Троянди з цукерок і гофрованого паперу своїми руками

Нове і дуже модний напрямок паперового творчості під назвою світ-дизайн продовжує набирати обертів і захоплює в дивовижний світ «очманілих ручок» все більше людей різної статі, віку та професії. Спробувавши все якось зробити букет з цукерок власними руками, ви надовго «захворієте» цим захопленням.

Володіти спеціальними знаннями або особливими вміннями, щоб зробити красивий і оригінальний букетик до свята зовсім необов’язково.

Всі операції гранично прості і зрозумілі, тому впорається з створенням красивого квіткової композиції, зможе навіть дитина.

Як робити троянди з цукерок своїми руками? Спробуємо розібратися детально.

Ідея ідеального подарунка

Оригінально оформлений букет із смачних цукерок – це кращий подарунок для дівчини, мами або бабусі. Дарувати його можна з приводу і без нього просто так на знак прихильності або подяки, з нагоди дня народження або знаменної дати.

Букетик троянд із смачних цукерок, зроблений своїми руками, – це не банальна коробка цукерок і квіти! Це справжній сюрприз, який запам’ятається назавжди. У вас обов’язково вийде приємно здивувати і порадувати своїх друзів і знайомих, якщо ви прийдете до них у гості з красивим «букетом» або кошиком смачних троянд.

Технологія виготовлення троянд та інших квітів проста до неподобства: самі бутони троянд робляться з паперу, а серединку квітки замінюють цукерки. Всі інші прикраси – політ вашої фантазії і спритність рук.

Трояндочки можуть бути найрізноманітнішими: у пуп’янках і напівзакритими, розпустилися і буйно квітучими. Особливо добре виглядають англійські троянди з гофрованого паперу та цукерок.

Найпростіші паперові квіти вчать робити ще на уроках праці в школі, так чому б не згадати про це і не застосувати свої знання і забуті вміння на практиці. Слідуючи простим інструкціям, кожен зможе створити свій шедевр. Отже, приступимо.

Майструємо троянди з цукерок в бутонах

Для створення смачного букетика знадобляться наступні матеріали»:

 • смачні цукерки у гарних обгортках круглої форми;
 • креп-папір або гофрований папір різного кольору, пакувальна стрічка і різнобарвна фольга;
 • тейп-стрічка (флористична);
 • скотч звичайний і двосторонній;
 • міцна негнучка дріт або палички для барбекю;
 • ножиці, нитки і клейовий пістолет.

Процес створення цукерково-паперових троянд виглядає наступним чином:

 1. Спочатку потрібно загорнути цукерку в золотисту фольгу, закріпити ниткою такого ж кольору і примотати тонким дротиком до палички для барбекю;
 2. З гофрованого паперу вподобаного кольору вирізати 5 квадратів і з допомогою ножиць надати їм округлу форму пелюстки троянди;
 3. Розправити отримані пелюстки, починаючи від середини і надаючи їм увігнуту форму, загорнути в них цукерку і закріпити за допомогою нитки або скотча;
 4. З зеленого паперу вирізати чашолистки, приклеїти до основи клейовим пістолетом і зрізати зайвий папір під бутоном;
 5. Обмотати низ бутона і край шпажки тейп-стрічкою зеленого кольору.

Ось і все, троянда готова! Залишається тільки аналогічним способом зробити необхідну кількість квіток, зібрати трояндочки з смачних цукерок і гофрованого паперу в букет і прикрасити красивою пакувальної папером.

Якщо вистачить терпіння, посидючості і гофрованого паперу можна зробити англійську троянду, в якій повинно бути як мінімум 20 пелюсточок. Англійська троянда відмінно виглядає в невеликих букетиках типу «мікрофон».

Приємного вам рукоділля і красивих виробів!

Залишити коментар