До чого сняться лебеді?

Білі лебеді в більшості епосів – це символ мудрості, чистоти, цнотливості, птиця життя. Чорні – уособлення смерті. В міфах і переказах постійно простежуються протиставлення: добро – зло, смерть – життя. Поети через образ лебедя описують власні відчуття.

Досить згадати «Лебедине озеро» Чайковського, «Лебедину пісню» Есхіла, «Казку про царя Салтана» Пушкіна. Так неординарні люди показують своє прагнення до чарівного. Про лебединої вірності варто поговорити окремо – вона знайшла відображення в багатьох балад. Тлумачення снів про лебедів автори сонників проводять згідно з цим символам.

До чого сняться лебеді

Оскільки білий лебідь – загальновизнаний символ вірності та краси, то сон, в якому він сниться, сприймають як сприятливий. Чорну птицю вважають пророкуванням нещастя і засмучуються після подібного сюжету сновидіння.

Також по соннику лебеді можуть означати рівновагу жіночої і чоловічої енергетики, так як в ній оптимально поєднуються жіночі і чоловічі ознаки – округлі форми тулуба – воістину жіночі, і витягнута шия, нагадує пеніс.

Психолог Меннеги вважає лебедя марною птицею, яка навіть дурніші домашніх гусей і сни, в яких сняться білі птахи, порожніми. Абсолютно по-іншому пояснюється, до чого сниться чорний лебідь.

Такий сон Меннеги вважає вісником того, що дуже близька жінка – швидше мати – починає становити загрозу, висмоктує у нього життєву енергію, хоче перевести всі його увагу на себе, заважає жити.

По жіночому соннику

До чого сняться білі лебеді на воді – прекрасне майбутнє, кар’єрне зростання, перспективи в бізнесі.

Чорні птахи, що пливуть по водній гладі, до сумнівних задоволень.

Мертві птахи – до швидкого розчарування.

Сонник Медеи

  • Самотня птах – до самотності і туги;
  • пара лебедів – до любові, сімейного щастя, відсутності конфліктів у найближчому майбутньому;
  • темна птах – належить зіткнутися з таємницею, яку доведеться розгадати самостійно. Чим черней пір’я, тим з більш цікавими пригодами вдасться зустрітися.

Сонник XXI століття

Зграя лебедів на воді – у сім’ї будуть сварки, чвари.

Самотня біла птах – до зльоту по кар’єрних сходах, до несподіваних надходженнями грошей, можливості отримати спадщину.

Чорний птах – сімейні сварки, які не приведуть до серйозного розладів.

Мертвий лебідь, незалежно від кольору – думки про шлюб слід залишити, зустріти другу половинку не вийде, особливо в найближчий час.

Майже всі автори тлумачень сновидінь в такому ключі пояснюють, до чого сняться лебеді білі і чорні.

Особливі тлумачення

Сонник Ванги

До чого сниться зграя лебедів, пливуть у вашу сторону? До зустрічі з коханим, до примирення, до вирішення серйозних проблем.

Самотня кричить птах кружляє в небі – до втрати досить близької людини, і смерть його буде несподіваною. За те, що сталося, незважаючи на те, що це неправда, довго буде відчуватися вина, із-за чого може серйозно погіршитися стан здоров’я. Душевні терзання негативно позначаються на стані нервової системи.

Лебедята – до успіхів і здоров’ю дітей.

Пара білих лебедів у небі – на щастя, вирішення проблем, які можуть стосуватися всіх сторін життя.

Якщо хочеться отримати особливе тлумачення сну, потрібно звернутися до соннику Фрейда, відомого німецького психолога і сексопатолога.

Як він пояснює, до чого сняться лебеді в небі?

Тлумачиться такий сон двояко – до зустрічі з людиною, який допоможе нормалізувати сексуальне життя або до того, що ніякі зміни не потрібні, в даний час з боку плотських насолод повний сексуальний комфорт.

Птах, що пливе по водній гладіні – до зради, яка призведе до розставання. Уві сні полюєш на цих гарних, благородних птахів – так підсвідомість вказує на відторгнення і ненависть до протилежної статі, виражену агресію в його бік. Пора зізнатися самому собі, що маєш нестандартну орієнтацію. Адже якщо й далі будеш вступати в гетеросексуальні стосунки, не будеш відчувати себе щасливим. Дуже важко пригнічувати власну сутність.

За сонником Хассе – будь-які лебеді до щасливому подружжю і дітям. Чим крупніше зграя, тим численніше здорове потомство, а колір птахів вказує на «масть» майбутньої дружини або чоловіка.

Росіянин сонник. Благородні птахи уві сні – це шанс, причому останній. Не варто упускати можливість змінити життя на краще.

Сімейний сонник

Лебедина пісня – до погіршення здоров’я власного або близьких. До речі, таке тлумачення напевно з’явилося з-за того, що непідготовлений міської чоловік почув «спів» цих прекрасних і благородних птахів.

Приємно чути тільки лебедя-сурмача в той момент, коли він підкликає партнерку і кликуна при залицянні, перед спарюванням. У всіх інших ситуаціях лебедині голосу можна порівняти з гучних дверним скрипом, тертям бляшанок один про одного, деренчанням старого дзвінка.

Якщо непідготовлена людина це почує, то можна впасти у стресову ситуацію і випробувати розчарування: на вигляд лебеді, а кричать – огидніша гусей. Пливе по воді птах – до нових стосунків.

Летить – потрібно відпочити від сімейного життя. Якщо сон приснився у першій половині тижня, то він сприятливий і нещастя обійдуть стороною.

Лебедині сюжети

  • До чого сниться лебідь в руках? Нічого не слід змінювати в житті, живеш правильно, отримаєш бажане;
  • Сон в п’ятницю про летить лебедя – похолодання. Взимку – сніг і мороз;
  • Спіймати білу лебедушку для чоловіка – зустрітися з невинною дівчиною. Вбити птаха ненавмисно – зіпсувати дівиці репутацію;
  • Птах клює зерно – починання вдалими не будуть;
  • Милуватися зграєю, що ширяє в небі – до успіхів;
  • Приснився лебідь в качиної зграї – неправильно оцінив супротивника, і тому він обійшов на життєвому шляху: відсунув у кар’єрному зростанні, відбив кохану людину..;
  • Спостерігаєш уві сні птахів у вольєрі зоопарку – пора відпочити, поїхати у відпустку подалі, усамітнитися.

Пояснити сон, в якому побачив лебедів, можна самостійно, грунтуючись на асоціаціях і власної інтуїції. У більшості випадків зустріч з птахами розтлумачується авторами посібників для тлумачень снів згідно з народними символами.

Залишити коментар