Про що говорять чоловіки?

Чи знаєте ви, наскільки безмежна чоловіча хитрість? Здавалося б, що інтриги, недомовленість і скритність – це доля жінок, тоді як чоловіча половина людства звикла мислити і діяти незграбно. Насправді ж, якщо хлопець не хоче, щоб ви дізналися про його справжнє ставлення до вас, він піде на всілякі хитрощі і хитрощі, на які тільки здатен його мозок.

Але біда в тому, що дівчата давно навчилися розгадувати все шаради, і їм не потрібні слова любові і зізнань, адже все видно з поведінки опонента і його ненавмисно ваших фраз.

Проявивши малу частку спостережливості і уважності, можна зрозуміти, які саме почуття відчуває до вас чоловік, і чим все це закінчиться. Пропонуємо вашій увазі 9 ознак того, що у вас з’явився новий шанувальник.

Розмірковує про вашому спільному майбутньому

Якщо чоловік не просто каже, що обожнює вас, але і явно являє ваше спільне проживання, то пора готуватися до серйозних змін у своєму житті.

Пам’ятайте, що сильній половині людства вкрай складно передати свою «барліг» в акуратні жіночі руки, і він багато осмислює, перш ніж висловитися з приводу її спільного благоустрою. Не варто недооцінювати цей ознака закоханості, оскільки вас оцінили особистість, здатну створити затишок, тепло і комфорт в будинку.

Зовнішність перестає бути головною

Як справжній самець, хлопець спочатку любить очима, причому «окатий» період може тривати досить довго. Але в один прекрасний момент чоловік каже, що не просто любить вас за 4-й розмір грудей або стрункі ноги, а за вміння вислухати, порадити і підтримати.

І коли вам дають зрозуміти, що ваша душевна теплота дуже дорого цінується, то можна навіть не сумніватися – вас люблять.

Душа нарозхрист

Якщо чоловік каже що скучив, без побоювання ділить з вами свої сумніви, побоювання, страхи і проблеми, він однозначно в вас закоханий, причому щиро і надовго.

Якщо ваша кандидатура здається хлопцеві гідною, він присвятить вас в найбільш болючі та жалісливі моменти свого дитинства, не посоромиться розголосити романтичні мрії і не побоїться бути незграбним або смішним.

На цьому етапі важливо зберегти все це, і дати чоловікові почувати себе невимушено, навіть якщо він у вашій присутності порвав штани на дупі, выпачкал сорочку морозивом або згрішив в ліжку.

Без вас скучно

Ще зовсім недавно чоловік всіма силами намагався продемонструвати свою незалежність, самостійність і незацікавленість. Тепер же ваша аська просто не вміщає його компліменти, він часто телефонує і відкрито заявляє, що йому нестерпно нудно без вашого товариства. І якщо вам це подобається, то співпала ще одна пара.

Ваші помилки стають невидимками

Пам’ятаєте, як збираючись на перші побачення, ви намагалися виглядати як можна більш шикарно, екстравагантно, мило, елегантно і так далі. Закоханий хлопець перестає ідеалізувати свою обраницю, оскільки тільки натуральні почуття дають сил примиритися з вадами.

Він ніколи не попрекнет вас зайвим тістечком або надто зухвалим нарядом, не посміхнеться, якщо довелося підвернути ногу на непосильно високій шпильці, та розкритикує вашу позицію стосовно конкретної політичної партії.

Вас почали уважно слухати

У тому разі, коли хлопець дійсно вас обожнює, він перестає вивергати дотепні думки, травити анекдоти і забавляти вас курйозними випадками з власного життя. Він починає розуміти, що треба слухати і вас, причому навіть у тому випадку, якщо викладені вами факти давно всім відомі і нецікаві.

Якщо хлопець дійсно любить, він не просто слухає, він чує, дає слушні поради, не перебиває, надає можливість висловитися до кінця і ділиться своїми міркуваннями.

Допомога та сюрпризи

Зрозуміти, чи любить вас чоловік, можна одним простим методом: попросіть його в годину пік або розпал робочого дня відвезти вас в аеропорт або на вокзал. Справжній обранець обов’язково знайде спосіб допомогти вам розділить з вами турботи, тривоги і складності.

Пам’ятайте, якщо хлопець виникає поруч лише в моменти радості чи достатку, то надійного супутника життя з нього не вийде. Закоханий чоловік – це людина, здатна на багатоходову і надсекретну операцію, головна мета якої – зробити вам сюрприз.

Причому це може проявитися в абсолютно незвичній формі: у холодильнику з’явиться полку, забита вашим улюбленим дієтичним йогуртом, на столику виявляться квитки на концерт або на плиті виявиться тільки що зварений курячий супчик. Всі ці знаки уваги здатний чинити лише той, хто щиро любить і бажає бути коханим.

Що відповісти?

Всі ми звикли до того, що за все в цьому житті потрібно платити. За одне – своїм здоров’ям, за інше – грошима, за третє – особистим часом.

Тому зовсім не дивно, що навіть самий закоханий чоловік довго не протягне без вашої відповідь і, бажано, позитивної реакції, а тому:

  • Вчимося говорити компліменти. Так-так, чоловіки просто обожнюють, хоч і не подають виду. Але перед тим як говорити компліменти своєму чоловікові, постарайтеся вибрати ті слова, які його ніяк не скривдять і не зачеплять. Оптимальніше всього захоплюватися сміливістю, надійністю, силою, галантністю і все в цьому роді;
  • Не можна мовчати в ліжку, просто насолоджуючись процесом або чекаючи його закінчення. Обов’язково реагуйте на ласкаві слова, нехай навіть ви зовсім не уявляєте, що говорити своєму чоловікові в ліжку. Якщо з фантазією не дуже, називайте його по імені, вимовляєте збуджуючі фрази і цікавтеся, що б йому хотілося на даний момент. Зрозуміло, що секс не можна перетворювати в повноцінний кухонний діалог;
  • Якщо ваша мета – зберегти і примножити відносини, що склалися, важливо пам’ятати, що не можна говорити своєму чоловікові ніколи. Радимо не поширюватися про попередні зв’язки, не порівнювати його з іншими залицяльниками, не просити шубу замість нової машини і не тягнути його з подругами на чай, якщо по телевізору йде футбольний матч;
  • Надмірна опіка на людях – це теж приклад того, що не можна говорити своїм чоловікам. Не слід докоряти їх надмірно випитим або з’їденим, незграбним танцем або непоміченим бордюром. Все це можна буде сказати по приходу додому, якщо до того часу вона буде продовжувати здаватися важливим і гідним сварки.

Звичайно, життя жінки стала б на порядок легше, якщо б існував наочний перелік того, які слова треба говорити своєму чоловікові, а які краще взагалі вилучити із свого словникового запасу. Але в цьому випадку загубилася б можливість краще дізнатися один одного, і протестувати відносини на міцність і витривалість.

Залишити коментар