Покажіть себе в кращому світлі, даючи зрозуміти, що ви кращий вибір для свого хлопця. Не забувайте, що чим менше коло близьких людей, тим більш цінно їхню думку.

Від дівчини залежить дуже багато чого у відносинах, ваше правильне поведінка стане запорукою тривалості спілкування з сором’язливим хлопцем.

Чого не потрібно робити

Якщо ви помічаєте явні ознаки того, що ваше спілкування переходить на новий рівень і ви в кроці від офіційного статусу його дівчини, враховуйте, яких помилок потрібно уникати.

 1. Не пропонуйте першої інтим. Навіть сором’язливий молодий чоловік знайде можливість натякнути про своє бажання близьких відносин. Ваша ініціатива в цьому питанні може його просто злякати.
 2. Не заводьте серйозних розмов на тему вашого статусу в його житті. Пам’ятайте, чоловіки не люблять говорити про стосунки. Вони воліють демонструвати свої почуття діями, а не словами.
 3. Не будьте нав’язливими. Не забувайте, якщо замкнутість – риса характеру молодої людини, ви маєте справу з інтровертом. А їм необхідно періодично відпочивати від суспільства. Ставтеся з розумінням до такої особливості і надайте своєму хлопцеві особистий простір.
 4. Не намагайтеся спеціально викликати в нього ревнощі. Чоловіки не люблять з’ясовувати стосунки, а інтроверти тим більше. Крім того, така поведінка може різко змінити думку хлопця про вас в негативну сторону.

Спокій – відмітна риса замкнутих людей. Воно гарантує відсутність постійних скандалів і сварок. Ось чому дівчата люблять тих хлопців. Якщо вести себе правильно, можна побудувати дуже комфортні відносини з такими молодими людьми.

Якщо дівчина дуже сором’язлива

Нерідко буває так, що зайвої боязкості страждають саме представниці слабкої статі. Хоча це вважається достоїнством, багатьох цікавить, як познайомитися з хлопцем, якщо ти сором’язлива. У цьому допоможуть соціальні мережі. Спілкування за допомогою листування дає певне відчуття безпеки і можливість людям звикнути один до одного перед особистою зустріччю.

Якщо під час віртуального спілкування ви помічаєте всі ознаки симпатії і перше побачення вже не за горами, виникає інше питання: як перестати бути сором’язливою з хлопцем під час живого контакту.

Тут багато залежить від молодої людини, який своїм ставленням дозволить вам заспокоїтися і розкритися. Але якщо сором’язливістю відрізняються обидва партнера, тут потрібно просто дати один одному час. Перше побачення – це лише початок відносин, не потрібно нікуди поспішати і тиснути на співрозмовника.

З кожною новою зустріччю ви будете звикати один до одного, і ваше спілкування стане більш відкритим і комфортним. Головне – не боятися нових знайомств і бути відкритою для початку відносин.

Залишити коментар