Як визначити характер людини за датою народження?

Природа чисел цікавить людство з тих самих пір, коли люди почали вимірювати навколишній світ, вважати предмети, явища, їх якості та параметри. Виявляючи дивні числові закономірності, їм почали надавати сакральне значення і пов’язувати з впливом богів.

Звідси бере початок прагнення визначити характер і долю людини за датою народження. За час існування цивілізації було створено кілька нумерологічних навчань. Способи розрахунків, трактування та опис результатів у них відрізняється. Але всі вони сходяться в загальному переконанні: доля і характер людини залежать від цифр, які складають число народження.

З появою писемності були встановлені відповідності між літерами та цифрами. Народження людини означало зміну існуючого порядку речей. Щоб виміряти і направити ці зміни, дитині намагалися дати відповідне ім’я, щоб він приніс родом те, що було найактуальніше. Завдяки відповідності між літерами та числами стали прораховувати значення імені аналогічно датами.

Тому і зараз є методики, що описують характер людини по імені і даті народження.

Згідно нумерології, дата народження розкриває природні схильності індивіда, які будуть визначати його особистість і життєвий шлях. Сучасні адепти нумерології розробили прикладний аспект вчення настільки, що з допомогою розрахунків можна дізнатися, яким чином людина може досягти успіху в любові, справах, бізнесі, яку варто вибирати професію і в чому полягає його найвища життєва завдання.

Є нумерологічні системи, які визначають долю людини за переліком, році, або зодіакальному знаку.

Одна з найвідоміших – система квадрата Піфагора, розширена в наш час до вчення про психоматрице, пропонує розглядати числа у взаємовпливі один на одного, коли розташовані в певному порядку в лінії і стовпці, вони посилюють або послаблюють прояву базових якостей особистості.

Це досить складна система обчислень та інтерпретацій результатів і вимагає глибокого вивчення значного обсягу матеріалу. Але з її допомогою алгоритмів можна розрахувати схильності і характер людини по даті народження, використовуючи спеціальну програму в інтернеті в онлайн-режимі. Результати виходять досить розгорнуті і детальні.

Але для новачків в цьому питанні створені спрощені системи розрахунків, що дозволяють отримати швидкі, але узагальнені результати без особливих зусиль. Спробувавши такі нехитрі обчислення, люди зазвичай бувають здивовані наближеністю результатів до істини і прагнуть дізнатися про це більше. Спробуйте і ви.

Опис характеру і долі людини за датою народження

Отже, проведемо розрахунки за пару кроків:

 1. Складіть всі цифри у вашій даті народження: наприклад, якщо ви народилися 30.05.1988, то 3+0+0+5+1+9+8+8=34;
 2. Доведіть результат до, так званого, первочисла – тобто однозначного числа, склавши в нашому випадку 3 і 4, отримуємо 7. Якби результат знову вийшов би двозначним, варто було б ще раз скласти цифри.

Тепер дивимося, що означає те чи інше число.

 • 1 – число лідерів, сильних особистостей. Вони завжди виділяються з натовпу. Характер у людей з цифрою 1 дуже імпульсивний. Їм властива діловитість, а успіх дається легко. Вони легко захоплюються, мають масу інтересів. Цим людям притаманне великодушність, гордовитість, серйозність, ініціативність, справедливість. Недоліки проявляються в перебільшеною серйозності, владності і авторитарності.

«Одиниці» добре ладнають з іншими, але найкраще сходяться з собі подібними – мають 1 в числі долі.

 • 2 – число дуже емоційних людей. Вони схильні до перепадів настрою, непостійності в досягненні цілей. Але ця риса допомагає їм вміло пристосовуватися до різних ситуацій. Досягати своїх цілей вони легко вміють за допомогою інтуїції та здатності обходити перешкоди на шляху.

Люди двійки дорожать своїм будинком, поважають сімейні цінності та традиції. Вони вміють дружити і стають хорошими партнерами, але часто віддають перевагу партнерам сильніше себе. Також вони вперто вирішують свої проблеми самостійно, не приймаючи сторонньої допомоги.

«Двійки» добре взаємодіють з людьми цифри 1.

 • 3 – число природжених воїнів. Вони терпіти не можуть, коли їм заперечують. Той, хто посміє це зробити, отримає категоричний відсіч. Мужність і вольовий характер цифри 3 впадає в очі з перших хвилин знайомства. У них великі плани, і вони не розмінюються на дрібниці.

Однак надмірне самолюбство цих людей і поривчастість в діях часто створюють в партнерських відносинах та в любові проблеми. Вони безцеремонно і навіть нещадно звертаються з партнерами, які перевершили їх в якій-небудь діяльності.

«Трійки» добре взаємодіють з собі подібними 5-ї і 6-мі.

 • 4 – число дуже ініціативних людей, вони воліють рідкісні професії, не терплять одноманітної роботи і рутини. Живий і гострий розум допомагає їм багато чого добитися в житті. Але вони довго переживають, якщо зазнають невдачі.

Вони дуже привабливі і користуються величезною популярністю у протилежної статі. Це допитливі люди, яких не цікавлять господарські питання.

Відмітна особливість людей четвірки ще й у тому, що вони відмінно сходяться з будь-якими людьми.

 • 5 – вказує на оптимістів. Їх відрізняє високий інтелект, уміння поважати і любити інших людей. При цьому вони щиро сподіваються на взаємність. Вони вміло знаходять компроміс у найрізноманітніших ситуаціях, завдяки чому навколо них панує атмосфера щастя і гармонії. Це люди відповідальні, з незмінним прагненням до самовдосконалення. Іноді їм не вистачає рішучості і необхідна підтримка.

Добре взаємодіють з 3-ї, 5-ї і 6-мі.

 • 6 – означає чутливих людей. Вони з легкістю долають труднощі, ніж заслуговують любов оточуючих. Цим людям все дається легко. Але вони часто ризикують втратити свої досягнення з-за неуважності. Як правило, ці люди надзвичайно красиві і зарозумілі. Але це не заважає їм активно спілкуватися і легко йти на контакт.

Вони добре сходяться з людьми свого числа, 5-ї і 3-мі.

 • 7 – говорить про людей з дивними поглядами на життя, оточуючі часто не розуміють їх. Тому народжених під 7-кою, як правило, переслідують відчуженість і самотність.

При цьому вони вперті у своїх переконаннях. Найчастіше мають характер флегматичного або меланхолійного типу і у всіх життєвих перипетіях ведуть себе розсудливо. Також їм властиві пунктуальність, вірність, на них багато в чому можна спокійно покластися.

«Сімки» гармонійно взаємодіють людьми 2-ки і 9-ки.

 • 8 – вказує на упертих і непокірних людей, які живуть виключно за своїми правилами, що йде врозріз із загальноприйнятими. При цьому у них широке коло друзів, яким вони завжди готові допомогти. Вони волелюбні й незалежні. Але завжди зберігають дружні стосунки з партнером, з яким розірвали любовний зв’язок або діловий контракт.

Для побудови відносин підходять люди 1, 2, 9.

 • 9 – зазначає натур філософських, що шукають в життя високі смисли. Вони милосердні, чутливі і поступливі. Цим людям складно довести до кінця свої задуми. Вони спокійні і самі не люблять конфліктів і скандалів. Також їх відрізняє невпевненість і нерішучість.

Для відносин краще вибирати людей 2-ки.

Нумерологічний аналіз характеру людини за датою народження році і аж ніяк не є вироком на все життя. Це всього лише виявлення передумов, базових здібностей і можливостей, закладених в індивідуума природою.

Їх корисно знати, щоб ефективніше розвиватися, і, якщо потрібно, долати негативні аспекти.

Залишити коментар