Що означає сон з годинником?

Сновидіння – це частина нашого життя. Комусь сняться кольорові і яскраві сни, а комусь – чорно-білі. Одні з нас вірять, що інформація, отримана у світі мрій, корисна, а інші не вірять у віщі сни. Але завжди цікаво дізнатися, що ж означає той чи інший сон, навіть якщо ви про нього відразу забудете.

Значення сну

Сновидіння з незапам’ятних часів є для людей таємницею, яку намагаються осягнути. З’являється багато тлумачів, які дійсно могли розгадувати нічні марення. Тому існує безліч сонників і тлумачень. Міс Хассе, Нострадамус, Ванга – всі вони вважали, що сни є джерелом зв’язку з тонким світом. В межах цього світу і криється таємниця майбутнього кожної людини.

Цей стан має п’ять причин своєї появи:

  • денні заняття;
  • випадкові враження;
  • хворобливий стан;
  • передчуття душі;
  • одкровення згори.

Часто вночі ми бачимо те, що відбувалося вдень, що викликало у нас сильні емоції.

Але буває і так, що нічні мрії ніяк не пов’язані з денними справами і почуттями. Ось до них і треба прислухатися.

Настінні годинники

Що говорить сонник, якщо приснилися настінні годинники?

Це символ змін, які торкнуться не тільки людини, якій вони сняться, але і всієї родини або всього будинку. Взагалі, такі сни означають, що настає доленосний час. Не ігноруйте ці знаки, щоб не упустити можливості. Якщо ви чітко бачите певний час (стрілки стоять на конкретних цифрах, і ви їх запам’ятали після пробудження), будьте уважні. Це дуже важливий знак – вас попереджають про прийдешнє важливу подію.

Купувати цю річ – зміна в житті. Приснилися годинник із зозулею – довге життя, в любові чекають приємні події. Голосно стукають – трапиться щось дуже важливе. Якщо ви заводите їх, будуть зміни на краще. Цокання попереджає про екстремальній ситуації, яку вам доведеться пережити. Сприятливий сон годинник на фасаді будівлі – вас чекає схвалення і визнання.

Якщо приснилися годинник зламані, в яких лопнула пружина, значить, будуть великі неприємності. Приснилися годинник розбиті – чекайте проблем. Однак подібне сновидіння може означати і унікальні шанси, які посилає вам доля, на які ви не звертаєте уваги. Якщо ви розбили їх самі, значить, ви незадоволені життям.

Наручний годинник

Якщо вам приснилися наручний годинник, це говорить про нестачу часу, щоб здійснити задумане. Особливо, якщо в сні було багато цих предметів. Значить, вам треба визначити пріоритети, чим зайнятися в першу чергу, а що почекає.

Якщо ця річ без стрілок – до порожнього проведення часу. Отримати цей предмет в подарунок – до знайомства. Незвичайна або гарна річ – до цікавих справах. Знайти – попереду чекають неприємності і втрати.

Якщо вам приснилися золоті наручні годинники, вас чекають серйозні зміни, знахідка грошей. Золотий годинник на руці можуть означати і багатство, зміцнення громадського авторитету. Однак при цьому можуть бути заздрісники і пліткарі, які заважають вам у житті.

Приснилися наручний годинник з браслетом – чекайте змін в любовній сфері. Справні і цілі – хороший знак. Якщо вам подарували – це віщує шлюб. Якщо цю річ у сні ви знайшли, значить, вас чекають вдалі можливості, щоб побудувати кар’єру. Взагалі, бачити цю річ з браслетом – хороший знак.

Викидати цю річ – позбавлення від поганої звички, попереду у вас все буде добре. Ви станете більш вільним.

Розбиті або зламані — попереджають про проблему, яку треба терміново вирішити. Поганою вважається сон про те, що стрілка завмерла. Це віщує чиюсь смерть. Це може бути один або близька людина.

Чи варто вірити?

Звичайно, це ваша справа: довіряти нічним маренням чи ні. Головне, не зациклюйтеся на них. Далеко не всі сни віщують щось важливе. Якщо трактування віщує щось погане, не варто надавати цьому великого значення. Можливо, вам просто треба поміняти щось у своєму житті і тоді почнеться рух вперед.

Загалом, цей символ співвідноситься з часом. Тому він може означати, що ви кудись поспішаєте, щось не встигаєте доробити або думаєте про свої йдуть роках.

Адже цей предмет символізують йде час. Сон може нічого не передбачати, а просто вказувати на те, що відбувається в сьогоденні.

Тому, якщо вам приснилися будь годинник на руці, не хвилюйтеся, не чекайте нічого жахливого. Просто подумайте про те, що життя швидкоплинне, треба жити тут і зараз, вміти радіти кожному дню і не забувати про близьких.

Залишити коментар