Як заінтригувати чоловіка: поради та правила онлайн-листування

Кожен чоловік – це мисливець за вдачею. Домогтися розташування, зацікавити його можна, приклавши певні зусилля. Жінка, в якої немає родзинки, яка видна, як на долоні, швидко перестане цікавити чоловіка.

Ускладнюється ситуація, якщо ви знайомитеся і переписуєтесь з інтернету. Як заінтригувати чоловіка, не зустрічаючись з ним? Чи є способи підтримувати інтерес чоловіка до себе на відстані?

Навіщо потрібна інтрига у відносинах

Жінка – це джерело чоловічого натхнення, хранителька домашнього вогнища. Саме на жіночих плечах тримається комфорт і благополуччя сім’ї.

Довгі і міцні відносини можна зберегти тільки в тому випадку, якщо чоловіка цікавить його жінка. У нього має бути бажання піклуватися про неї, надавати знаки уваги.

Якісні взаємини між чоловіком і жінкою будуть існувати до тих пір, поки є іскорка, вогник у відносинах. Запалити інтерес і підтримувати його довгі роки – це зовсім різні речі.

Заінтригувати партнера швидкоплинно здатна кожна жінка. А ось як підтримати цю інтригу через багато років спільного життя? Крім того, складніше всього це зробити, якщо ви познайомилися на сайті знайомств і спілкуєтеся тільки за листуванням.

Правила спілкування по листуванню

Інтернет створив всі можливості для самотніх людей знаходити свої другі половинки. Але бути цікавим співрозмовником і тримати інтригу в листі здатна не кожна жінка. Дізнатися людину на відстані дуже важко. Деколи, навіть довгий час зустрічаючись, люди не можуть пізнати один одного повністю. Завдання дівчини показати всю свою комунікабельність, манери в листуванні.

Для успішного спілкування-онлайн психологи пропонують дотримуватися кількох простих правил:

 1. Дівчина повинна бути в міру активною, не потрібно нав’язуватися. Надмірна товариськість може швидко набриднути чоловікові.
 2. Вчіться слухати і розуміти співрозмовника. Задавайте йому питання, спонукайте розповідати про себе, але самі говорите тільки тоді, коли він запитує вас про це.
 3. У листі покажіть свою грамотність, не вживайте нецензурну лексику. Це не прикрашає дівчину.
 4. Проявляйте свою допитливість. Постарайтеся показати весь коло ваших інтересів.
 5. Не намагайтеся здаватися такою, якою ви є насправді. На думку психологів, це найголовніша помилка жінок. Представляючи себе в іншому образі, ви можете потрапити в незручну ситуацію при зустрічі. В результаті, чоловік буде розчарований і вже після цього заінтригувати його не вдасться.

Спілкування по листуванню дуже зручно для скромних жінок, які важко знайомляться. В процесі листування до першої зустрічі люди можуть вже досить добре дізнатися один одного, і перша візуальна зустріч проходить набагато легше. Найголовніше, щоб листування дійшла до бажаного результату, навчитися, як заінтригувати і завести чоловіка.

Головні помилки при листуванні

Як заінтригувати чоловіка по листуванню і не втратити зв’язок з ним до першого побачення? Багато дівчат, хвилюючись, допускають незграбні помилки, які руйнують ще не почалися стосунки.

Які помилки роблять дівчата:

 • Дуже активно наполягають на першому побаченні.
 • Часто жінки ставлять чоловікам інтимні питання і намагаються дізнатися їх плани на спільне майбутнє.
 • Недоречні жарти, які можуть образити чоловіка.
 • Відсутність прояву інтересу до захоплень чоловіка.

Незважаючи на уявну простоту онлайн-спілкування, одне незручне вираз може повністю покласти край відносинам. Фахівці стверджують, що якщо інтерес до листування підтримується і у чоловіка, і у жінки протягом трьох тижнів, то такі відносини можуть мати продовження.

Як правило, перші кілька днів партнерів охоплює ейфорія від знайомства. Тільки через кілька тижнів, це відчуття зникає, і можна тверезо оцінити рівень відносин.

Якщо чоловік відповідає односкладовими фразами, не виявляє інтересу до ваших захоплень. Не йде першим на контакт, а ініціатива спілкування виходить тільки від вас, значить, заінтригувати його не вдалося і, швидше за все, такі відносини не будуть мати продовження.

Як побудувати інтригу, знаючи знак зодіаку чоловіки

Вашим козирем у листуванні з незнайомим чоловіком може стати знання його знаку зодіаку. Володіючи такими відомостями, ви можете приблизно скласти манеру поведінки з ним.

Для кожного знака зодіаку характерні свої особливості:

 1. Як заінтригувати чоловіка козерога? Козероги – натури, які люблять конкретику. Не намагайтеся відволікати його від конкретних тем розмови. Щоб сподобається такому чоловікові, більше спілкуйтеся на побутові теми, питайте у нього поради.
 2. Володеи – чоловіки-загадки. Якщо він не виходить на зв’язок кілька днів, не випитуйте причину. Цей знак зодіаку найлегше заінтригувати. Вам потрібно всього лише постаратися показати йому, що ви не все розповідаєте про себе.
 3. Яке повідомлення заінтригує чоловіка рибу? Це егоїстичний знак зодіаку. Самий вірний спосіб утримати їхню увагу, постійно запитувати і цікавитися їхніми інтересами. Про себе говорите, як можна менше, особливо в перші дні листування. Постарайтеся розібратися з усіма його захопленнями, навіть якщо ви зовсім нічого не розумієте в футболі.
 4. Овен – суперечлива натура. Вони одночасно і вперті, і ранимі. З таким чоловіком потрібно бути лагідною, ніжною, турботливою. Як заінтригувати чоловіка-овна? Покажіть йому, що для вас він джентльмен і самий головний герой. Тоді він розквітне і буде у ваших ніг.
 5. Дуже акуратно потрібно вести листування з тельцем. Такі чоловіки володіють унікальним чуттям на фальш. Обманюючи його, ви ризикуєте втратити повагу до себе з найперших днів. Будьте з тільцями самі собою. Спілкуйтеся з легкістю та невимушеністю. Телець оцінить вашу чесність і доброту.
 6. Дуже легко заінтригувати близнюка. З ними можна дозволити собі пожартувати, розповісти свіжий анекдот. Близнюкам подобається невимушене спілкування, вони цінують почуття гумору і оригінальність.
 7. Побільше серйозності і практичності в спілкуванні з раками вам не завадить. Не бійтеся питати у раку ради, йому це дуже підлестить.
 8. А ось з левом потрібно бути завжди на сторожі. Гладьте свого лева по шерстці, тільки так вам вдасться завоювати його розташування. Але й не будьте полохливим кошеням. Поруч з левом повинна бути левиця. Тільки такий тандем може мати майбутнє.
 9. Як заінтригувати чоловіка-діву? Вони люблять порядок, ощадливість, бережливість. Не забувайте повідомлення вставляти фрази про те, яка ви хороша господиня.
 10. Скорпіон любить розумних жінок і розумні розмови. Порожня балаканина навряд чи приведе його в захват. Він дуже любить сперечатися на теми, які його цікавлять. З таким чоловіком буде доречно обговорити наукову передачу, поговорити про останні новини в політиці та економіці.
 11. Ненавидить буденність в спілкуванні і життя стрілець. Його постійно треба чимось дивувати. Будьте завжди несподівані. Розповідайте йому про своїх поїздках, подорожах.

Інтернет – величезна можливість для самотніх людей знайти свою другу половину.

Головне – підходити до свого пошуку з розумом. Виконуйте всі рекомендації по спілкуванню в листуванні, і ваші старання увінчаються успіхом. В житті є приклади, коли таке спілкування закінчується щасливим шлюбом.

Залишити коментар