Почуття по Фен шуй: секрети залучення любові і гармонізації шлюбу

Феншуй, або фен шуй (від кит. «вітер і вода») — стародавня даоська практика символічного організації простору, метою якої є пошук найбільш сприятливих потоків енергії в житло і їх використання на благо людини.

Незважаючи на те що цієї китайської науці більше двох тисяч років, вона користується популярністю і в наш час.

Вважається, що за допомогою дотримання традицій фен шуй можна поліпшити своє матеріальне становище, привнести в життя гармонію, успіх і стабільність. У наш час фен шуй використовують і для залучення любові та сімейного благополуччя.

Хто свято вірить у те, що старокитайське мистецтво справді допоможе знайти другу половинку або поліпшити взаємини з дружиною або чоловіком, хтось лише слід модному течією, бажаючи прикрасити своє житло і похвалитися перед друзями.

Але всі без винятку дійсно хочуть організувати або налагодити своє особисте життя. Сьогодні ми розглянемо кілька методів, що дозволяють це зробити за допомогою китайської науки.

Способи залучення любові по фен шуй: починаємо з малого

Насамперед необхідно як слід прибрати та очистити приміщення, де ви живете. Для того щоб активувати позитивну енергію, потрібно зруйнувати будинок, звільнена не тільки від пилу і бруду, але й від старих речей, якими ви не користуєтесь. Справа в тому, що старі і непотрібні речі часто несуть в собі негативну енергію, що перешкоджає позитивним змінам в житті господаря.

Пам’ятайте, що мистецтву фен шуй властивий стиль мінімалізму — чим менше в будинку буде знаходитися речей, килимів, меблів, тим більше простору отримають потоки живої енергії. Дуже важливо робити прибирання в гарному настрої. Під час її проведення уявіть собі, що викидаючи непотріб, ви очищаєте для себе зону любові і відставляєте минулому всі невдачі і самотність.

Використовуємо символи

Символом любові по фен шуй вважаються цвітуть півонії. Але це зовсім не означає, що в спальні шукає сімейного щастя людини ці квіти повинні стояти цілий рік. Досить повісити в приміщенні картину (або кілька) з зображенням цих прекрасних квітів.

Але це відноситься тільки до одиноким людям — сімейним парам картини з півоніями вішати в спальні забороняється, оскільки енергія любові, яку випромінює цей символ, може потягнути кого-небудь з подружжя на зраду.

А ось живі не повинні бути присутніми в спальні — кімнатні рослини не випромінюють, а навпаки, вбирають любовну енергетику.

Потужними талісманами для залучення любові по фен шуй є кристали. Вони розсіюють негативну енергію і активізують позитивну. Але для цього важливо навчитися правильно використовувати енергію цих талісманів.

Для цих цілей краще всього використовувати кришталевий багатогранний кристал. Розташовувати його слід в місці, куди потрапляють сонячні промені або електричний світло — тоді від преломленных променів по кімнаті будуть розбігатися маленькі різнокольорові веселки і сонячні зайчики.

Дуже важливо, щоб кристал був розташований саме в південно-західній частині спальні — саме там панує елемент Землі (який «відповідає» за любов і щасливий шлюб). Корисно також час від часу грати кристалом, повертаючи його в руках під променями сонця — це дозволить принести енергію Ци в будинок.

Можна також підвісити кристал. Але для підтримки та активізації кохання і гармонії у стосунках необхідно дотримуватися кілька тонкощів:

  • кристал повинен висіти на червоній ниточці або тасьмі;
  • довжина підвіски в сантиметрах повинна бути кратною 9, тобто становити 9, 18, 27 або 36 см;
  • підвішуючи кристал, не забудьте попросити його привнести у ваше життя гармонію і сімейне благополуччя. Зазвичай такі талісмани дуже «лагідні» і швидко виконують прохання власника.

А щоб їх енергія завжди була чистою, мийте кристали раз в місяць в солоній воді і протирайте м’якою ганчірочкою.

Правила розташування ліжка

Особливу увагу слід приділити розташуванню ліжка. Вона в обов’язковому порядку повинна бути двоспальним, незалежно від того, живете ви в парі чи ні. Дуже важливо, щоб матрац на ліжку не був розділений на дві половини — це сприяє роз’єднаності між чоловіками або партнерами.

Над ліжком не повинні висіти масивні люстри, полички і інші предмети. Узголів’я ліжка має бути повернуте до вікна, а інша частина — до дверей.

Коли ви лежите, бажано, щоб погляд спрямовувався на який-небудь гарний предмет — це може бути картина з тими ж півоніями або символи-знаки любові по фен шуй — наприклад, ваша сімейна фотографія (якщо ви одружені). Якщо ж ви перебуваєте в пошуках партнера, можна повісити фото щасливої, усміхненої незнайомій пари.

Важливо! Тримати в будинку, а тим більше вішати в спальні фотографії, на яких зображені разом з колишнім чоловіком або партнером, категорично не можна. Такі фото, а також будь-які предмети, що зв’язують вас із закінчилися відносинами, слід викинути.

Не рекомендується вішати в спальні фотографії або картини з зображенням водойм (моря, річки, озера), а також судин з водою — вважається, що вода може «вимити» з долі господаря оселі довгоочікувану зустріч з другою половиною.

Щоб уникнути зрад прослідкуйте, щоб біля ліжка не були розташовані відбиваються предмети — дзеркало, екран телевізора і т. д.

Сила ієрогліфів і статуеток

Ну а китайські ієрогліфи є одним з найбільш ефективних і потужних засобів для залучення любові по фен шуй. Придбати панно з вже готовим ієрогліфом можна в спеціалізованому магазині, попередньо ознайомившись зі змістом напису.

Використовуйте талісман так, як вам захочеться: можна, наприклад, повісити його на стіну в квартирі, поставити в рамці на столі або ж роздрукувати на одязі, будь-якому гаджеті (телефон, ноутбук, планшет), посуді, зобразити лаком на нігтях, вигравіювати на прикрасі та ін.

Але разом з тим дуже важливо розуміти, що той чи інший ієрогліф слід застосовувати тільки при дійсної на те потреби. Якщо ви будете використовувати символічний знак для залучення того, що у вас і так достатньо, ви ризикуєте порушити баланс Інь і Ян.

Саме тому не рекомендується робити постійні татуювання на тілі у вигляді ієрогліфа, адже вивести їх згодом дуже складно.

Непоганим ефектом також мають спеціальні статуетки для залучення любові по фен шуй. Головне правило, яким слід керуватися при їх виборі — статуетки повинні бути парними. Це можуть бути зображення людей, тварин і птахів — лебедів, голубів, котів і т. д. Розміщувати їх слід в дальньому правому куті, так званій зоні любові.

N. B. Правило «парності» стосується не тільки статуеток, але і посуду. Якщо ви вирішили придбати, наприклад, чашку, купіть відразу дві, інакше таким чином приречете себе чаювати в самоті. Можете покласти на столик біля ліжка дві мандаринки, поставити дві свічки і т. д.

Гра світла і кольорів

На прискорення процесу формування любовної енергії може вплинути також колірне і світлове оформлення спальні.

Оскільки червоний колір вважається символом сексуальних взаємин, придбайте постільна білизна червоного кольору. А клапоть червоної тканини (бажано, з атласу або шовку), підкладений під матрац дружина, може відновити згаслу між подружжям колишню пристрасть і любов.

Не варто купувати постільна білизна з зображенням різних рослин, листя яких нагадують стріли. Це не принесе сімейного щастя.

Не забувайте про те, що спальня повинна бути найбільш яскраво освітленій кімнатою в будинку. Біля ліжка рекомендується поставити торшер або світильник. Особливий світловий акцент повинен бути присутнім в південно-західній частині спальні.

Сама спальня повинна бути виконана в м’яких жовтих, рожевих або пастельних тонах — саме такі кольори по фен шуй здатні залучити любов і гармонізувати шлюб. Виконуючи ці прості рекомендації, ви зможете залучити в своє життя любов і стабілізувати відносини з партнером. Головне — вірте, і у вас все вийде!

Залишити коментар