Перелік недорогих ліків і препаратів від грипу, застуди та ГРВІ

Періодично кожен з нас стикається з ГРВІ або грипом, ці захворювання, що супроводжуються такими неприємними симптомами як нежить, головний біль та біль у горлі, кашель, озноб, підвищена температура може надовго позбавити нас можливості вести звичне життя.

Щоб швидше одужати та не отримати ускладнень, потрібно починати лікування негайно. Слід пам’ятати, що лікування грипу та ГРВІ вимагає комплексного підходу, і не завжди можуть впоратися з недугами недорогі препарати.

Які ефективні противірусні засоби застосувати при застуді?

ГРВІ та грип – захворювання, викликаються вірусами, однак, при відсутності належного лікування, ослаблений організм атакують бактерії, які провокують ускладнення.

У такому випадку доводиться лікуватися антибіотиками. Для того щоб уникнути негативних наслідків, слід серйозно поставитися до лікування вірусного захворювання.

Звичайно ж, для того, щоб визначити, що саме у вас за захворювання спершу варто сходити до лікаря-терапевта, який поставить діагноз і пропише схему лікування, лікар також може призначити необхідні аналізи для того, щоб диференціювати ГРВІ від грипу.

При лікуванні вірусних інфекцій застосовують комплексний підхід, який включає в себе симптоматичні і противірусні засоби.

Список коштів від ГРВІ

Список засобів, які застосовуються для лікування вірусних захворювань досить широкий. Для цих цілей використовується велика кількість симптоматичних засобів, а також застосовуються різні противірусні та імуномодулюючі препарати, що допомагають організму самостійно впоратися із захворюванням.

До симптоматичним засобів належать препарати від болю в горлі, нежитю, кашлю та інших супутніх симптомів інфекційних захворювань.

Часто медикаменти, полегшують симптоми застуди, в своїй основі мають ту саму діючу речовину і розрізняються лише упаковкою, формою випуску і смаком. Так, більшість препаратів, що знижують температуру і запалення виробляються на основі ібупрофену, парацетамолу і ацетилсаліцилової кислоти, тому якщо ви бачите в складі ліки дані компоненти, можна вибирати найбільш дешеве, не звертаючи уваги на популярність виробника і гучну рекламу. Таблетки і сиропи від вологого кашлю часто виробляються із застосуванням амброксолу. Це діюча речовина стимулює відходження мокротиння. Ефективність препаратів на його основі не залежить від виробника або ціни препарату. Також для відходження мокротиння часто використовуються недорогі препарати на основі кореня Алтея, це дешеве засіб рослинного походження застосовується вже досить давно.

Для того, щоб промити слизову оболонку носа використовують різні сольові розчини: недорогий препарат «Ризосин», або розчин натрію хлориду. А можна зробити сольовий розчин самостійно: в кип’ячену воду потрібно додати ложку солі і соди, а потім ретельно перемішати і використовувати для промивання.

Добрий судинорозширювальний ефект дають краплі на основі ксилометазоліну. Можна порекомендувати краплі «Нафтизин», але їх потрібно застосовувати з обережністю: при частому застосуванні викликають сухість слизової оболонки носа і звикання. Протипоказані до застосування людям, у яких проблеми з серцем.

Для того, щоб впоратися з болем у горлі підійде розчин для полоскання «Хлорофіліпт» на основі рослинних компонентів, а також «Хлоргексидин». Під час полоскання намагайтеся не ковтати лікарський засіб.

Також не варто нехтувати деякими народними засобами: часте тепле пиття (морси, молоко з медом, чай з малиною) значно полегшать виведення вірусу з організму. Варто також не забувати час від часу провітрювати приміщення, в якому знаходиться хворий чоловік.

При цьому позбавлення від симптомів повинно проводитися в комплексі з противірусною терапією. Наприклад, «Аміксин» ефективно допомагає ослабленому організму боротися з вірусною інфекцією, а також даний препарат має імуномодулюючу дію. І, не дивлячись на те, що препарат має середню цінову категорію, купувати набагато вигідніше, ніж інші противірусні препарати, тому що на курс лікування від вірусів ГРВІ та грипу припадає всього 6 таблеток (по 1 таблетці в день шість днів).

Недорогі противірусні засоби від грипу та застуди та ГРВІ

При лікуванні грипу та ГРВІ лікарі радять застосовувати противірусні препарати.

Саме лікарські засоби, що відносяться до даної фармакологічної групи, ефективно допомагають організму впоратися з вірусною інфекцією.

Дані препарати представлені досить широко, деякі, наприклад, застосовуються в основному для лікування вірусів грипу, вони пригнічують його розмноження в організмі людини, до таких речовин відносяться римантадин, осельтамівір та ін.

Одним з ефективних противірусних препаратів є Аміксин.

Даний препарат належить до розряду індукторів інтерферонів, це означає, що він стимулює вироблення власного інтерферону клітинами організму. Таким чином, в організмі людини виробляються інтерферони 4-х видів для захисту від вірусу.

Аміксин ефективний на всіх стадіях захворювання, скорочує тривалість хвороби, зменшує можливість ускладнень, а також препарат використовується для профілактики вірусних інфекцій.

Після застосування Аміксин починає активно діяти вже через 24 години. Перед застосуванням потрібно ознайомитися з інструкцією і застосовувати ліки у відповідності зі схемою лікування.

При своїй ціновій категорії препарат дуже економічний у використанні, що є безсумнівним плюсом.

Дитячі противірусні засоби при застуді

Організм малюків вкрай чутливий до факторів навколишнього середовища, так як імунна система дитини ще не повністю сформована, то будь-яке переохолодження, невеликий стрес або спілкування з хворим людиною можуть спровокувати ГРВІ.

Однак існують лікарські засоби, які здатні зміцнити загальний імунітет малюка і дозволити йому самостійно впоратися з хворобою. Один з найбільш ефективних і безпечних препаратів для лікування застуди у дітей – «Аміксин». Вхідний до складу препарату тилорон сприяє підвищеному виробленню інтерферонів, які допомагають організму впоратися з вірусною інфекцією.

Препарат має сприятливий профіль безпеки добре переноситься маленькими пацієнтами. Курс «Аміксину» для дітей складається всього з трьох таблеток і упаковки вистачить надовго.

Залишити коментар