Куди здати одяг за гроші, коли потрібно «почистити» гардероб?

Фахівці з біоенергетики стверджують, що для підтримки і збереження фізичного та психологічного здоров’я необхідно час від часу перебирати шафи і позбавлятися від тих речей в гардеробі, які не знадобилися і не одягалися як мінімум останні півроку або рік.

Той старий одяг, який сильно прийшов в непридатність, варто без жалю викидати. Але як бути з відносно новими речами або поношеними, але які зберегли презентабельний вигляд? Такий гардероб не завадило б і продати, але куди можна здати одяг за гроші?

Позбувшись від декількох непотрібних, але пристойних речей, навіть за символічну плату, можна придбати одну нову, можливо, брендову річ. Тому варто розглянути варіанти і можливості того, куди можна здати непотрібний одяг за гроші.

Можливості здати дитячий одяг

Найлегше вирішити питання про те, що робити з дитячим одягом, який став дитині малий. У кожної матусі таких речей залишається чимало: малюк швидко росте, іноді навіть нові речі не одягають жодного разу. У спеціалізованих магазинах дитячого одягу новий гардероб коштує чимало, тому для матусь питання про те, куди можна здати одяг за гроші, вирішується швидко.

Варіантів позбавлення від дитячого одягу декілька, можна вибрати будь-який, який для батьків виявиться найбільш зручним.

  1. В першу чергу, на допомогу приходять інтернет–магазини, майданчика в інтернеті, призначені для продажу, та соціальні мережі. Для мами, зайнятий цілими днями з малюком – це оптимальний варіант. Сфотографувавши речі в декількох ракурсах, можна сміливо розмістити оголошення про продаж, прикріпивши до них фото і запитувану вартість одягу. Після цього залишається тільки чекати. Плюсом такого варіанта є також і те, що, як правило, оголошення розміщуються без оплати, так що господарі гардеробу нічого не втрачають.
  2. Комісійні магазини, в яких дитячий одяг приймають під реалізацію. Суму, яку господарі речей хочуть за них отримати, можна обумовлювати самостійно. Мінусом такого продажу вважається те, що комісіонки беруть собі певний відсоток за послуги, що гроші, які можна виручити за здану одяг, можна відразу зменшити на 30-50%.
  3. Можна віднести дитячий гардероб у поширену комісіонку, яка в народі іменується «секонд-хенд». Це мережа магазинів, куди можна здати і старі, і нові речі, відразу отримавши за них гроші. Плюсом цієї продажу вважається те, що оплата за дитячий гардероб буде отримана відразу, а мінусом – те, що, як правило, це дуже невеликі гроші.

Який варіант віддати перевагу, батькам вирішувати самим. Все залежить від того, наскільки терміново потрібні фінанси, має мама достатньою кількістю вільного часу для того, щоб віднести одяг в комісіонку і потім ходити туди за вирученими від продажу речей грошима.

Варіанти позбавлення від брендових речей

Напевно, у кожної жінки, а іноді і чоловіки, в гардеробі набереться чимало модних, «брендових» речей, які втратили господарів свою привабливість і актуальність. Але просто віддати або подарувати кому-то такий одяг як-то не хочеться, так як коштувала вона при купівлі чимало, та й вигляд практично новий. Виникає резонне питання: куди можна здати нову одяг за гроші або трохи поношений «брендовий»?

  1. Природно, що першим вірним рішенням проблеми будуть можливості інтернет-ресурсів. Розмістивши відповідне оголошення з вказаними параметрами, назвою самого бренду і фотографіями одягу, можна сміливо чекати дзвінків від потенційних покупців. Важливий плюс: можна виручити за продану річ таку ціну, яку сам продавець вважає справедливою.
  2. У деяких містах функціонують спеціальні «бутіки», куди можна віддавати під реалізацію нову і поношений одяг від провідних світових брендів. Єдиною умовою є те, що здається гардероб повинен бути в чистому і презентабельному стані, так як крім вживаного одягу, там часто можна знайти і стокові речі. Кур’єр може приїхати додому і забрати здається гардероб на реалізацію, попередньо оглянувши його на якість.
  3. Звичайні комісійні магазини охоче беруть на реалізацію і «брендовий» товар, і речі простіше. Більшість з них виставляють на продаж реалізований товар за ту ціну, яку називає власник. Через деякий період часу, визначений статутом магазину, вартість реалізованих речей знижується на певний відсоток від початкової ціни. До того ж, адміністрація торгового закладу також бере собі певний відсоток за свої послуги. Але безсумнівним плюсом даного варіанту є те, що такі комісійні магазини часто знаходяться в доступних місцях і користуються популярністю у населення, так як в них можна придбати фірмові товари за доступною ціною.

Охоче скуповують унікальну одяг і секонд-хенди, однак гроші, які можна виручити, якщо здати речі туди, зовсім невеликі, можна сказати, символічні.

Куди можна здати старий одяг за гроші

Здати стару одяг за певну фінансову винагороду також можливо, незважаючи на те, що такі речі не завжди користуються попитом. Перебираючи гардероб, можна відразу розсортувати речі на нові й старі, відповідно, визначивши при цьому, куди відправляється кожна партія.

  1. Як правило, послуги інтернет – ресурсів для старих поношених речей не підійдуть. Мало хто буде шукати собі в соціальних мережах та інтернет – магазинах для себе такий товар, тому є реальна можливість того, що потенційного покупця доведеться чекати надто довго.
  2. З не дуже новим товаром можна відразу відправитися в найближчий секонд-хенд, де охоче скуповують такі речі на вагу. При цьому на стан вашого гардеробу пильної уваги не звертають: головне, щоб одяг був випраній і чистою. У деяких таких магазинах товар перед покупкою все-таки сортують: поношені речі в нормальному стані беруть за плату вищу, ніж сильно старий одяг. Важливим плюсом такої моделі реалізації вважається те, що виручені фінанси за товар готівкою і відразу.
  3. Комісійні магазини, куди можна здати одяг за гроші, також можуть приймати не зовсім новий товар. Однак співробітники таких «бутиків» обов’язково оглядають речі: сильно зношені і пошкоджені відразу відсортовують і під реалізацію не приймають. До того ж, імовірність того, що на стару одяг буде великий попит у цьому магазині, занадто мала, а зниження вартості товару після певного періоду ніхто не скасовує. Тому в підсумку, якщо і вдасться продати стару річ у комісійному магазині, то за символічну ціну, яку добре, якщо вистачить, на оплату послуг магазину.

Сучасних варіантів того, куди здати непотрібний одяг за гроші, чимало. Все залежить від того, який гардероб виставляється на продаж і в якому він стані.

Речі в ідеальному стані можуть бути вельми затребуваними навіть на безкоштовних інтернет-майданчиках, а ось для старих поношених речей оптимальним варіантом буде звичайна мережа секонд-хенд, куди можна швидко здати будь-які речі. У першому випадку, речі можна продати вигідно і з задоволенням, у другому – просто позбутися від непотрібного мотлоху за символічну плату.

Залишити коментар