Чому колишні повертаються: чи є майбутнє у стосунків

Все, що йде, залишається в минулому. Двічі в одну річку не ввійдеш. Що минуло, того не повернеш. Всі ці фрази знайомі нам з самого дитинства з фільмів та книг. Однак у житті нерідко трапляється зворотне: те, що пішло, повертається на круги своя. Зокрема, чоловіки і жінки роблять спроби відновити стосунки з колишніми партнерами. Буває і так, що офіційно розлучене подружжя через деякий час укладають повторний шлюбний союз.

Хто частіше повертається

Статистика показує, що після розриву відносин чоловіки повертаються до своїх колишніх набагато частіше, ніж жінки. Представниці прекрасної статі або чекають, поки неблаговерный схаменеться, або тут же влаштовують своє особисте життя з новим партнером. Чоловіки ж, переоцінивши свої цінності, насолодившись свободою або товариством іншої жінки, нагулявшись або просто втомившись від самотності, роблять спроби повернутися під рідне тепле крильце. Не завжди, звичайно. Ніхто не йде звідти, де добре. І якщо чоловік зустрів ту, яка в усіх відношеннях його влаштовує, шанси на його повернення дорівнюють нулю. І все ж… Чому колишні повертаються до колишніх партнерів?

Цей нелегкий спільний побут

Одна з причин, по яких чоловіки йдуть від своїх половинок – остогидлий побут. Закінчився квітково-цукерковий період, партнерка в домашньому халаті і без макіяжу виглядає не настільки привабливо, романтика поступово поступається місце повсякденним турботам. Чоловікові хочеться романтичних пригод, тому у нього з’являється коханка на стороні – спокуслива, сексапільна, що бажає його. Але після короткого часу ловеласу не вистачає звичайного людського тепла і турботи. Йому хочеться повертатися додому, де його чекає теплий вечерю і любляча дружина. Відбувається переоцінка цінностей, і чоловік робить спробу повернутися до колишньої партнерки. Далі – все залежить від жінки. Хтось вислухає, зрозуміє, пробачить, і відносини стануть ще міцнішими і трепетними. Хтось вкаже на двері, а у кого-то за час відсутності невірного друга з’явиться новий партнер.

Інтимна близькість

Для когось секс – одна з складових відносин, а для когось- найважливіша складова. І деякі чоловіки повертаються до своїх колишніх партнеркам виключно тому, що не знайшли іншої дівчини, з якою було б так само добре в ліжку. Якщо для одних жінок союз, побудований суто на статевих відносинах, неприйнятний, то інших це більш ніж влаштовує. Для когось важлива емоційна зв’язок, а комусь для щастя достатньо чоловічого лібідо і можливості користуватися ним у своїх інтересах.

«Так не діставайся ж ти нікому!»

Ущемлене самолюбство і бажання помститися колишній подрузі також може штовхнути чоловіка на спробу знову завоювати кинуту ним жінку. Бачачи свою колишню пасію щасливою з іншим, самотній чоловік відчуває себе ображеним – «швидко ж вона мене забула, як же так, адже я такий весь із себе чудовий». Йому хочеться довести, що він дійсно самий гарний, самий кращий, самий-самий. Починаються дзвінки, залицяння, спроби знову завоювати жінку. Але – увага! Свою перевагу і гідність він доводить не колишньої пасії і не її нового кавалера, а винятково самому собі. Його мета – не повернути жінку, а засмутити її нові відносини. Помститися за своє вражене самолюбство.

Ностальгія про минуле

І ще одна ситуація. Колишній чоловік, самотній і вільний, раптом оголошується в житті жінки – по електронній пошті, по телефону або на порозі з букетом квітів. За чашкою кави або келихом елітного вина несподіваний гість починає згадувати про минулі відносини, про те, як було добре удвох… Можливо, якщо жінка також вільна або переживає криза сімейного життя, ностальгічні спогади продовжаться в спальні або в готельному номері. Але шанси на відновлення відносин – мінімальні. Швидше за все, самотній чоловік шукає ніжності і ласки, тому обдзвонює або відвідує всіх колишніх подруг, сподіваючись отримати бажане хоча б від однієї з них.

Історій повернення колишніх чоловіків безліч. Але чоловік – не бумеранг, може і не повернутися. Тому дівчатам, які переживають розрив відносин, не слід дивитися на те, як буває у інших, а жити своїм життям. Адже поряд із затвердженням «що минуло, того не повернеш» існує й інше – «якщо твоє, то обов’язково повернеться». До чоловіків це теж стосується.

Залишити коментар