Чоловік-овен в ліжку

Складно навіть уявити людину, яка любила б задоволення більше, ніж чоловік-Овен. І, звичайно, не останнє місце в списку своїх переваг він відводить інтиму. Так що жінці, яка зважилася на стосунки з ним, просто необхідно знати, який чоловік Овен в ліжку.

Тільки так можна знайти способи його задовольнити і по-хорошому здивувати.

Коханець палкий і непостійний

Саме так можна в кількох словах охарактеризувати, який чоловік-Овен в ліжку. Однак для більш повного опису того, хто поруч з вами, потрібно врахувати, що стихією цього знака Зодіаку є вогонь. Тому чоловіки, народжені з 21.03 по 20.04, енергійні, вперті і щирі.

Ці три якості визначають пристрасність натури Овна. Однак при цьому навряд чи якась жінка скаже, що Овен – найкращий коханець. Для нього секс – це задоволення, насамперед, його власних природних потреб, далеких від злиття душ. Так що при зручному випадку Овен обов’язково затягне в ліжко, іноді навіть наплювавши на довгі залицяння і ніжну прелюдію. Це пов’язано з тим, що жінку він сприймає як самку, мисливський трофей, яка просто зобов’язана належати йому. При цьому, наскільки вона йому «згодиться» потім, він не думає — важливо отримати її тут і зараз.

Як задовольнити Овна?

Незважаючи на таку шалену спрагу завоювання жінок, підкорити Овна хоч і складно, але можна. Для цього потрібно знати деякі «пунктики» представників такого знака.

 • Дозвольте йому фантазувати. Чоловік, що народився в квітні-травні, любить експерименти. Місіонерська поза і одноманітні ласки йому неприємні. Але при цьому для нього не так важливо, як партнерка відноситься до часом екстремальних витівок. Так що, якщо не хочете, щоб ваші стосунки закінчилися, не встигнувши толком початися, приймайте його ідеї. Намагайтеся отримувати від них задоволення – і він буде підкорений.
 • Будьте сексуальною. Цей гарячий чоловік не пройде повз спокусливою панянки. Так що якщо хочете спати з Овном, стежте за собою, але при цьому уникайте вульгарності. До речі, представники цього вогняного знаку не переносять жінок легкої поведінки. Їм більше близькі «сексуальні черниці», ніж «сором’язливі повії».
 • Вибачте ваш перший раз. Найімовірніше, спочатку статеві контакти будуть швидкими і не надто вишуканими. Однак з часом, ненав’язливо розповідаючи про своїх фантазіях, секс-сценарій можна відкоригувати.
 • Станьте піонеркою. Не в тому сенсі, щоб на побачення пов’язувати краватку, а будьте завжди готові – до інтиму. Платонічні стосунки не для Овна, він не може без сексу і в ідеалі хоче бачити поруч із собою жінку, таку ж небайдужу до утіх цього роду.
 • Не забувайте про найсильнішою ерогенною зоні на тілі Овна: почесывайте, цілуйте лоб і просто торкайтеся до нього. Підключайте також покусування вух, погладжування губ і масаж голови.

Дотримуючись цих порад, пам’ятайте, що, зустрівши жінку, яка потрапляє в рамки його уявлення про ідеал, Овен … відразу одружився. Так що добре зважте всі за і проти, перш ніж ставати сексуальної фантазеркою.

Сумісність чоловіка-Овна з іншими знаками

Якщо говорити про вибір ідеальної пари для Овна, то самі нікчемні шанси у жінки… цього ж знака. Її бажання домінувати ніяк не відповідає прагненням «астрологічного побратима».

 • Телець «зручна»: з одного боку, секс грає для неї таку ж важливу роль. А з іншого — жінка-Телець все ж може поступитися своїми лідерськими позиціями на користь партнера.
 • Жінці-Близнюкам сексуальні забобони і зовсім чужі, так що у цієї пари є довгострокові перспективи інтимних стосунків – звичайно, тільки якщо партнерка проявить дипломатичність і маневреність у відносинах.
 • Жінка-Рак змусить Овна горіти і світити, але ця пристрасть пройде так само швидко, як і почалася.
 • Партнерка-Лев, ставлячись до такого ж вогненному знаку, тим не менш, добре підходить Овну. Він буде лестити своєї амбітної кішці, а вона постарається не дуже високо піднімати планку для свого баранчика
 • З Вагами в Овна може бути тільки короткостроковий роман. Адже розважливою панночці не ужитися з темпераментним чоловіком, який до того ж надзвичайно нетерплячий та ще і агресивний.
 • Скорпіон може стати вірною супутницею Овну тільки в тому разі, якщо визнано її право на незалежність. Оскільки таке трапляється рідко, довгий союз між двома цими знаками – це щось з розряду фантастики.
 • Стрільці не надто схильні до любовних утіх, що дуже засмучує Баранів. В цьому союзі перспективи можливі тільки в тому випадку, якщо чоловік буде готовий поступитися своїми сексуальними амбіціями.
 • Тільки від Овна залежить успіх його відносин з Козерогом. Жінки цього знака досить стримано і «формально» відносяться до занять любов’ю, аж до використання однієї пози і призначення часу для сполучення. Так що якщо Овну і вдасться частково «перевиховати» партнерку, то такий союз ґрунтуватиметься на єдності і боротьбі протилежностей.

 • Мрійлива і емоційна жінка-Водолій, хоч і пасивна в любові, добре підходить Барана, який любить домінувати.
 • Багаті сексуальні бажання жінки, які народилися під знаком Риб, пробудять у Овнах сильну пристрасть, яка буде тільки міцніти з часом.

Який чоловік-Овен у відносинах?

Вогненний темперамент — це слабке місце молодого представника знака. Любов здатна вивести його з рівноваги, а відмова від відносин — і зовсім штовхнути на неадекватні вчинки, напади ревнощів. При цьому одержимість ідеєю володіння жінкою буде руйнувати його особистість зсередини.

З віком пристрасність трохи вщухає, але підвищується зарозумілість. Навіть якщо Овен сам зробить перший крок, він все одно буде переконаний, що дама була підкорена його чарівністю і магнетизмом. Нездатність приховувати свої емоції грає на руку жінці, так як палкий кавалер просто не може бути запідозрений в нещирості почуттів. Такі будуть виражатися в тоннах квітів, цукерок і море шампанського.

Чоловік-Овен в ліжку і в житті – це пристрасність, змішана з бажанням бути лідером. Поруч з таким партнером жінці потрібно бути спокійною, але запальної, активної, але веденої, скромною, але готовою до експериментів. Тоді шлюб буде міцним і тривалим.

Залишити коментар