Як прибрати накачані ікри на ногах вправами за тиждень?

Багато жінок незадоволені розміром своїх гомілок або ніг в цілому, мріють зменшити ікри навіть хірургічним шляхом. Але невже це єдиний шлях?

Прості правила на кожен день

Насправді, існують менш дорогі і небезпечні способи, якими можна скористатися:

  1. Не ходити на носочках, так як це прокачує гомілку. Високий каблук тримає м’язовий тонус, і це сприяє повторного зростання, як і будь-яка активність, пов’язана з тонусом ніг, будь-то бальні танці, і навіть скакалка. Все індивідуально. Одним стрибки і танці дадуть зменшення гомілки в об’ємі, іншим – приріст. Відстежуйте результати сантиметровою стрічкою і не впадайте в паніку;
  2. Бігати, щоб зменшити товщину ніг. Біг – потужний інструмент схуднення, але варто порівняти статура бігунів на короткі і довгі дистанції. Спортсмени, бігаючі марафони, відрізняються худими ногами, а спринтери – потужними стегнами і литками. Біг на довгу дистанцію по рівній місцевості, на малій швидкості і без прискорення – відповідь на питання про те, як прибрати жир з литок і ніг в цілому;
  3. Уникати активності, яка вимагає розвитку стійкості, потужності і швидкості ніг – це призводить до м’язового зростання. Наприклад, короткі інтенсивні кардіо тренування, біг по горбах і біговій доріжці з нахилом, стрибки на піднесення будують великі литкові м’язи у відповідь на навантаження;
  4. Уникати інтенсивних стрибків, у тому числі на скакалці, в інтервальних тренуваннях. Плавання, ходьба, крос-тренінг і еліптичний тренажер допоможуть схуднути в гомілці. Ходьба подовжує м’язи між задньою частиною коліна і щиколотку. Уникати степерів, так як вони прокачують литкові м’язи;
  5. Тренування з обтяженнями можна залишити в арсеналі активного способу життя, але використовувати легкі ваги і велику кількість повторень. Якщо потрібно усунути жир навколо литкових м’язів, потрібно обмежити вуглеводи в харчуванні і збільшити частку кардіо;
  6. Розтяжка робить м’язи ніг довшими і стрункішими – заняття з стретчінгу, йоги і пілатесу рекомендовані всім, хто бажає стати подтянутей і не нарощувати м’язи литок.

Рухайте ногами навіть сидячи! Щоб швидко подовжити гомілку, тягніть її в будь-яку хвилину. Сидячи на стільці з прямою, притиснутою до спинки спиною, обертати лівою ногою за годинниковою стрілкою і проти неї по 6-10 разів. Повторити рух іншою ногою.

Спалюємо зайвий жир в області гомілки

Прибрати ікри на ногах як складки на животі або галіфе – не вийде, так як гомілку рідко накопичує жир, і її форма визначена литкового м’язом. Збільшення жирового прошарку відбувається, особливо в зимовий час, але при регулярній ходьбі ікри повертають собі струнке стан досить легко. Таким чином, прибрати жир допомагають регулярні аеробні фізичні навантаження – ходьби на далекі дистанції буде ідеальною для будь-якого рівня підготовленості.

За тиждень прибрати жир на ногах і литках – реально, але складно. Робота на швидкість передбачає зростання інтенсивності навантажень – використання стрибків. Звичайно, жир буде згоряти, а м’язи ніг зміцнюватися у відповідь на напругу в них. Раз людина використовує м’яз часто, організм отримує сигнал – її треба виховувати.

Комплекс вправ допоможе швидко спалити жир і не отримати занадто накачані ікри, якщо поєднує три види навантажень:

  1. силові многоповторные;
  2. кардіо;
  3. розтяжку.

Кожна вправа виконується по хвилині без перерви. Спочатку виконуємо підйоми на шкарпетки, не використовуючи гантелі. Далі стрибаємо з боку в бік, можна робити паузи, якщо дихання збивається.

Виконуємо стрибки в сторону в стилі «скейтери» — стрибаємо з ноги на ногу, нахиляючи корпус і відводячи зігнуту ногу назад.

На четвертій хвилині стаємо на позицію пліє – ноги ширше плечей, присідаємо і починаємо відривати п’яти від підлоги по черзі.

П’ята хвилина – розтяжка у стіни: одну ногу відставляємо назад, руками впираємося у стіну і подаємося вперед, згинаючи в коліні ліву ногу, а правою п’ятою торкаємося підлоги – по 30 секунд для кожної ноги.

Шоста хвилина – розтяжка в нахилі: одну ногу виставляємо вперед на п’ятку, нахиляємося корпусом вперед, зберігаючи спину прямою, і тягнемо носок на себе.

Занадто накачані ікри – як прибрати обсяг?

«Пляшечки» — народна назва ніг з розвиненими литковими м’язами. Швидше за все, дівчина з об’ємними литками відрізняється завидною округлої попою, руками без в’ялості – спадковість визначає форму мускулатури.

Щоб скорегувати її, потрібно підтримувати фізичну активність на рівні 2-3 аеробних тренувань в тиждень, а також активно займатися розтяжкою, наприклад, силовий йогою.

Поза собаки мордою вниз дає хорошу розтяжку литкових м’язів. Встати в положення планки на долонях. Підніміть таз вгору, напружуючи прес, розтягуючи задню поверхню ніг і прогинаючи верхню частину спини.

П’яти прагнуть до підлоги, і тоді відчувається натяг в литках. У цьому положенні спробувати пройтися вперед на прямих ногах. Робити по 10-20 кроків в три підходи, покращуючи розтяжку.

Як прибрати обсяг, якщо ікри накачані?

Провести зворотну процедуру». Замість нарощування м’язової маси в області гомілки – спалювати її кардіонавантаженнями. Але пам’ятайте, що м’язи йдуть рівномірно на всіх ногах. Щоб зберегти м’язову масу іншої частини ніг, спини і рук, доведеться ще інтенсивніше навантажувати їх, а про ікри – просто забути на час, додати повільний біг по 40-60 хвилин.

Швидко прибрати на ногах м’язи литок або жир – значить, замахнутися на зміну складу тіла. «Замінити» жир м’язів або спалити і те, і інше. Клітини не згоряють за день, як і не наростають.

Схуднути вийде тільки при дефіциті калорійності хоча б до 250 ккал на добу в поєднанні з кардіо або способом життя «на ногах» – рухливістю і активністю. Будьте стрункі і чарівні!

Залишити коментар