Чоловік-Козеріг: як вести себе з ним? Як завоювати його?

Супутника життя ми вибираємо самі. І хоч кажуть, що шлюби укладаються на небесах, все-таки перед тим, як пов’язати своє життя з кимось, потрібно якомога більше дізнатися людини. Гороскоп — один з путівників, який багато хто сприймає всерйоз. Нас цікавить чоловік-Козеріг. Як вести себе з ним? Чого очікувати від такого союзу?

Чоловік, народжений Козерогом

Народжений під знаком Козерога чоловік – це амбіційний і здібна людина. Якщо він знає, що на вершині його чекає тріумф, з радістю піде по крутих схилах наперекір вітрам і шторму, при цьому відкинувши побитий шлях. Вигода від успіху у вигляді слави, престижу, грошей – ось його правила гри в завзятість. А терпіння і увага до деталей — способи досягнення поставлених цілей.

Від інших чоловіків Козерога відрізняє обережність і серйозність, перевагу грати безпечно, ніж ризикнути і отримати всі або втратити в одній партії. Для нього ближче якась приземленість, а опора на реальність вище навіжених ідей і мрій. Це шанувальник традицій і сталості, досить стриманий з новими знайомими.

Страх опинитися перед очима громадськості в незручному становищі дуже великий, тому чоловік-Козеріг уникає відповідей на прямі запитання. Ці ж причини роблять нерозумним флірт з ним. У відносинах між статями Козеріг дотримується принципу, коли життя одна і жінка в ній повинна бути єдиною.

Від нього не варто чекати зради, але при всьому цьому його вимоги до своєї супутниці дуже високі. Вона повинна бути опорою і надійним тилом, людиною, з яким можна збудувати міцні зв’язки на все життя. Тут немає місця легковажності й мінливості.

Домагаємося його прихильності

Спроби добитися прихильності чоловіків, народжених під знаком Козерога, не повинні ґрунтуватися на нетерпінні і пориві. Це не той випадок. Тут необхідний неспішний підхід. Для початку треба дізнатися його краще, а також, що важливо, дати йому максимум інформації про себе.

Йому потрібна та, з ким він буде відчувати себе комфортно, коли довіра – опція за замовчуванням. Отже, здобувачка повинна стати для нього відкритою і в той же час улюбленою книгою. Пошук підходів до такого чоловікові вимагає стратегії дій, оскільки відступам після локальних невдач немає місця.

Отже, чоловік-Козеріг: як зрозуміти, що ти йому подобаєшся? Спочатку він виглядає віддаленим, можливо, навіть дещо холодним і не піддається на спонтанне шоу емоцій. Перш ніж добитися відповідного почуття, необхідно змусити його захоплюватися, заслужити повагу, показати йому свою відповідальність, організованість, зосередженість.

Як він себе веде, якщо закохався?

Як веде себе закоханий чоловік-Козеріг? Він не кокетка і гравець, і якщо полюбив, то назавжди. Віра в серйозні стосунки змушує його терпляче і наполегливо вести пошук і чекати ту єдину, а коли він знайде її, зробить все, щоб зберегти відносини.

Він буде захоплюватися здалеку, перш ніж зробить перший крок. Такі чоловіки шукають стабільності та стійкості у відносинах. Довгостроковість партнерства і емоційна прихильність – ось те, що чоловіки-Козероги просять від життя.

У спальні такий чоловік здатний здивувати. Він не любитель ігор або втілення фантазій, але в той же час дуже ласкавий і ніжний. Секс для нього – це фізичний прояв любові і демонстрація довіри.

З точки зору розуміння його дій, Козеріг практичний і стриманий, тому може сповільнитися багатообіцяюча зв’язок, але коли вона з’явиться, то покаже себе як справжній улов. Терпіння є сильною стороною чоловіка-Козерога: він чекає, скільки потрібно, щоб отримати необхідну йому. Такий партнер дуже вірний, вдумливий і добрий.

Як завоювати чоловіка-Козерога?

Визначаючи лінію поведінки при вибудовуванні відносин з чоловіком-Козерогом, слід знати, що кохання на одну ніч йому до вподоби. Він повинен бути впевненим у серйозності на сексуальному і емоційному рівнях. Це не означає, що йому потрібно повідомити кількість і імена майбутніх спільних дітей на першому побаченні, але уявлення про наміри по відношенню до нього повинні бути дані.

Ні в якому разі не можна давати йому відчути себе черговий запис у вашому журналі перемог. Якщо це станеться, відстань між вами будуть складати кілометри. Необхідно пам’ятати про те, що Козеріг не любить перебувати в епіцентрі уваги, тому будьте обережніше з нарядами. Зайва відкритість і сексуальність призведе до того, що безліч очей буде спостерігати за вами, а це принесе йому дискомфорт.

Ці чоловіки воліють відтінки зеленого, сірого і чорного, а також небайдужі до кольору індиго і фіолетовому. Навіть у виборі подарунків їм хочеться бачити сенс. Купіть коханому щось, що демонструє увагу. Якщо Козеріг захоплюється, наприклад, творчістю конкретного музиканта, а ви вручите йому рідкісний вініл, він буде одночасно щасливий і вражений.

Незважаючи на те, що відносини з чоловіком-Козерогом можуть зробити життя трохи складніше, ця людина майже завжди надає хороший вплив на тих, з ким він дружить і полягає в романтичній зв’язку. Такий партнер у багатьох відношеннях просто бальзам для душі.

Залишити коментар