Як розірвати сильний енергетичний зв’язок?

Неможливо заперечувати, що езотеричні течії стали модним віянням останнього періоду. При великій доступності різного роду інформації, будь-якої людини так і тягне зануритися в щось магічне і незвідане. Деякі з головою йдуть в вивчення причинно-наслідкових зв’язків, а інші намагаються розібратися з собою і своїми життєвими напрацюваннями. Безумовно, кожен прагне щастя, знаходячи свій шлях його придбання.

Як езотерика може допомогти особисто вам?

Езотерика насправді суто практична наука, яка може дати безліч рад по зміні стилю життя та організації душевного і емоційного спокою. У цьому дуже потребують ті, кому в недавньому минулому довелося розірвати стосунки, а також залежні від картин і подій минулого.

Це цілий розділ в езотериці, що охоплює групу людей, з якими просто необхідно розлучитися на трьох рівнях світосприйняття:

 • духовне;
 • ментальному;
 • фізичному або сексуальному.

Хто учасник подій?

Всесвіт складається з зв’язків. Є вони між речами, будинками, людьми. Як правило, вони виникають з душевності, почуттів, робочих відносин, закоханості, спільного сексу і споріднених почав і ще тисячі різних передумов для будь-якого виду відносин. Енергетична зв’язок – це невидима оку, але досить потужна прив’язка до певним подіям або людям. Також деякі езотерики називають її залежністю, яка утворюється між людьми на всіх згаданих раніше рівнях.

Це якесь добровільне рабство, якому піддає себе людина, а коріння треба шукати в неприйнятті і відмову від себе як від унікальної особистості. Звичайно, існує певна градація, що вказує на ступінь залежності учасників подій. Необхідність розірвати існуючу енергетичну прив’язку доводиться багатьом людям, в процесі неминучі і бажані консультації з різними фахівцями, від психологів до екстрасенсів.

Назвемо лише кілька випадків, які найбільш часто зустрічаються в практиці езотериків:

 • Прив’язка між чоловіком і жінкою, що з’являється в результаті сексуальних відносин;
 • Зв’язок між дорослим дитиною та її матір’ю;
 • Також може бути енергетична взаємодія між людиною і певною подією, в якому задіяні зайві емоції;
 • Зв’язок між кровними родичами, особливо близнюками і двійнятами;
 • Прив’язки, зроблені магічним шляхом, при насильницькому впливі на ментальне і ефірне тіла людини;
 • Зв’язки, що виникають з якихось інших причин, між сторонніми людьми на відстані.

Викликають шалений відтік особистої енергії людей, такі стани дуже багаті неприємними наслідками, отражающимися на фізичному і психічному здоров’ї. Розберемо кілька випадків, і подивимося, як діють прив’язки, якими діями можна перервати, як завершити ходіння по колу і виключити повторення деяких, переслідують і повторюються з течією життя, ситуацій.

Батьки і діти

Психологи і езотерики часто зустрічають у своїй практиці випадки, болючою зв’язку з батьками. Ще більш поширена прив’язка матері до дітей і навпаки. Це насправді бич нашої сучасності, так як багато дівчат, не реалізувавшись у спільній сімейного життя, народжують дітей на самоті і як «для себе». Згодом, коли діти підростають, на них завалена вся лавина почуттів матері, які їй більше не на кого витратити.

Це може виражатися по-різному, іноді навіть переходити в диктат на сімейному рівні, вибір місця навчання дітей, друзів, книг, кола спілкування, відвідування певних секцій або тренувань, що може викликати конфлікти.

Але іноді, діти з більш слабким опором, починають приймати як належне турботу і надмірний інтерес до своєї персони. У подібному стані виникають прив’язки, які заважають потім влаштовувати своє особисте життя, адже думка мами стає найбільш вирішальним і безпрецедентним.

Тому смерть матері може стати серйозним психологічним ударом, адже людина не навчився жити в реальному світі, без підвищеної опіки та піклування.

Починається депресія, в думках постійно виникають картини минулого, у яких батьки були живі, і все було добре. Не закликаючи викреслювати з пам’яті батьків, хочемо просто пояснити, що необхідно навчитися відпускати близьких людей. Це певна робота зі своєю свідомістю і підсвідомістю, при якій людина отримає сили і орієнтири для подальшого життя.

Ситуації, коли батьки живі, але тяжіють над дітьми, вже навіть досить дорослими, теж не рідкість.

Як розірвати енергетичний зв’язок зі своєю матір’ю в цьому випадку:

 • Необхідно взяти відповідальність за події і вчинки у своєму житті на себе;
 • Подякувати обох батьків за те, що дали життя;
 • Чітко в розмові донести до їх свідомості, що тепер всі будете вирішувати самі, помилятися і падати теж;
 • Завершити розмову низьким поклоном.

Остання дія радять фахівці, для того, щоб тіло запам’ятало і мозок почав діяти по-іншому, взявши цей ритуал за початкову точку відліку.

Чоловік і жінка

Енергетична зв’язок між люблячими чоловіком і жінкою – це теж досить актуальна тема
багатьох езотеричних консультацій і семінарів.

Існує думка, на підставі ведичних практик, що сексуальна зв’язок призводить до семирічної прив’язці на ментальному рівні.

Вплив виявляється на всі сфери життя, та іноді неможливо довго знайти партнера після завершення відносин, в інших випадках емоції продовжують працювати в напрямку колишніх коханих.

Це також призводить до стресу на глибокому особистісному рівні. Способи звільнення, рекомендовані при питанні «як розірвати енергетичний зв’язок з колишнім коханим партнером», досить різноманітні.

Наприклад:

 • провести медитацію на прощення, бажано не один раз, особливо якщо образа була обґрунтованою;
 • у разі передчасної смерті партнера, потрібна медитація на прощення, побажання миру і необхідно відпустити згадування. Проробляти стільки разів, скільки знадобиться для зниження емоційного фону;
 • забрати всі речі, які нагадують про зв’язки – подарувати, викинути, спалити;
 • створити заміщення, яким може послужити будь, невластивий раніше, вид діяльності.

Поради про те, як розірвати енергетичний зв’язок з коханим чоловіком, прості лише на перший погляд, але всі дії потребуватимуть певного часу і періоду.

Бажано після таких процесів не залишатися одній, найкраще відновити спілкування з подругами, так як потрібно замістити пішла чоловічу енергію жіночої. Наостанок слід зауважити, що наповнений енергією навколишній світ, тому на енергетичну зв’язок між людьми не поширюється поняття відстані в звичному для нас розумінні.

Це не завжди погано, існує безліч прикладів, коли такий енергетичний симбіоз допомагав у пошуках, при хворобах просто був підтримкою у важкі хвилини.

Але при цьому розірвати негативну енергетичний зв’язок з іншою людиною, просто фізично збільшивши відстань (наприклад, виїхавши в інше місто) не вдасться. Потрібна допомога фахівця, досвідченого в езотеричних практиках.

Залишити коментар