Вчимося розпізнавати матусиних синків: дізнаємося характерні риси «вічних хлопчиків»

Ви чули про таку категорію чоловіків, як «мамин синок»? Чули про них, але не всі жінки знають, хто це такі і чим вони відрізняються від інших чоловіків. Якщо ви ще перебуваєте в пошуках підходящої кандидатури для свого чоловіка або у вас є маленький син, дізнайтеся, як розпізнати маминого синка і не перетворити в нього свою дитину!

Як розпізнати маминого синка?

Багато дівчат часто чують поради від старших подруг: «Ніколи не зв’язуй життя з таким типом чоловіків, які прив’язані до своєї матері». Саме так коротко можна охарактеризувати маминого синка.

По своїй суті, це молоді люди, у яких в підлітковому віці не сталося психологічне відділення від матері. Без цього самого рідної людини такі чоловіки, незалежно від їх віку, не можуть існувати.

Стосунки з чоловіком, що належить до цього типу, побудувати дуже складно, не кожна жінка зможе тривалий час знаходитися в його товаристві. Коли чоловік мамин синок, не може навіть бути й мови про щасливий шлюб. Щоб не зіпсувати собі життя, дізнайтеся, як вчасно розпізнати цей тип чоловіків!

Такі ознаки мамія допоможуть вам розпізнати його ще на зорі відносин:

  • Іде від прийняття будь-яких рішень. Вас має насторожити, що молодий чоловік завжди залишає вибір за вами. Він відмовляється від участі у прийнятті найпростіших рішень, навіть таких, як вибір фільму для спільного перегляду або замовлення столика в ресторані;
  • При кожній зустрічі говорить про свою маму, захоплюється нею, порівнює вас з нею. Якщо ви не хочете стати учасницею постійної конкуренції з жінкою, яка не змогла правильно виховати свого сина, як тільки почуєте від свого обранця схожі фрази: «Ти майже, як моя мама», «А моя мама це робить не так, як ти», біжіть від нього подалі;
  • Йому вже за 30, а він все продовжує жити з батьками. Хлопцеві, вихованому за принципом «маминого синка», дуже складно залишити рідний дім, адже, по суті, він багато чого не вміє навіть робити самостійно. Мама йому готує їсти, пере, прасує, іноді навіть допомагає одягатися, як це не смішно звучить, але життя молодої людини, надмірно опікуваного матір’ю, виглядає саме так. Якщо чоловік живе зі своїми батьками, це має насторожити, адже після весілля вам теж, швидше за все, доведеться оселитися в їх будинку;
  • Вся життя чоловіка проходить під контролем матері. У маминого синка психологія така, що він дозволяє своєї матері в усьому себе контролювати. Жінка бере активну участь у всіх сферах життя свого чада, аж до вибору нареченої. Саме тому дівчина такого молодого людини повинна сподобатися, насамперед, його матері, а вже потім йому. Особисте життя в таких умовах побудувати дуже складно, багато шлюби рано чи пізно розпадаються;
  • Абсолютно не пристосований до життя. Не кожен чоловік чудово розбирається в техніці, вміє власними руками в будинку зробити ремонт, але в будь-якому випадку він повинен вміти забивати цвяхи і вкручувати лампочку. Якщо ваш обранець і нездатний на це, перед вами типовий мамин синок.

Починаючи нові відносини, уважно придивіться до свого молодій людині, що не має він ознак надмірної опіки з боку матері.

Шукаємо вихід із ситуації

Серед зрілих чоловіків розпізнати такий тип виховання, коли мати відіграє вирішальну роль у родині, дуже легко.

Але от дівчата, які вирішують зв’язати долю зі своїми однолітками, яким виповнилося трохи більше 20 років, викрити такого молодого людини досить складно.

Дізнатися про це багатьом вдається вже під час спільного життя. Що ж робити, якщо ваш чоловік мамин синок?

Проблема таких хлопців їх емоційної і психологічної незрілості, за словами психологів, перевиховати їх практично неможливо. Справа в тому, що психологія їх така: вони на все життя залишаються маленькими дітьми, які потребують чиєїсь опіки. Коли вийшли заміж і виявили, що чоловік мамій, поради психолога можуть допомогти зробити з нього справжнього чоловіка.

Прислухайтеся до таких рекомендацій спеціалістів:

  • Наполегливо привчайте чоловіка до самостійності. Нехай цей процес буде проходити повільно, але до кінця проявляйте свою цілеспрямованість. Давайте йому найпростіші доручення – нехай винесе сміття, купить продуктів, забере дитину з дитячого саду;
  • Хваліть свого чоловіка при будь-якій можливості. Похвала вважається хорошим стимулом для подальших звершень, ваше захоплення улюбленою додасть йому впевненості у своїх силах;
  • Прикладіть всі зусилля для того, щоб подружитися з його мамою. На жаль, дружба невістки і свекрухи можлива не завжди, але ви спробуйте показати цій жінці, що ви дбаєте про її сина, нехай вона буде впевнена: її «хлопчик» потрапив у добрі руки. Ще один спосіб завоювати симпатію свекрухи – показати їй, що ви захоплюєтеся нею як господинею і навіть не мають наміру з нею змагатися. Побачивши свою першість над вами, цій жінці навряд чи захочеться вступати з вами в конфлікт.

Такі прості поради при великому бажанні можуть допомогти жінці виховати зі свого чоловіка, справжнього чоловіка. Однак на це знадобиться досить тривалий час.

Все набагато простіше, якщо чоловік сам зацікавлений в тому, як перестати бути маминим синком.

Слід знати, що багатьом жінкам подобається бути дружинами матусиних синків, роль матері в шлюбі можуть вибирати ті особи, які хочуть керувати своїм чоловіком скрізь і завжди.

Як виховати справжнього чоловіка

Якщо ви панічно боїтеся того, що вашої дитини може вирости невпевнений у собі чоловік, прив’язаний до вашої спідниці, зверніться за допомогою психолога. Фахівець вам вкаже на типові помилки матерів у вихованні хлопчиків і допоможе їх уникнути.

Психологи стверджують, що найчастіше такі несамостійні і нерішучі чоловіки виростають у сім’ї, де крім них більше немає інших дітей, і саме мама вирішує всі важливі питання. У таких хлопчиків у результаті материнської гіперопіки розвивається невпевненість в собі і нездатність до самостійного прийняття рішень.

Якщо вам цікаво, як маминого синка не виховати зі своєї дитини, з самого дитинства привчайте його до самостійності. Дайте зрозуміти хлопцеві, що він і мама – два різні людини.

Насамперед, він повинен спати в окремому ліжечку, а при можливості – мати свою кімнату.

Коли дитина підросте, він повинен обзавестися друзями, з якими буде проводити вільний час, а не сидіти вдома з матір’ю за переглядами серіалів. Він повинен самостійно приймати рішення і нести за них відповідальність. Наприклад, вирішив не прибирати в кімнаті – залишаєшся без десерту!

Ви повинні розуміти, що перед вами стоїть відповідальне завдання – виховати ініціативного, впевненого в собі та цілеспрямованого хлопця!

Залишити коментар