Статуси про батьків зворушливі до сліз

Сім’я – найцінніше, що є в житті кожної людини. Якими б не були батьки, як би складні в певні періоди життя відносини з ними здавалися, важко знайти когось ближче і рідніше цих людей.

Інший раз почуття любові і вдячності до них настільки велике, що цим хочеться поділитися з усім світом, а для сучасної людини найпростіший спосіб здійснити це бажання – розмістити на своїй сторінці в соціальній мережі зворушливий статус про батьків. Яку фразу вибрати і як її придумати своїми силами?

Як самостійно скласти гарний статус про батьків зі змістом?

Якщо літературного таланту у Вас немає, можна піти на невелику хитрість: багатьом знайома шкільна задачка, коли вчитель просив за прикладом відомого вірша, замінюючи деякі слова, скласти своє власне.

 

Ритм залишався незмінним, часом зберігався навіть сенс. Це вміння може стати в нагоді і зараз: слід вибрати висловлювання будь-якого філософа чи письменника, яка відображає Ваші думки, і перетворити її в цитату про батьків зі змістом.

 • В якості прикладу можна взяти відому цитату А. Ейнштейна: «Я народжений, і це все, що необхідно, щоб бути щасливим». Переформулировав її, Ви отримаєте наступне: «У мене є батьки, і це все, що необхідно, щоб бути щасливим».

Безумовно, в такій методиці є істотний недолік: потрібно знайти відповідне висловлювання, яке буде спочатку так чи інакше пов’язане з сім’єю, щастям, теплом, любов’ю, і розуміти, як правильно його перебудувати і видозмінити.

Приклади статусів про маму і тата

Якщо ж навіть за допомогою переробки у Вас не виходить створити своє власне висловлювання, найбільш повно відображає Ваше ставлення до батьків, Ви завжди можете скористатися безкрайніх асортиментом статусів, що зустрічаються в мережі. Знову ж таки, при необхідності їх нескладно перефразувати так, як це потрібно саме Вам.

 • Батьківська любов – всеосяжна і все пробачить. Тільки їй під силу бути вічною і безумовною.
 • Немає кращої подруги, ніж мама, і немає кращого захисника, ніж тато.
 • Головний чоловік у моєму житті виконує мої капризи і любить мене, незважаючи ні на що. Спасибі, тату!
 • Будучи дітьми, ми обожнюємо батьків; у підлітковому віці ми – їх головна головний біль; і тільки народивши власної дитини, ми розуміємо, як багато вони важливі, і як сильно болить серце про нас.
 • Немає страху сильніше страху втрати батьків.
 • Скільки б років нам не було, ми завжди будемо дітьми для своїх батьків.
 • Тільки один чоловік гідний моєї вірності та беззастережної любові – мій тато.
 • Мати батьків – найкраще багатство.

Крім аматорських висловлювань, можна звернутися і до цитат великих людей, серед яких особливо цікаві фрази Бальзака, Бєлінського, Гегеля. Деякі з цих висловів про батьків зворушливі до сліз:

 • Серце матері – невичерпне джерело чудес.
 • Один батько означає більше ста вчителів.

Самостійно скласти зворушливий статус про батьків нескладно: пригадайте, чому Вас раптово охопило почуття безкрайньої ніжності, чому раптом захотілося обійняти їх. Згадайте все найкраще, що змушувало Вас рівнятися на них. І облеките ці думки в слова.

Залишити коментар