Три типи безперспективних відносин

Є підозра, що деяких хлопців просто виробляють на одній фабриці – настільки типові і їх манери, і сюжет розвитку відносин з ними. Навіть якщо вам здається, що вас накриває прямо-таки фатальна любов, перевірте, чи не попався вам один з персонажів любовних історій, які завжди закінчуються розчаруванням.

Багато жінок з усіх типів особистості чоловіків віддають перевагу «поганих хлопчиків» – таких чоловіків, які завжди налаштовані на щось інтригуюче і бути поруч з якими трохи небезпечно. Звичайно, ця небезпека може бути абсолютно різна. Спробуємо згадати всі типажі чоловіків, відносини з якими схожі на американські гірки.

Типаж «Брутальний самець»

Такого чоловіка на вулиці видно здалеку – високий, м’язистий, з помітною зовнішністю.

Він схожий на героїв класичних бойовиків 80-х і 90-х років – Арнольда Шварценеггера, Дольфа Лундгрена, Сильвестра Сталлоне.

Вони досить обмежені у палітрі емоцій, у них на лобі написано – я тут хазяїн! Зате вони дуже мило посміхаються!

Основна небезпека в цьому типі поєднується з його гідністю, силою і витривалістю.

Звичайно, будь-якій дівчині приємно, що поруч з ним можна повністю розслабитися в неблагополучних спальних районах в темний час доби, у відомих своїми регулярними бійками нічних клубах, і в будь-якому іншому місці, де в самоті або з звичайним хлопцем доводиться бути напоготові. Однак, найбільш інтимні моменти відносин буває складно розслабитися, коли раптом розумієш, що за силою не завжди варто здатність її контролювати.

Проблема не в тому, що такі хлопці сильні, а в тому, як далеко вони можуть дозволити собі зайти, щоб, наприклад, довести свою правоту або просто «спустити пар» напруги від проблем на роботі. Поки ви не впевнені, що він вас і пальцем не зачепить, тримайте руку на його пульсі, можливо, буквально. Якщо насувається емоційна буря, адреналін може притупити розум молодої людини, а вам перепаде «на горіхи».

Як би те ні було, перед побаченням дуже бажано щоб твої рідні або подруги знали, з ким ти і де, навіть якщо відносини перетворилися в легальний шлюб. Це невиправний брак такого роду захоплень – необхідність перестраховуватися через знайомих. Адже брутальний самець не застрахований від поганого настрою і «взбрыков», а його руки-це повноцінне холодне (або гаряче?) зброя.

Яке майбутнє у вас з бруталом? Поки він не навчиться порівнювати свою силу і вашу крихкість, вам не по дорозі, навіть якщо він дуже хороший собою.

Типаж «Темпераментний мачо»

На відміну від попереднього, цей типаж не зможе змагатися з боксерами та боді-билдерами. Зате у нього найвища ступінь велелюбності і сексуальності серед всіх представників сильної статі взагалі, не тільки «поганих».

Він живе сексом і жінками, часто цікавиться моделями, має витончений смак в жіночій красі – за що зазнає критики з боку феміністок. Зовні він схожий на Антоніо Бандераса і Джонні Деппа – в них так і відчувається «темна сторона місяця».

Дівчата часто побоюються негативного шарму, особливо якщо не було попереднього досвіду відносин з таким типом особистості. Їм він здається загрозливим і захопливим одночасно, і недарма одним виразом обличчя такі чоловіки можуть викликати у дівчини весь спектр переживань.

Але якщо вдасться продовжити стосунки, то можна на собі випробувати, що насправді означає фатальна любов! Не завжди секс з таким чоловіком кращий в сенсі фізичних відчуттів, але майже завжди йому немає рівних у створенні атмосфери – чудова прелюдія і закінчення гарантовані.

Відносини з цим типажем ускладнюються ще й тим, що це один з дуже небагатьох типів чоловіків, які насолоджуються жіночими сльозами і будуть постійно розкручувати подругу на сильні емоції.

Якщо ви від природи стримані, то такі відносини можуть стати серйозним випробуванням для психіки і нервів!

Типаж «Ніжний хіпстер»

Любов до фатальним чоловікам не буде повною без відносин з ніжним, тендітним «вічним студентом» – хіпстером.

Здавалося б, яка небезпека може виходити від крихкого, витає в хмарах хлопця, з елегантним гардеробом і стилем мовлення, якого і чоловіком часто важко назвати навіть якщо йому за 40?

Але тут і ховається каверза – справа в тому, що такий типаж буде постійно ставити під питання жіночність подруги, її здатність відчувати і любити, здатність будувати відносини і нести за них відповідальність.

Такий бойфренд здатний викликати у непідготовленою жінки невпевненість в собі і цілий набір комплексів, адже важко бачити, як тобі відводять місце дівчата-товаришки і секс-подруги!

Погляди на життя і на відносини, побудовані на, здавалося б, легкості і простоті, а на ділі безвідповідальності і дитячому егоїзмі, несумісні з тим, що звуть щастям любові.

Крім того, з таким коханим дівчині, можливо, належить щастя самої лагодити затихлий акумулятор автомобіля де-небудь на дорозі, за кілометри до найближчого населеного пункту, поки її обранець милується красою місцевих пейзажів і ловить метеликів!

Любов може приймати дуже різні форми і таїти в собі різні небезпеки. Однак, ступеня успіху всіх таких відносин залежать в першу чергу від глибини почуттів жінки до свого «поганого хлопчика» і бажання розуміти партнера.

Залишити коментар