Як підпорядкувати собі чоловіка, щоб управляти їм? Кілька простих способів маніпуляції

Незважаючи на те що кожна людина, особливо чоловік, неповторний і унікальний, в деяких випадках для благополучного розвитку відносин доводиться пригнічувати його власне «я».

Звичайно, ви спочатку вибираєте того молодого чоловіка, який вам підходить, разом із усіма достоїнствами і недоліками. Між тим, як відомо, в період закоханості багатьох мінусів свого партнера ми просто не помічаємо, а через певний час саме ці риси характеру не дають нам спокійно жити та будувати щасливу і міцну сім’ю. Якщо бажаєте викорінити недоліки чоловіка, вам необхідно підпорядкувати його собі і зробити це таким чином, щоб він нічого не запідозрив.

Підпорядкування і управління представником протилежної статі – це складний розділ психології, і щоб його освоїти, потрібно чимало часу. У даній статті ми пропонуємо вам декілька простих порад і рекомендацій від професійних психологів, з допомогою яких ви зможете розібратися, як підпорядкувати собі чоловіка, і що робити, щоб надалі ви могли керувати ним.

Корисні психологічні прийоми, як підпорядкувати собі чоловіка

Щоб маніпулювати і керувати людиною будь-якої статі, необхідно знати особистісні особливості та індивідуальні риси характеру. Розуміння того, що і як може впливати конкретно на вашого чоловіка, дозволить вам вмовити чоловіка на будь-яку дію, яке йому зовсім нецікаво.

За допомогою певної тактики дій ви повинні вкласти в голову партнера деякі істини, які автоматично змусять його підкорятися вам.

Існує кілька простих і, одночасно, ефективних способів маніпуляції, які практично завжди діють безвідмовно, якщо правильно їх використовувати:

  • в першу чергу, ви повинні показати дружину або молодій людині: щоб не трапилося, він для вас – лідер. Тут ви можете використовувати будь-які жіночі хитрощі, з допомогою яких представник сильної статі завжди буде відчувати, що він хоробріший, сміливіше і рішучіше. Ви не повинні соромитися демонструвати слабкість, особливо в дрібницях. Так, навіть якщо ви попросіть партнера відкрити кришку на банці, цим ви продемонструєте, що потребуєте допомоги і підтримки. Правильне використання цієї жіночої хитрості дозволить вам не тільки успішно маніпулювати чоловіком, але і допоможе йому знайти упевненість в собі і рішучість. Часто молоді люди, дружини яких вдома ведуть себе саме таким чином, починають зовсім по-іншому взаємодіяти з колегами і отримують довгоочікуване просування по кар’єрних сходах;
  • незважаючи на назву нашої теми, завжди пам’ятайте: примушувати чоловіка робити те, що не по душі, категорично не можна. Так ви тільки відіб’єте бажання молодої людини перебувати з вами у відносинах і, можливо, спровокуєте на розставання. Якщо ви хочете спонукати партнера до певного вчинку, дійте нишком, хитрістю, так, щоб він нічого не помітив. По можливості в деяких ситуаціях буває потрібно погодитися з коханим і відмовитися від задуманого, щоб надалі він відчував незручність і погоджувався абсолютно на все, що ви йому запропонуєте;
  • ви повинні стати для своєї половинки не тільки дружиною, коханою дівчиною, але і кращим другом. Розділяйте його інтереси, ходіть на футбол або дивіться телевізор, вирушайте гуляти по місту, навіть якщо ви не в настрої, але ваш чоловік цього хоче. Підтримуйте розмови про рибалці, полюванні та інших, суто чоловічих захоплення. При правильній тактиці дій з боку представниці прекрасної статі чоловіки начисто забувають про всіх друзях і воліють проводити весь вільний час у колі сім’ї, оскільки саме там його люблять і завжди підтримують;
  • стримуйте емоції. Завжди. Спочатку вам буде важко, але з часом ви звикнете до такої поведінки. В присутності чоловіка ви не повинні плакати чи кричати, оскільки в таких ситуаціях представники сильної статі просто розгублюються, стають слабкими і беззахисними. Вони не знають, як себе вести і як реагувати на прояви жіночих емоцій, тому починають вести себе неадекватно. Рідкісний чоловік йде на поступки дружині після того, як вона поплаче. В більшості випадків молоді люди, навпаки, відсторонюються від коханої і замикаються в собі, а деякі просто відштовхують дівчину, яка плаче, і повертаються до діалогу тільки після того, як вона заспокоїться. Також не варто занадто захоплюватися виразом радості і інших позитивних емоцій, особливо у випадку, коли ви робите це нещиро.

Як підпорядкувати собі чоловіка, розбещеного батьками?

Розпещені чоловіки, або «мамині синочки», це особлива категорія громадян, яка вважає, що в сімейних відносинах їм достатньо лежати на дивані і лише зрідка виконувати чоловічі обов’язки, а от жінкам необхідно у всьому догоджати коханого. Такій молодій людині буде дуже складно знайти дівчину, яка б поділяла цю точку зору на тему сімейного життя.

Всі представники сильної статі, яких дуже сильно любили батьки з самого дитинства неправильно виховували, поголовно є маніпуляторами.

Після деякого часу спільного проживання такий чоловік обов’язково спробує підпорядкувати вас, і, якщо ви не дасте жорсткий відсіч, зробити це буде набагато складніше. Тим не менш, кожна з нас може несподівано закохатися в будь-якого чоловіка, і при знайомстві з черговим кавалером є всі шанси не зрозуміти, що саме являє із себе ця особистість. Через кілька днів, тижнів або місяців відмовитися від того, хто вам так подобається, ви вже не зможете, але і існувати разом з ним на таких умовах теж не захочете.

У такій ситуації доведеться негайно щось міняти.

Наступні поради професійних психологів підкажуть вам, як можна підпорядкувати собі чоловіка-маніпулятора, і не дати йому керувати вами:

  • періодично, але не занадто часто, пригадую своєму партнеру певні моменти з вашого спільного життя, за які йому може бути соромно. Можливо, десь у стані алкогольного сп’яніння він залицяється до іншої дівчиною, коли ви вже зустрічалися, або витратив велику суму грошей даремно, зробивши ставку в казино. Докори сумління змушують таких чоловіків робити те, що їм не хочеться, нехай навіть і скриплячи зубами;
  • порівнюйте його з вашими спільними друзями, причому в різних ситуаціях порівняння можуть бути як на користь вашого обранця, так і на користь інших молодих людей;
  • на деяких представників такого типу жіночі сльози діють спонукальним чином. Однак до цієї тактики можна вдаватися тільки дуже рідко. В іншому випадку ви ризикуєте домогтися зворотного ефекту;
  • маніпулюйте з допомогою інтимних відносин. Знову ж таки, використовувати цей метод можна тільки в крайньому випадку і не частіше одного разу на рік;
  • ще один перевірений часом спосіб – змусити чоловіка щось пообіцяти або навіть заприсягтися. Через деякий час ви можете нагадати обранцеві, що він пообіцяв зробити певну річ, і сміливо вимагати від нього виконання обіцянок.

У всьому іншому чоловіка-маніпулятора слід направляти в потрібне русло так само, як і інших представників сильної статі. Не варто забувати, що всі перераховані вище методи працюють виключно в поєднанні з позитивними моментами, тобто зразок «батога і пряника».

Один раз пожурив дружина, будьте готові до того, що протягом декількох днів доведеться його хвалити і заохочувати.

Тільки з допомогою такої тактики дій вам вдасться домогтися ефективного управління чоловіком і підпорядкувати його собі.

Залишити коментар