Як запросити хлопця на побачення: уроки зваблювання

У нашому суспільстві так заведено, що робити перший крок в любовних стосунках – прерогатива чоловіків. Тому бідні жінки часто страждають і ллють сльози в подушку, так як предмет їх симпатії не робить перший крок, а самі дами соромляться проявити ініціативу. Але варто соромитися? Велике питання. Адже деколи така невпевненість може стати самим величезним розчаруванням у житті.

Так чи варто чекати біля моря погоди? Напевно, немає. Адже щодня жінки у всьому світі намагаються довести свою рівноправність з чоловіками. Прекрасна половина людства активно водить машини, займає високі посади і часом заробляє набагато більше за чоловіків, так чому ж не включитися в боротьбу за власне щастя? Саме час! Так давайте сьогодні поговоримо про те, як запросити чоловіка на побачення.

Починаємо підготовку

Отже, ви ніби як дозріли для того, щоб запросити хлопця на перше побачення, зробити крок назустріч.

Чого варто боятися в цій ситуації? Безумовно, відмови молодої людини. Ніхто з нас не готовий бути відкинутим, але забувати про такий поворот подій не варто. І навіть якщо ви почуєте від симпатичного чоловіка «ні», не потрібно впадати в істерику і починати ображати його, прийміть відмову з гідністю.

Багато дівчат на підготовчому етапі мучаться питанням, куди запросити чоловіка на побачення. Місце краще вибирати таке, щоб було цікаво і вам, і хлопцю, якого ви запросили. Погодьтеся, якщо молода людина любить прогулянки на велосипеді, а ви зовсім не вмієте на ньому кататися, то побачення, швидше за все, буде провалено.

Нічого, крім розчарування, ви не відчуєте.

Крім цього, краще віддавати перевагу не дуже гучним і багатолюдних місцях, щоб у вас була можливість поспілкуватися з молодою людиною. Наприклад, відвідування кінотеатру – вельми непогана ідея, але тільки якщо після перегляду буде запланований похід в затишне кафе, інакше нормально поговорити не вдасться.

Якщо ви придумали, куди піти на побачення з хлопцем, то пора зробити йому запрошення. Оптимальний варіант – поговорити у звичній для нього обстановці, без свідків, глядачі в такій справі не потрібні, вони можуть засмущаться як вас, так і предмет вашої симпатії.

Переходимо в наступ

Отже, якщо місце для зустрічі вибрано, і ви повні рішучості запросити хлопця, то не варто відкладати справу в довгий ящик. Зберіться з силами – і вперед.

А щоб чоловік не зміг вам відмовити, дотримуйтеся наступних рекомендацій:

  • Постарайтеся виглядати ідеально. Багатьом дівчатам впевненості в собі додає бездоганний зовнішній вигляд. Тому в день «Х» постарайтеся виглядати на висоті, виберіть гарний образ, зробіть акуратну зачіску і макіяж. Якщо у вас є щаслива кофточка, то варто вбратися в неї. Такі маленькі хитрощі дозволять вам побороти страх і набути впевненості у власних силах;
  • Налаштуйтеся на бесіду. Якщо ви вже вирішили запросити чоловіка першої, то налаштуйтеся на розмову. Дуже важливо під час запрошення дивитися молодій людині в очі і посміхатися. Зоровий контакт спонукає співрозмовника і це факт. При розмові фрази будуйте чітко, не мямлите. Якщо ви не зможете перейти в наступ, то спершу запитайте про щось незначне, але не затягуйте розмову;
  • Якщо ви до цього не виявляли особливого інтересу до молодій людині, то саме час почати налагоджувати з ним контакт, крапелька флірту тут зовсім не завадить: ледь вловима усмішка, погляд, спрямований в його бік, все це справить позитивний ефект. При цьому намагайтеся бути не надто нав’язливою, так як активні дії, причому розпочаті різко і з наскоку, можуть відлякати хлопця. Всього має бути в міру, флірт – це легка гра, а не бойові дії, не забувайте про це;
  • Пам’ятайте, що чарівної фрази, щоб запросити на побачення чоловіка, немає. Тому заучувати якийсь текст не має сенсу. Причому ви від хвилювання можете забути зазубрені фрази і впасти в ступор, краще ведіть себе природно, говоріть від душі, щирість завжди цінується. Підійде навіть самий банальний питання з розряду: «Привіт, якщо ти не зайнятий сьогодні, може, сходимо в кафе, кіно і т. д.?». Чітко, просто, від душі – ось запорука успіху.

Ще трохи корисної інформації на тему, як першою запросити на побачення чоловіка

Якщо у вас не виходить набратися сміливості і безпосередньо покликати симпатичного хлопця на побачення, то можна спробувати скористатися обхідним шляхом.

Для цього придбайте два квитки, наприклад, на концерт його улюбленої групи, в кіно, на цікавий спектакль, в загальному, куди завгодно, де предмету вашої симпатії буде цікаво.

Після цього в розмові з чоловіком згадайте про те, що у вас є два квитка на захід, а подруга (сестра, мама, бабуся і т. д.) піти не зможе.

Запропонуйте молодій людині скласти вам компанію. Таке запрошення буде виглядати легко і невимушено і не налякає хлопця, якщо він по природі сором’язливий.

Якщо ви з молодим чоловіком, який вам симпатичний, спілкуєтеся в одній компанії, то цілком можна влаштувати не побачення наодинці, а зустріч друзів. Правда, запросити потрібно не величезний натовп людей, а 1-2 пар закоханих. У такій обстановці ви зможете легко і без тиску поспілкуватися з симпатичним молодим чоловіком і чудово провести час. До речі, такий варіант підійде для дівчат, які не знають, як запросити на побачення колегу-чоловіка. Наприклад, після робочого дня покличте товаришів по службі попити разом каву, головне, щоб хлопець, який вам подобається, «клюнув» на заклик, а в компанії не виявилася ще дівчат, які претендують на його увагу.

Варто відразу сказати, що запрошуючи кудись симпатичного колегу, є ризик зіпсувати з ним не тільки дружні, але і ділові відносини. Якщо на побаченні щось піде не так і ви не знайдете спільну мову, працювати в подальшому разом буде дуже непросто.

Якщо ви ставитеся до розряду дуже сором’язливих дівчат, то можете запросити хлопця на зустріч, написавши записку. Щоправда, такий варіант підійде далеко не всім, тут потрібно відштовхуватися від характеру хлопця. Наприклад, романтики однозначно оцінять таке запрошення.

Деякі дівчата задаються питанням, як запросити чоловіка через смс на побачення?

В принципі, так само, як і за допомогою звичної записки, тільки для використання засобів зв’язку вам потрібно буде розжитися номером телефону чоловіка. Якщо ж контакт у вас є, то може краще кликати не через смс, а просто подзвонити? Хоча, тут кожна красуня вирішує самостійно.

Бувають випадки, коли дівчата і хлопці по-справжньому розкриваються тільки в листуванні і проживають цілі любовні історії, набираючи смс послання або повідомлення електронної пошти.

Тому використання сучасних засобів комунікацій – не така вже й погана ідея.

Загалом, абсолютно неважливо, яким чином ви запросили чоловіка на побачення, головне, щоб він погодився, і ви провели першу зустріч чудово. Удачі вам і не бійтеся робити перший крок!

Залишити коментар