Вправи для красивих колін – худнемо вдома!

Стрункі ноги – це стегна без прикрих подушечок в області колін, що нависають над чашкою і псують вигляд у спідницях. Вид колін визначається не тільки формою кісток, а саме колінної чашечки, але і м’язами.

Що потрібно для стрункості?

Для струнких колін потрібно чотири умови:

 • щоб м’язи були присутні, утворювали форму ніг і плавність переходів;
 • щоб був відсутній жир, скапливаемый навколо колін і над ним;
 • щоб м’язи працювали, допомагали спалювати жир;
 • правильне харчування з легким дефіцитом калорій.

Дефіцит калорій – запорука будь-якого схуднення. Він досягається відмовою від шкідливих продуктів і фізичною активністю.

Як зробити коліна красивими будинку?

Вправи для красивих колін включають:

 1. формування м’язового каркаса для красивих форм і пружності;
 2. спалювання зайвої жирової прошарку.

Щоб забезпечити подвійний ефект – зміцнення м’язів і спалювання жиру – тренування проводяться в круговому форматі. П’ять або шість вправ у комплексі повторюються одна за одною певну кількість разів з мінімальними перервами на відпочинок.

Не варто сподіватися на те, що махи ногами або стискання м’ячика сидячи на стільці допоможе зробити коліна ідеальними, і приберуть жирові подушки. Щоб спалювати жирові відкладення, потрібно витрачати енергію, потіти і відчувати крепатуру. Повірте, через два тижні занять тіло повністю звикає до навантажень.

Зробити ноги в області колін стрункішою допоможе наступний комплекс вправ:

 1. Присідання – виконуються без гантелей для новачків. Встати прямо, поставити ноги трохи ширше плечей, носки розгорнути злегка в сторони. Представляючи, що хтось тягне таз назад і вниз, опуститися на максимальну глибину, не відриваючи п’ят від підлоги;
 2. Випади в сторони – необхідні для спалювання жиру на внутрішній поверхні стегон. Зробити широкий крок праворуч, присісти відводячи таз назад, щоб коліно не виїжджало попереду лінії носка, повернутися у вихідне положення;
 3. Стрибки з перехресним рухом ніг. Встати прямо, відстрибнути двома ногами в сторони – ширше плечей, потім стрибнути назад і приземлитися, схрещуючи ноги. Повторити рух, чергуючи ногу, яка йде попереду;
 4. Пліє присідання з пружиною. Поставити ноги набагато ширше плечей, носки розгорнути в сторони. Присісти до паралелі, розводячи ноги широко в сторони, зробити три пружних руху, випрямити ноги;
 5. Планка зі згинанням коліна і підйомом ноги. Встати в упор для віджимань, випрямити тіло в одну лінію від стоп до потилиці. Підняти праву ногу над підлогою і зігнути в коліні, наближаючи до живота. Повернутися у вихідне положення, повторити те ж саме – піднімаючи і згинаючи ліву ногу;
 6. Зашагивания на стілець. Встати напроти стільця (степ-платформи), зробити крок правою ногою, випрямити її на висоті, ліву ногу підвести до живота, опуститися тому з лівої ноги.

Щоб зробити коліна красивими швидко, потрібно виконувати вправи по 10-20 разів без відпочинку і по колу. Збільшити навантаження можна за допомогою інтервальних жиросжигающих тренувань: кожна вправа виконується по 30-50 секунд з інтервалом відпочинку в 10 секунд. Всього потрібно зробити 3-4 кола, домагаючись спалювання 200-300 калорій за тренування.

Що можна і потрібно їсти?

Щоб зробити гарні коліна, вправи, як і для звичайного схуднення, повинні йти в комплексі з правильним харчуванням, але не дієтою.

Жир йде тільки тоді, коли організм виходить досить калорій для підтримки м’язів, але за рахунок корисних продуктів – не покупних напівфабрикатів, а приготовлених і малообработанных.

Процес схуднення ніг неможливий без правильного харчування. Стегна і сідниці є гормонозависимыми зонами, де жирові клітини мають безліч рецепторів, тому легко збільшуються в розмірах.

Прибрати жир з проблемних місць можна, якщо прибрати насичені жири з раціону:

 • свинину жирну яловичину, сало;
 • маргарини, майонези;
 • консерви;
 • напівфабрикати з пальмовою олією і маргаринами;
 • доведеться зменшити солодке, залишаючи чорний шоколад з 70 і вище відсотків какао;
 • можна з’їдати дві ложки меду і два фрукта в день.

Потрібно зробити споживання їжі регулярним і впорядкованим: три основних прийому і два перекуси.

Виконуючи описаний вище комплекс вправ правильно і систематично, а так само харчуючись правильною їжею, ми в самому незабаром зможете стати щасливою власницею привабливих ніг. Ефективних вам тренувань!

Залишити коментар