Вчимося забувати неприємне минуле: дотримуємося рекомендацій психологів

У кожної людини є минуле, про яке хочеться або доводиться забути. Іноді дуже складно перекреслити минуле життя і почати все з чистого аркуша. Але як бути, якщо спогади не дають далі жити? Деяким дуже легко впоратися з цим, вони всі неприємні події залишають позаду і далі впевнено йдуть з піднятою головою.

Якщо вам важко зробити це, мабуть, варто скористатися порадами психологів, спрямованими на те, як забути минуле.

Як звільнитися від минулого

Зазвичай деякі люди намагаються змусити себе забути певні періоди свого життя з тієї причини, що вони викликають у них неприємні спогади, біль, образу, розчарування.

Перш ніж ви почнете шукати способи, як відпустити і забути минуле, спочатку розберіться зі своїми почуттями, чи дійсно вам це потрібно.

Не завжди неприємні моменти приносять нам лише гіркота, іноді вони несуть і радість, адже життя не складається лише з чорних смуг! Можливо, через кілька років ці спогади вже не будуть викликати у вас неприємні емоції, і ви самостійно зможете відпустити їх.

Першим кроком на шляху до звільнення від колишнього життя стане холоднокровний аналіз прожитих днів, які, як вам зараз здається, були гіршими для вас. Психологи стверджують, що не можна перейти на новий, кращий рівень життя, залишивши все позаду, якщо постійно думати про те, що з вами сталося. Навчіться свої невдачі сприймати просто як негативний життєвий досвід.

На жаль, більшість дівчат до пережитих невдач і проблем в особистому житті ще довгий час ставляться з досадою, картаючи себе в скоєні помилки. Поступаючи таким чином, представниці прекрасної статі, відгороджують себе самостійно від нової, значно кращого життя, яка може їм принести багато приємних сюрпризів.

Зрозумійте: негативні думки вам нічого добре не принесуть, вони вас приречуть на таку ж життя, яку ви будуєте в своїй голові. Якщо у вас є можливість поспілкуватись з психологом, не нехтуйте нею, він вам підкаже, як себе змусити забути минуле раз і назавжди, і далі працювати над створенням прекрасного життя.

Хочете швидко забути минуле, робите для цього все можливе, але це не приносить позитивних результатів? А спробуйте до свого колишнього життя поставитися, як до прочитаної нудною і зовсім нецікавою книзі.

Почніть читати нову історію, і перед вами неодмінно відкриються яскраві, барвисті картини, де всі герої щасливі! Ви не зберігайте вдома сміття, а позбавляєтеся від нього? Точно так потрібно поступати і з неприємними пережитими моментами.

Забудьте всі образи

Людині властиво зберігати у своїй пам’яті всі образи, заподіяні йому оточуючими людьми. Робити цього не варто, адже гірше буде тільки тому, хто несе в собі образу, відпустіть їх, і ви побачите, як життя налагодиться, і вам стане легше.

Отриманий вами життєвий урок не тільки буде приводом згадати старі образи, але дозволить вам стати набагато мудріше, терпляча і досвідченіше. До невдач потрібно ставитися спокійно, адже інакше, як швидко забути минуле, постійно згадуючи про нього?

Ви повинні зрозуміти, що без нових позитивних вражень і божевільних витівок у вас нічого не вийде, тому сміливо приступайте змінювати своє життя в кращу сторону!

Як же це зробити? Можна скористатися кількома перевіреними способами, які вже допомогли багатьом дівчатам і жінкам вирішити виниклі проблеми. Щоб швидко забути пережиті неприємності, візьміть ручку і чистий листочок, запишіть моменти, які ви хочете забути і подивіться на них, як би зі сторони, не думаючи, що вони відносяться до вас.

Тільки в цей час не потрібно проявляти свої емоції, будьте максимально спокійними, адже ваша мета – не довести себе до сліз, а почати жити заново.

Після того як всі перераховані події, напишіть імена людей, які змусили вас страждати. Нічого страшного, якщо їх багато, тепер постарайтеся не думати про образи, просто зрозумійте, що цих людей більше немає у вашому житті, тому витрачати на них свої сили не варто.

Надихайте себе

Щоб налаштуватися на позитив, і досягти небувалих успіхів, тепер вже в новому житті, знову візьміть листок паперу і ручку, але пишіть цілі, яких вам потрібно буде домагатися.

В цьому списку обов’язково повинні бути такі пункти:

  • особисте життя;
  • фінанси;
  • стосунки з друзями;
  • успіхи на роботі;
  • духовне життя;
  • відпочинок.

Погодьтеся, який успішна людина може обійтися без любові, друзів, гарної роботи і, звичайно ж, повноцінного відпочинку!

Ви запитаєте: що зробити, щоб минуле забути назавжди і більше про нього не згадувати? Все дуже просто – почніть вірити в себе і мрійте про прекрасне життя, втілюючи в реальність мети, перераховані на листку паперу.

Ще скористайтеся одним корисною порадою психологів, особливо якщо ви ще молода, а, значить, недостатньо досвідчена в особистих відносинах дівчина.

У взаєминах з чоловіками бувають різні ситуації, іноді з них знайти вихід дуже складно, а щоб зберегти стосунки, потрібно докласти чимало зусиль. Саме тому, якщо ви почуєте від свого коханого слова «Давай забудемо про все минулому», не нехтуйте шансом почати все спочатку!

Залишити коментар