Бачити парашут у сні – що віщує такий сон?

Автори сонників дуже мало часу присвятили розгляду сюжетів снів, в яких доводиться стрибати з парашутом. Це не дивно, уві сні мало хто бачить парашут – з цим предметом рідко стикаєшся в побуті, так і парашутний спорт не є популярним.

Навіть пропонують при розшифровці сну відкинути брезентовий купол і зосередитися на символі – стрибок з висоти.

А до чого сниться подібний сюжет?

 • Мета в житті ще не визначена і займаєшся чужими справами;
 • наявність порожнечі всередині;
 • трагічні наслідки від необдуманих вчинків.

Якщо прокидаєшся уві сні, потрібно відмовитися від тієї справи, яку задумано – невдача може призвести до трагічних наслідків.

Виникає уві сні парашут до тлумаченню снів має пряме відношення – він розглядається як можливість уникнути нещастя.

Так до чого сниться, що потрібно стрибати з парашутом? Огляд деяких сонників допоможе знайти розшифровку сновидіння.

Огляд сонників для екстремалів

Сонник Сомова

Розкритий купол – провісник важких обставин, з яких не вибратися без сторонньої допомоги, закритий – покровителя знайти не вдасться.

Стрибати з парашутом – до успішного вирішення проблеми.

Купол не розкрився – до нещастя.

Бути десантником і викидатися на ворожу територію – сон потрібно запам’ятовувати детальніше, від його сюжету залежить майбутнє цілого тижня. Не зловлять вороги, все складатиметься чудово; заберуть у полон – хоч із дому не виходь.

В сонник Ванги розглядаються сни з парусиновым куполом, як «виховні».

Кілька спускаються парашутистів – пора вже перестати заздрити знайомим і приятелям, ця риса характеру може довести до біди.

Власний стрибок – вдалий. Постійно ризикуючи і домагаючись успіху, ставлять під загрозу не стільки власне життя і благополуччя, скільки здоров’я і добробут близьких людей, які є залежними.

Пора відмовитися від подібної практики – домогтися бажаного можна й іншим шляхом, і близькі тоді поставляться з розумінням, їм не доведеться ризикувати своїм здоров’ям.

В останній момент парашут не розкрився або послідував удар об землю, після чого прокидаєшся в жаху. Наближається розплата за свідому безпечність.

Тлумач снів Мороз у своєму соннику вважає, що парашут в будь-якому вигляді, без людини, передвіщає важке захворювання. Здійснювати стрибок з кольоровим куполом, після якого можна вдало приземлитися – сімейне щастя і благополуччя. Невдале приземлення, заплуталися стропу, удар про землю, купол не розкрився – нещасний випадок, наслідки якого виявляться трагічними, або – при наявності свого бізнесу – величезна грошова втрата.

Циганський сонник: повільне зниження – несприятливий звістка.

Сонник Лоффа. Він розглядає парашутистів у сні щодо їх побутового назви. Таким терміном в реалі досі називають призначенців, яких присилають «зверху», виправляти ситуації або… при рейдерському захопленні.

Сон пояснюється як невдачі на роботі в найближчому майбутньому або до зміни безпосереднього начальника. Втім, обидва цих пригоди в реалі дуже часто випливають одне з іншого.

Сучасний сонник. Стрибати з парашутом – до вдалого новому знайомству.

Розглядаючи допомоги по сновидінь неможливо обійти сонник Фрейда. Що для нього символізує яскравий купол, від розкриття якої постійно залежить людське життя?

У Фрейда стрибок з літака – до нових сексуальних відчуттів з абсолютно новим знайомим. В залежності від того, розкрився чи ні купол уві сні, залишиться враження від незвіданих утіх. Якщо парашут не розкрився, бажано від сексуального контакту відмовитися.

Сюжети снів з парашутом

Що можуть передбачати сни з парашутистами, парашутом, з власним стрибком або побачене здалеку?

Типові сюжети мають таке тлумачення в більшості сонників:

 • Купол не розкрився – несприятливий сон, на власних планах можна ставити хрест, чого б вони не торкнулися;
 • Вдалий стрибок – до удачі, невдалий – попередження про нещасний випадок;
 • Невдалий стрибок, але життя зберегло дерево – попереду важкий період по відношенню до стану здоров’я;
 • Застрягши в дереві, швидко выпутываешься з строп і без травм приземляєшся на землю – зі здоров’ям проблеми вдасться вирішити і швидко повернутися до звичайного способу життя;
 • Земля летить швидко назустріч, але зіткнення не відбувається – такий сюжет сновидіння сниться тільки дуже везучому людині;
 • Милуєшся парашутистами, які виробляють різні фігури, відкривши різнокольорові куполи – до важкої втрати;
 • В небі парить самотній парашутист – побутові проблеми надовго виб’ють з колії.

Цікаво, що побачити в сні власну загибель після невдалого стрибка – сон сприятливий. Плановане не вдасться, зате абсолютно несподівана ситуація, викликана крахом надій, спонукає на дію, яка призведе до грандіозного успіху.

Чим більше людей буде оплакувати і брати участь у скорботному заході, тим значніше виявляться дивіденди.

А от сон, в якому довелося спостерігати з висоти пташиного польоту за пейзажем, до якого наближаєшся, несприятливий, незалежно від того, що бачиш на землі:

 • водну гладь – потрапиш в неприємне, безвихідне становище;
 • ліс – до змін, які викличуть матеріальне погіршення і проблеми зі здоров’ям;
 • місто – під впливом нових вражень увлечешься чимось, і звичного способу життя прийде кінець. Кохана людина піде до іншого, родичі відвернуться, знизять зарплату, машину стукнуть і т. д.

Бачити сни про парашути так само ризиковано, як стрибати з літака без необхідної підготовки. Якщо є можливість, потрібно постаратися вибрати інший сон.

Тому не варто дивитися кіно про десантників у вечірній час або читати книги з ризикованим сюжетом, якщо… Якщо сам не захоплюєшся парашутним спортом.

Для спортсменів-повітроплавців, льотчиків і десантників подібні сни – пусті.

Залишити коментар