Як правильно «дресирувати» свого чоловіка?

Про «дресирування» чоловіків видано чимало книг різних авторів. У них йдеться про натуральні помсти і найбільш в’їдливі способи покарання винного. Правда, всі вони стосуються швидше випадків з «екс»-чоловіками, оскільки непридатні для подальшого продовження відносин. Що ж робити, якщо коханий завинив, але про розставання не може бути й мови?

Якщо пустити все на самоплив і швидко забути образу, він відчує вседозволеність і зможе безперешкодно допустити повторну помилка. Якщо зробити щось в помсту дуже відчутно, союз може похитнутися сам по собі.

Одвічна дилема – як покарати хлопця, тримаючись за нього і люблячи? Давайте розглянемо найбільш м’які, нейтральні, жіночні варіанти.

Якщо сталася зрада…

Після зради здатні оговтатися небагато. Якщо чоловік зрадив вас, ніхто не може дати вам гарантії, що це не повториться. Крім того, навіть якщо ви дуже любите, у вашій душі може затаїтися «тиха агресія», яка дасть про себе знати в самий невідповідний момент. Сотні разів подумайте, чи варто прощати людини за таке низьке і образливе по відношенню до вас діяння.

Союз після зради – це як склеєний склянку. Пити з нього вже явно не можна, а викинути шкода. І власник посуду то і справа метається від думки про те, як би застосувати ємність, до того, щоб позбутися від неї раз і назавжди. Всякий міцний союз будується, насамперед, на довірі. Це знає і старий, і молодий. А яка довіра може бути до людини, яка цинічно образив вашу гідність і принизив вас, віддавши перевагу вам іншу жінку?

Навіть якщо списати все це на чоловічу «полігамність», яка є найтиповішою помилкою сімейних психологів, або «суто фізичний потяг», ви повинні бути готові до повторення цього вчинку з його боку. Крім того, ви майже гарантовано будете постійно підозрювати його, і отруювати життя вам обом.

Щиро люблячий чоловік не хоче бачити з собою поруч нікого, крім своєї жінки. Для нього вона – єдина, неповторна і обожнювана. «Хвилинне захоплення» з боку чоловіка вже говорить про зворотне.

Навіть якщо він ретельно приховує сам факт зради, але ви про неї точно знаєте, подумайте про те, що вашого коханого зовсім не турбує останній факт. Його не хвилює те, наскільки вам буде боляче, коли ви дізнаєтеся про його діяння. А значить, він не цінує ні вас, ні вашого ментальне здоров’я, ні навіть фізичний стан.

Проте всі ці продуктивні міркування гарні і правильні лише в тому випадку, якщо дівчина молода і відносно вільна. У цьому випадку можна без зайвих дій піти від людини і знайти більш гідного, свого чоловіка. Але що робити, якщо ви живете разом, ділите спільний побут і майно, виховуєте дітей?

Існує тільки два варіанти – пробачити або залишити. Причому в першому випадку вам доведеться зробити щире «відпущення гріхів» і не таїти в собі образу. Ви повинні чесно відповісти самій собі на запитання «чи готова я пробачити?».

Адже брехня і приниження вашої особистості може повторитися в будь-який момент. Чи готові ви не повертатися до цієї теми і не йти на умисну помста, змінюючи у відповідь? Якщо відповідь на ці питання щиро позитивний, варто подумати над тим, як добряче провчити винуватця.

1 варіант – конструктивний діалог

Поговоріть з коханим, що називається, «по душам». Запитаєте, чому так відбулося, і чому ваша провина перед ним. Скажіть про свої претензії і уточніть, в чому проявляються ваші. Домовтеся, що відтепер ваші спільні сили будуть кинуті на налагодження союзу, а не на його подальшу деструкцію.

Поясніть чоловікові, що не збираєтеся змінювати у відповідь чисто з принципу. Але відразу позначте, що якщо коли-небудь таке станеться, він повинен буде пробачити вас так само, як ви пробачили його. Чоловік буде постійно перебувати «напоготові», і зробить все, щоб не втратити вас, якщо він відчуває до вас дійсно серйозні почуття. Він зрозуміє, що відтепер відносини залежать в основному від його поведінки, і, повтори він свій вчинок, вони впадуть, як картковий будиночок.

2 варіант – прозорий натяк

Це хороший варіант того, як можна покарати невірного хлопця. Але він актуальний лише в тому випадку, якщо чоловік думає, що ви ні про що не обізнані. В іншому випадку подібні дії виставлять вас в дуже поганому світлі.

Отже, якщо хлопець зраджує, і ретельно приховує цей факт, спробуйте діяти від протилежного. Несподівано для нього позначте дистанцію. Проведення часу з ним віддайте перевагу заняття власними справами, зануритеся в своє хобі, займіться чимось цікавим особисто для себе. Ваш партнер, який майже гарантовано розслабився і вирішив вийти сухим з води, неодмінно помітить це, навіть якщо ви не проживаєте разом.

Якщо ви одружені або співжиття, це буде видно ще більше. Проводьте більше часу зі своїми друзями, відвідувати вечірки і семінари, затримуйтеся на роботі допізна, загадково вимикаючи мобільний телефон. Регулярно купуйте собі букети квітів і невеликі «подарунки» – нехай він відчує, що у вас з’явився залицяльник, або навіть кілька.

Але ні в якому разі не перегинайте палицю і не намагайтеся його «вжалити» занадто явно, кажучи про своїх уявних «зради». Так ви ризикуєте зробити з нього святого мученика, а з себе – занепалу жінку, яка опинилася у всьому винна сама.

Коли чоловік почне бентежитися і відчувати небезпеку втрати, він (якщо любить), стане приділяти вам більше уваги і турботи. Нехай понервничает. Можливо, він навіть захоче все обговорити, і це буде відмінним приводом позначити всі крапки над «i».

Пам’ятайте, розумна дівчина, яка карає свого хлопця за зраду, діє м’яко і беземоційно.

Від чого варто утриматися?

Список того, як не можна карати хлопця за образу у вигляді зради:

 • Ні в якому разі не закочуйте йому гучних скандалів і істерик з докладним «розбором польотів»;
 • Не шкодуйте себе в його присутності, не сипте фразами на кшталт «За що мені це?», «Що я зробила?», «Я потворна / товста / дурна, це і є привід?»;
 • Не плачте в подушку ночами безперервно, особливо якщо він бачить це. Оптимально покарати його, застосувавши легку грубість і створивши дистанцію, але ні в якому разі не будуючи з себе жертву;
 • Не скаржтеся спільним знайомим і друзям. Перед ними він цілком здатний виправдатися, навіть якщо винен. А ось ви залишитеся в незручному положенні, особливо, якщо відносини все ж вдасться зберегти;
 • Не погрожуйте йому відповідними діями. Куди краще пустити слух, що у вас з’явився залицяльник чи гідний шанувальник, ніж сипати шантажирующими заявами «в лоб»;
 • Не втягуйте батьків. Ні його, ні своїх. Про вашу ситуації повинні знати тільки ви, і, максимум, ваша подушка. І те, що в його відсутність;
 • Не бійтеся йти, якщо не відчуваєте в собі сили пробачити і почати все заново. Відносини, в яких постійно присутній образа, гнів і страждання, апріорі приречені. Варто штучно пролонгувати те, що вже померло?

Якщо наміру прощати у вас немає, не роздумуючи йдіть, причому роблячи це тихо, мирно і частково байдуже. Бажано і зовсім приховано. Якщо ви проживаєте в одному домі, викроїте час, коли його не буде вдома, зберіть речі і їдьте, не залишаючи прощальних записок і листівок.

Залишити людину в невіданні – найкраща і благородна помста, яка б’є куди болючіше чергового скандалу. Жінка, яка карає свого чоловіка спокійним відходом, карає його ще й усвідомленням того, що нічого цінного він для неї не уявляв. Навіть якщо він не відчуває до вас високих почуттів, ваш холоднокровний догляд сильно зачепить його чоловіче самолюбство.

Помста за малу помилку

Якщо ваша ситуація не настільки катастрофічна, і улюблений лише образив вас необдуманим словом або дією, чиніть ще більш нейтрально, що називається, люблячи. Карайте хлопця тихими колкостями і натяками в бік його непристойну поведінку.

Як можна покарати свого хлопця, люблячи його? Використовуйте наступні прийоми:

 • Легке відчуження;
 • Тимчасовий бойкот від «берегині домашнього вогнища»;
 • Провокація ревнощів (без відвертого флірту і зрад);
 • «Дзеркальне відображення» (демонстрація всіх дій хлопця по відношенню до нього);
 • Прояв образи (але без сварок і істерик).

Як покарати хлопця за зраду або брехня, ми розібралися. Вам залишилося лише визначитися, чи варта гра свічок, і навчаємо людина в принципі. Подумайте, чи варто вам залишатися парою. І якщо немає – ні в якому разі не опускайтеся до такого чорного і неблагородного справи, як помста. Будьте щасливі і кохані!

Залишити коментар