Чоловік тілець в ліжку

До гороскопів можна ставитися по-різному. Але те, що зірки, під якими ми народжені, впливають на характер, заперечувати не можна. Простежити цей вплив можна і на сексуальному житті людини.

Так, чоловік-Телець в ліжку – це феєрверк чуттєвості і задоволення. Отже, поговоримо про тонкощі любові і стосунків з Тельцем.

Не коханець, а мрія!

Чоловіки, народжені з 21.04 по 20.05, відрізняються сексуальної невтомністю. Вони здатні довго і з особливим піднесенням займатися любов’ю, доводячи свою партнерку до піку насолоди знову і знову. Однак при цьому їх відрізняє ряд особливостей, які партнерка повинна знати заздалегідь.

Адже, зустрівшись з нерозумінням в ліжку, Телець може без зайвих слів припинити відносини, в тому числі й за її межами.

 • Комфорт. Саме так! Чоловік-Телець воліє займатися любов’ю в м’якій і теплій постелі. Ліфт, парк або машина – не його стихія.
 • Ще і ще. Навіть після спустошливої оргазму Телець буде знову і знову шукати продовження. Так що жінка повинна бути готова до секс-марафону.
 • Слова, слова… Ніщо так не збуджує Тільця, як визнання в любові. Якщо партнерка буде говорити йому про те, як їй добре, що з ним вона на сьомому небі, то він буде робити все можливе, щоб чути це як можна частіше.
 • Фантазії. Незважаючи на нелюбов до екстриму, Телець любить рольові ігри, використання секс-іграшок. Особливо його заводить ініціатива, яка виходить від коханої. Несподіване перевтілення в медсестру або Червону Шапочку залишить незгладимий слід у його душі.
 • Довгий задоволення. Чоловік, який народився в знаку Тельця, дуже цінує довгі ласки. Так що не варто квапити його, якщо він хоче сповна насолодитися ніжною прелюдією.

Ерогенні зони чоловіка-Тельця

Для хлопців, які народилися в кінці квітня-травні, чуттєві задоволення відіграють чи не найважливішу роль у стосунках. Так що вони шукають жінок, здатних розділити прагнення отримувати від сексу максимум задоволення. Саме цим пояснюється те, що Тельці намагаються схилити вподобану дівчину до сексу вже на першому побаченні. Таким чином вони перевіряють, наскільки підходять один одному, а зовсім не поповнюють свій донжуанский список.

Так що жінці, яка мріє завоювати Тельця, просто необхідно знати, куди направити свої ласки, щоб у нього навіть думки не виникло про те, що вона — не ідеальна пара.

У астрологічного бичка кілька особливо чутливих зон:

 • шия;
 • потилиця;
 • ніс;
 • рот.

Зауважте, що ці частини тіла стоять у рейтингу ерогенних зон навіть вище статевого члена! Як же їх пестити?

Тельці не люблять занадто хитромудрих дотиків, тому підійдуть погладжування, ласки мовою і губами. Справжню бурю емоцій може викликати спроба залізти йому під сорочку і погладити спину. Загалом, дражніть і піддавайтеся, маните і тікайте – такі контрасти здорово розохотять палкого бичка. І вже зовсім безпрограшний варіант стати ідеальною коханкою в очах Тільця – зробити йому масаж з аромамаслами (наприклад, з мандарином, іланг-іланг).

Сексуальна сумісність з іншими знаками Зодіаку

Тельці сумісні з багатьма зодіакальними знаками, але от з жінкою, народженої під однойменною сузір’ям, не завжди. Це пов’язано з тим, що вона, як правило, натура романтична, яка потребує боргом цукерково-букетном етапі.

А чоловік виявляється занадто нетерплячий і прагне якомога швидше перейти до суті питання».

 • З 90 % впевненістю можна сказати, що союз з жінкою-Овном приречений на провал. Вона дуже вимоглива, темпераментна, може захоплюватися іншими кавалерами, а Телець не любить, коли йому змінюють і вимагають більше, ніж він може дати.
 • Сумісність жінки-Близнюків з чоловіком-Тельцем в ліжку може бути оцінена в 8 балів з 10 — хороший результат. До максимуму не дотягує лише тому, що занадто імпульсивну панночку може почати дратувати можлива повільність партнера. Але якщо вона зможе проявити терпіння, то результат виправдає докладені зусилля.
 • Жінка-Рак і чоловік-Телець швидко приходять до повної сумісності в ліжку. Це та сама коханка для Тельця, яка дарує йому впевненість у своїй вірності, але в той же час вимагає нейтралізації її запальної вдачі, дратівливості як раз ніжністю і силою одночасно.
 • Для темпераментного Тільця Лев – об’єкт приборкання. Але якщо бичку вдасться прив’язати до себе таку даму, то в ній він знайде і одного, і коханку, і партнера. При цьому, трохи поступившись своїми амбіціями щодо самостійності, Левиця отримає море задоволення.
 • Союз з Дівою для Тельця напевно не буде цікавим. Вона дуже стримана в інтимному житті, а для задоволення його спраги чуттєвих задоволень супутниця повинна бути більш темпераментний.
 • Відносини з Вагами подарують Тельцю гармонію. Жінки цього знаку Зодіаку вміють «врівноважувати» всі сумніви чоловіка, який знаходиться поруч. А для сексу така партнерка – справжня знахідка, адже вона дозволяє виконувати з собою неймовірні кульбіти і з задоволенням включається в чуттєві гри.
 • Скорпіон і Телець – це неймовірно чутливі, палкі коханці. Але в житті їх союз приречений на провал – зокрема, за його власництва і її мстивості.

 • Схожа історія і з жінкою-Стрільцем. У сексі вони обидва люблять довгі прелюдії, романтику, а в житті будуть прагнути обмежити свободу один одного.
 • Любовний арсенал жінки-Козерога найчастіше обмежується певним набором поз і прийомів, що вона не хоче розширювати. Так що чуттєвого Тельцю в ліжку з нею буде нудно. Але якщо будувати відносини на взаємоповазі, то така партнерка виявиться дуже підходящої парою.
 • Як казав Михайло Жванецький, «Не можеш любити — сиди і дружи». Ось так і у відносинах чоловіка-Тельця з жінкою-Водолієм. Її цікавить, головним чином, інтелектуальний саморозвиток, так що схилити жінку до сексу навряд чи вдасться не те що на першому, але і на десятому побаченні. Та й задоволення буде сумнівним: вона ж читала, що буде по-іншому! Терпіння доводити, що від сексу можна отримувати задоволення, причому різними способами, у Тельця просто не вистачить.
 • А ось з Рибкою Телець зможе проявити себе у всій красі. Вона буде із задоволенням приймати все, що він захоче втілити з ліжка, а йому доведеться до вподоби її грайливість, мінливість і чуттєвість.

Який Тілець у відносинах: жіночий погляд

Відгуки з приводу того, якою чоловік-Телець у відносинах, можна умовно розділити на дві групи: відмінний партнер по сексу і прекрасний чоловік.

Що стосується першої категорії відгуків, то цю сторону особистості Тільця в основному виділяють жінки, які віддають перевагу фізіологічний аспект відносин духовному. Наприклад, Овни або Скорпіони. А от хорошим супутником життя його вважають розважливі Ваги, Рак. В цілому ж представниці прекрасної половини людства відзначають вірність і надійність Тельця, закоханого в свою партнерку.

Чоловік-Телець в ліжку – це задоволення і ніжність, чуттєвість і екстаз. Але ці «привілеї» отримає тільки та жінка, яка зможе підтримувати вогонь любові в партнері — благо, зробити це не так вже й складно. Потрібно тільки щиро полюбити свого чоловіка і бути для нього вірною, передбачуваною і надійною супутницею.

Залишити коментар