Зуби рівні і не дуже: до чого сняться криві зуби?

Зуби у різних народностей у всі часи вважалися особливою частиною людського тіла, тому їх значенням приділялася велика увага. За ним визначали вік, статус, сімейний стан. Наприклад, на невільничому ринку завжди цінувалися раби з хорошими здоровими зубами, їх часто підпилювали, а в деяких племенах старим, мають гарну посмішку, не дозволялося йти в долину смерті.

Не дивно, що цим органам надавалося таке велике значення, адже за допомогою них людина подрібнює їжу, насичує організм. Одним словом, від їх наявності залежить життя. На жаль, лікувати в тій же середньовічній Європі не вміли, не кажучи вже про те, хворі ікла просто виривали, тому до 30 років люди залишалися з голими яснами.

Зараз усунути такі проблеми легко і просто за допомогою стоматолога, та й догляд за порожниною рота приносить тільки задоволення.

Тим не менш, страх втратити жувальні інструменти все ще присутня, а сновидіння, в якому ми бачимо свою потворну посмішку, можна сміливо помістити в вершину списку найстрашніших кошмарів.

Напевно кожній людині хоч раз у житті доводилося прокидатися в холодному поту пості такого сну. Проте розумне підсвідомість не дарма шле людині таке сновидіння, так як зуби є дуже важливим символом, який може дати відповіді на питання і застерегти від неприємностей та бід.

Сонник: криві зуби. Хороше і погане значення

Якщо уві сні людина милується своєю посмішкою, захоплюється білосніжною емаллю, значить, все в його житті буде добре. Якщо в реальності у сновидця намічається ділова угода, то вона буде успішною і принесе великий прибуток. Очікується любовне побачення? Значить, можна сміливо розраховувати на гарне продовження особистих відносин. Також сон, в якому людина бачить свої щелепи здоровими і красивими, означає одужання, сприятливо перенесену операцію.

Щоб правильно розшифрувати таке сновидіння, треба звернути увагу на ту сферу життя, яка турбує в даний момент найбільше: робота, бізнес, любов, дружба, здоров’я. Як правило, підсвідомість фокусується саме на насущну проблему і дає відповідь через сон. Наприклад, сновидця найближчим часом чекає подорож, тоді гарну посмішку можна розшифрувати як успішну легку дорогу.

Нажаль, погане значення в даному випадку переважає над хорошим. Але не треба впадати у відчай, адже як кажуть: попереджений, значить, озброєний. Будь-який сон можна назвати несприятливим, якщо в ньому людина втрачає або бачить зіпсованим. Наприклад, волосся, нігті і, звичайно ж, зуби.

Залежно від тяжкості «каліцтва», обставин і супутніх факторів, його можна розшифрувати більш детально, однак, в будь-якому разі не віщує нічого доброго сновидінню у реальному житті. Тому після такого ознаки, людині необхідно бути морально готовим до всякого роду неприємностей, так як удача просто буде просто обходити його стороною.

До чого сняться криві зуби?

Сон, у якому сплячий людина бачить себе з кривими іклами, обіцяє великі неприємності. Це один з найгірших снів такого роду. Негарна деформована щелепа може означати важку хворобу, розрив відносин, бійку, крадіжку, неприємності на роботі і так далі. Тут працює така ж аналогія, як і з хорошим значенням. Наприклад, сьогодні людину хвилює найбільше укладення угоди по бізнесу. Відповідно, погане значення, швидше за все, буде ставитися саме до цього питання. І так далі. Причому ступінь проблем буде максимальною.

Після такого сну краще сходити церква, якщо сновидець віруючий, обстежитися у лікаря і просто бути гранично акуратним. Добре якщо в сні вдасться вирівняти щелепу, тоді всі проблеми вирішаться позитивно або нейтрально.

Також від’ємне значення мають гнилі зуби. Як правило, бачити зуби такими – обіцяє тривалу і важку хворобу. Якщо до того ж щелепу буде кривої, то хвороба може коштувати життя. У реальному житті необхідно стежити за своїм самопочуттям, займатися здоров’ям, правильно харчуватися і вести активний спосіб життя. При найменшому прояві захворювання слід терміново звернутися до лікаря.

Не треба залишати все на самоплив. До речі, хвороба може скрутити не тільки сновидця, але і близької для нього людини.

Якщо в сні ікла випадають один за іншим, кришаться і ламаються, то сплячого також чекають проблеми в житті. Притому чим більше кликов випало, тим важче будуть переноситися поджидаемые біди. Дуже часто такий сон означає смерть знайомого, розрив відносин, звільнення з роботи. Одним словом, це обіцяє завершення чого-то з негативним аспектом, яке залишить після себе неприємний осад на довгий час.

Сновидіння, де присутня втрата іклів з кров’ю, може означати смерть рідної людини, з яким є безпосередня кровна спорідненість. Також це може передбачати розрив відносин з такою людиною при тяжких наслідках.

Іноді криві зуби сняться до невигідним покупок. Тому якщо найближчим часом планується покупка, то краще поберегти гроші і не набувати задуману річ, як би сильно не хотілося. Інакше гроші будуть витрачені даремно, а в гаманці оселиться розчарування і порожнеча.

Однак є і хороше значення. Якщо людині сниться зуб, який болить і кровоточить, а при цьому він ще має криву форму, то його втрата обіцяє позитивний вихід з проблемної ситуації. Наприклад, це може означати розрив хворобливих особистих відносин, який принесе полегшення спящему.

Важливо також звернути увагу, яким чином орган був втрачений, щоб зрозуміти до чого приснилося таке подія. Вирвав його сам сновидець чи їй хтось допоміг. Так буде і в житті: людина вирішить проблему самостійно чи за допомогою близьких, рідних, друзів.

Якщо уві сні доводиться чистити щелепу, то варіантів розшифровки може бути кілька. Наприклад, можна очікувати багато роботи, яка займе весь вільний час.

А, можливо, це означає приїзд гостей, до яких треба буде готуватися: наводити порядок, робити прибирання, «полірувати» свій будинок.

Якщо під час чищення виступає кров, то гості будуть представляти собою кровних родичів. Чистити криві зуби віщує гостей з проблемами, тому господарям варто бути максимально гостинними, щоб така зустріч не закінчилася скандалом.

Якщо уві сні ваші зуби штучні, то сонник розшифровує це як фальш. Швидше за все, навколо сновидця ходять неправдиві чутки або доля його зв’язала з брехливими людьми, які можуть у будь-який момент зрадити і обдурити. Погано, якщо такі зуби виявляться ще й неправильної форми, сплячий в реальності може стати жертвою аферистів. Не варто вестися на підозріло вигідні угоди і покупки, щоб потім не пошкодувати. Не дарма кажуть, що безкоштовний сир може бути тільки в мишоловці.

Також при тлумаченні сновидіння важливо враховувати своє самопочуття.

Шукаючи значення в соннику «криві зуби», необхідно звернути увагу на такі речі:

  • настрій, з яким прокидаєшся;
  • душевний стан;
  • фізичне самопочуття.
  • наявність апатії або, навпаки, очікування чогось хорошого.

Якщо сон довго не забувається і «обважнює» голову неприємними роздумами, то він наділений від’ємним значенням. Якщо ж вранці людина відчуває себе бадьорою, виспавшись, а сон морально не був неприємний, то, цілком можливо, що все обійдеться, а сновидінню необхідно просто звернутися до стоматолога.

Справді, хворі зуби, кривизна, карієс у сні й інші подібні неприємності як би натякають на те, що пора здатися лікаря-стоматолога.

Людська підсвідомість – це дивовижна здатність, яка існує не тільки в сьогоденні, але і трохи бачить майбутнє, не варто ігнорувати її підказки, щоб не постраждати, особливо маючи розвинену інтуїцію.

Залишити коментар