Організація експрес-побачень: як розробити бізнес план

Все своє життя людина знаходиться в режимі пошуку, іноді навіть не навмисно, на рівні розумового процесу. Що ж вона шукає? «Людині потрібна людина» підказують нам поетичні рядки і герой кінофільму «Соляріс». Це дійсно так, кожен хоче знайти «другу половинку», «опору і надію» «супутницю чи супутника життя» будь-яким способом.

Звичайно, ніхто поки не скасовував любов, вспыхивающую під час випадкової зустрічі. Однак коли особисте життя не складається, люди готові вдаватися і до планомірного знайомству.

Адже таким чином можна зустріти людину, яка розділяє ваші погляди. Щоб подібним чином підібрати гідну половинку, необхідно знайомитися з масою людей, відвідувати безліч вечірок.

Втім, можна поступити набагато простіше, вдавшись до популярних нині послуг знайомства. Один з таких способів, що дозволяють знайти любов, придумали в Європі, і він швидко набув поширення у всіх великих містах світу.

Що таке експрес-побачення

Експрес-побачення (від англ. Speed-dating) – метод, що дозволяє за пару хвилин познайомитися з декількома людьми протилежної статі. За цей час ви можете вибрати так звану другу половинку або продовжити свої пошуки, якщо партнер видався не надто цікавим.

Як правило, перше враження від людини стає основою подальших відносин. Нерідко абсолютно протилежних за родом занять і характером людей починає буквально притягувати один до одного після першої зустрічі. А знайомі протягом довгих років люди відчувають невимовну нудьгу, перебуваючи поруч. Саме на цьому ефекті «першого погляду» і заснований принцип експрес-побачень.

В даний час дана сфера послуг стала досить популярною і затребуваною, і якщо ви хочете організувати свій бізнес, гнучкий і комунікативний, то speed-dating це те, що ви шукали. Спробуємо розібратися в тому, як організувати бізнес експрес-побачень.

Розробка бізнес-плану експрес-побачень

Щоб організувати свій бізнес, причому будь-якої, а не тільки миттєвих побачень, потрібен план, в якому будуть прописані всі потрібні компоненти і нюанси. І на перше місце в цьому випадку виходить реклама.

Необхідно поставити до відома населення про відкриття агентства, що надає послуги подібного роду. Чим ширше буде піар охоплювати верстви населення, тим успішніше почне розвиватися ваш бізнес.

Отже, що ж вам потрібно?

 • В даний час все більше людей для отримання інформації вдаються до допомоги всесвітньої мережі. Власний сайт або блог для реклами стане відмінним підмогою в ознайомчої акції. Також не виключайте можливість реклами в соціальних мережах: вконтакте, однокласниках і т. д. Якщо ви не хочете відкривати свій сайт, скористайтеся спеціалізованими біржами реклам;
 • Напевно ви зустрічали на вулицях свого містечка забавних персонажів, одягнених в костюми мультиплікаційних героїв, або студентів, які підробляють роздачею листівок рекламного характеру. Звичайно, цей спосіб є досить витратним, тим не менш, піарники вважають його одним з найбільш дієвих. Для нього вам будуть потрібні люди, які будуть займатися рекламою як в інтернет-ресурсах, так і за допомогою флаєрів та оголошень на вулиці. Природно, їх праця повинна бути оплачена. Однак ефект при прямому контакті з піарником часто набагато перевищує очікування і змушує людину зрушитися з мертвої точки, скористатися привабливою пропозицією;
 • Зал для проведення заходу – одна з неодмінних умов. Звичайно, необов’язково купувати у власність приміщення, досить його орендувати. У цьому випадку так само залежить від ваших фінансових можливостей. Наприклад, при досить скромних засобах можна орендувати квартиру, в якій створити атмосферу особливої клубу. До речі, деякі люди набагато впевненіше почуваються саме у таких сімейних приміщеннях, ніж в урочистих залах;
 • Необхідно підготувати сценарій заходу. Наприклад, деякі власники подібних агентств воліють використовувати бесіду в спокійній обстановці. Як правило, самотні дами сидять за затишними столиками і до них по черзі підсаджуються кавалери, які мріють зустріти єдину і неповторну половинку. Часто бесіда займає від сили 10 хвилин – занадто короткий час, щоб повною мірою оцінити достоїнства і недоліки претендента, але достатнє для складання першого думки. Можна влаштовувати тематичні вчора або танці;
 • Збір оплати з учасників слід організувати у тактовній формі. Не варто після кожного вечора вимагати від учасника внесення певної суми. Найзручніше встановити місячну плату у вигляді абонемента. Можна ввести специфічні послуги, наприклад, додаткову таксу за відвідання тематичного вечора або за підбір кандидатів з певними характеристиками.

Не так вже і багато, не чи правда?

Тепер, знаючи, як просто відкрити клуб експрес-побачень, розберемося з деталями:

 • Необхідно провести попередню реєстрацію учасників: як чоловіків, так і жінок.
  Претендентів обох статей має бути однакова кількість для кожного вечора. Ні один з кандидатів не повинен сумувати в сторонці. Реєстрацію можна провести через сайт або телефон;
 • Наступним кроком буде збір оплати з відвідувачів;
 • Після того як всі присутні сплатили захід, потрібно розсадити дівчат за столики. Якщо намічається вечір з танцями, зручніше використовувати невеликі диванчики або крісла.
 • Заохотьте відвідувачів яким-небудь напоєм. Бажано пропонувати легкі напої. Зайва кількість випитого алкоголю здатне істотно принизити гідності кандидата в очах протилежної статі.
 • До кожній дамі за певним сигналом на 8-10 хвилин підсаджується кавалер. Після того, як вони провели бесіду, чоловіки пересідають за наступний столик.
 • Після того як коло відвідувачів замкнулося, кожен учасник заповнює картку симпатій. Якщо чиїсь симпатії зійшлися, учасникам пропонується можливість познайомитися, обмінятися телефонами.

Тепер зробимо висновки: при економному розкладі вам будуть потрібні тільки засоби для комунікації та поліграфії плюс оренди, яку ви сплачуєте за рахунок внесків учасників. Зазвичай учасників набирається до 30 чоловік, і захід триває протягом 1,5 годин.

Як бачите, ви зробили не так вже й багато вкладень, подарували радість людям і залишилися в плюсі самі. Головне, грамотний підхід до справи і продумана концепція. Будуйте свій бізнес тільки з позитивними емоціями.

І тоді в майбутньому ви, можливо, зможете відкрити свій клуб швидких побачень у власному приміщенні.

Залишити коментар