Сон про привид

Примарами або привидами прийнято вважати душі померлих людей, які ніяк не можуть заспокоїтися і піти в потойбічний світ, так як не закінчили ще свої справи на землі. Вони показуються людям в вираженою тілесній формі, і часто їх поява є застереженням або пророкуванням майбутнього.

Привиди рідко з’являються, щоб віддячити або передбачити щось хороше. Наприклад, Джером Клапка Джером – англійський письменник – взагалі вважав, що найбільше задоволення для примари – зіпсувати людям життя.

Для більшості людей зустріч із ними закінчується несприятливо.

А до чого сняться привиди?

Основні значення снів з привидами

До чого сняться привиди живих людей? Найчастіше сняться подібні сюжети, якщо ця людина здалеку намагається щось сказати, про щось попередити. Підсвідомості близьких людей дуже часто пов’язані між собою.

Наприклад, уві сні людина побачив привид приятеля, якого коли-то звинуватив у проступок. Уві сні приятель вибачився. Надалі виявилося, що цей приятель помер і відразу ж поспішив до свого друга – за життя він чомусь не зміг вибачитися.

Сплячий чоловік не зрозумів, хто йому здався, та й сюжет сну неясний – це попередження про небезпеку, яка може стосуватися здоров’я, економічного статусу, кар’єри, аварійних ситуацій. Протягом місяця слід подвоїти обережність.

Для молодих людей сон передвіщає невдачі на любовному фронті.

Тікати уві сні від фантома – до неприємностей, наздоганяти привид – дрібну неприємність вдасться вирішити без серйозних фінансових і тимчасових витрат.

До чого сняться привиди знайомих ще живих людей? Якщо фантом просвічує, вагається, намагається щось сказати, але у нього не виходить – необхідно попередити прообраз сну, що у нього намічаються серйозні проблеми зі здоров’ям.

Бачити уві сні енергійний привид, який намагається «прослизнути» повз, щоб його не впізнали – у реальному житті варто побоюватися підступів родичів або близьких приятелів. Вони готують «підставу», яка стосується бізнесу або грошової сторони життя.

Дух незнайомий жінки вільно літає по небу – до успіхів у навчанні, до багатства. Ось тільки обставини складуться так, що досягнення не принесуть бажаної радості.

Сняться привиди в такому сюжеті сну – летиш по небу, відчуваєш себе повністю щасливим і заспокоєним, відчуваєш ейфорію. Раптом з одного боку бачиш радісного чоловіка – з іншого боку щасливу жінку. Вони беруть під руки, починається загальна розмова. Такий сон – провісник посмертної слави.

Прихід сумного ангела у сні – до смерті близького родича. Іноді вдається розгледіти в рисах обличчя фантома, чиє життя він прийшов забрати.

Пояснення снів, у яких вдалося запам’ятати сюжети

До чого бачити уві сні прихід жінки в темних одежах, яка починає серйозну розмову, і їй відповідаєш? Такий сюжет – підказка для вчених чи аспірантів. Їм вдасться досягти успіху в науковій діяльності.

До чого сняться привиди чоловіків в квартирі молодій дівчині? Все буде чудово, знайде любов, зіграють весілля, і народиться первісток – син.

До чого сняться привиди в будинку – до гормональних порушень або до того, що в найближчому майбутньому доведеться пережити стресову ситуацію.

Для чоловіків подібні сни – пусті.

Явище примари дівчинки, яка бере за руку і веде кудись- до далекої дороги, під час якої відбудеться безліч неприємних моментів. Найприкріше – спровокує їх сам мандрівник. Чим довше розпущене волосся дитини, тим важче буде вийти з одержаних ситуацій.

Доросла дівчина в тих же обставинах для чоловіка – сон сприятливий. Справи підуть як по маслу, одруженим в сімейному житті не загрожують конфлікти, неодружені – зустрінуть другу половинку.

Замість себе в дзеркалі побачили привид – потрібно бути більш впевненим у собі, змінити характер, мобілізувати себе.

Сновидець молодий хлопець. Він бачить привид красивої жінки, і намагається уникнути зустрічі. Пора налагоджувати стосунки з протилежною статтю.

Бачити себе в ролі фантома – самі винні в тому, що оточуючі не сприймають всерйоз. Пора забути про помилковий сором і показати себе з виграшною боку. Більше не варто дозволяти оточуючим присвоювати власні успіхи.

Боротьба з привидами, спроба позбутися від них силовими методами – потрібно повністю змінюватися самому і шукати нове оточення.

Значення снів з привидами за відомим сонникам

Сонник XXI століття

Дорослі люди повинні вміти приймати рішення, не змінювати думки на кожен день. Сон є попередженням – вистачить тікати від проблем, пора їх вирішувати – не вдаючись до допомоги сторонніх.

Помилки призведуть до несприятливих наслідків, тому приймати рішення варто з обережністю.

Якщо уві сні приснився домовик:

  • веселий дух – до сімейного щастя;
  • сердитий – до катастроф дрібного масштабу – кран прорвало або стелю обрушився;
  • сварка з домовиком – до пожежі.

Сонник Міллера

Сни з сюжетами, в яких присутні примари – в більшості випадків несприятливі:

  • Фантоми в білому – до хвороби;
  • у чорному – до обману;
  • у сірому – до невдачі в бізнесі;
  • розмовляти з ними – до тяжких з’ясувань відносин;
  • чути примарний стук – до нещастя;
  • примарна музика – до змін до гіршого: зміна квартири за обставинами на меншу, звільнення;
  • летять за вітром фантоми – обдумане рішення неправильне.

Якщо вдалося дізнатися людини – розчарування в коханні, здалися померлі батьки – попередження про прийдешні неприємності.

Єдино хороше сновидіння: боротьба з привидом, під час якої вдалося звернутися його до втечі і вигнати. Сон до щастя і добробуту.

Циганський сонник

Прекрасна дівчина в білому вбранні – до радості, потворна стара жінка в чорному – до смутку.

Привиди – це щось ефемерне, безтілесне… Впевненому в собі людині навряд чи чекає зустріч з істотами з іншого світу – навіть якщо вони прийдуть до нього на зустріч, він їх навряд чи помітить. Він твердо стоїть на ногах і покладається тільки на себе.

Зустріч з фантомами – для мрійливих слабких натур або… людей, що володіють екстрасенсорними здібностями.

Навряд чи слід чекати, не маючи схильності до магії, або володіючи слабким характером, що зустріч з привидами може принести щастя.

Залишити коментар