Брови у сні

Зазвичай у сні толком не розглянути і зовнішність людини, не тільки його окремі риси. Якщо ж прокинувшись вранці, згадуєш брови, то слід на цей сон звернути особливу увагу – не може бути, що така не дуже значна риса в образі привиділася просто так, як випадкова риска в сюжеті.

Основні сюжети снів з бровами

У дзеркалі оглядаєш себе чи іншої людини, і брови кидаються в очі в першу чергу.

Звичайні брови, нічим не вирізняються, які помічають в першу чергу – справа, яку задумали, виявиться успішним і вигідним, якщо не відступати від задуманого і не кидати починання при перших же труднощах.

Дуже густі брови – до грошей. Звідки вони прибудуть, сон не повідомляє, можна чекати прибуток зовсім з несподіваного боку – розглядати спадщину, подарунок, грошову премію, навіть знахідку на вулиці або виграш по випадково придбаним лотерейному квитку.

Рідкісні брови – чекають порожні турботи, необдумані витрати грошей, економічні втрати. Не варто займатися бізнесом або укладати договір – все призведе до збитків.

Приснилося особа з яскравим макіяжем, на якому чітко видно намальовані брови – в найближчому оточенні зачаїлися заздрісники, які тільки й чекають моменту, щоб оббрехати, обдурити, претендують на ваші гроші.

За спиною вже розпускаються чутки, колишні приятелі пересміюються. Чому у сні випадають брови – такий сюжет несприятливий, потрібно побоюватися «підстави» або серйозного обману.

Форма брів прекрасна, вони блищать, виглядають здоровими – сприятливий сон: підвищення по кар’єрних сходах, повага, пошана, оцінка діяльності по заслугах.

 • Вони чорні – в найближчому майбутньому ніяких неприємностей зі здоров’ям не трапиться;
 • вищипані – потрібно позбутися від деяких знайомих; надають під час косметичної процедури певну форму – пора розлучитися з близькими друзями;
 • подбритые – занадто багато поганих думок в голові, не варто дурити близьких людей або пропонувати клієнтам здійснити операцію, після якої вони будуть у програші – це все вийде назовні і серйозно позначиться на репутації;
 • фарбовані – до обману;
 • розбиті – до приходу гостей;
 • зі шрамом – до приїзду далеких родичів;
 • зрощені – до підвищення зарплати або великого урожаю на присадибній ділянці, партнер по бізнесу запропонує вигідну справу;
 • високо розташовані на обличчі – до чуда, яке скоро трапиться, і принесе задоволення;
 • різновисокі – попередження: ви зробили про вчинки близьких неправильні висновки, і заподіяли марну образу – слід вибачитися;
 • обгорілі – належить конфлікт із-за спадку з родичами.

Сон, побачений під час хвороби, – до швидкого одужання.

Сюжети снів можна класифікувати за їх кольором.

 • Руді: після того як прокинувся потрібно згадати – в кого зі знайомих руді брови і в
  надалі ставитися до нього дуже обережно. Якщо брови такого кольору у колеги по роботі – він підставить, у коханої – змінить;
 • Білі – це людина ненадійна, не варто покладатися на нього;
 • Сиві – якщо в оточенні людина має даний ознака, то можна покладатися на його мудрість і прислухатись до порад, які він дає. Але все ж слід знати – цей чоловік може дати раду в «свою користь».

Сон про брови по відомим сонникам

Сонник Міллера – в житті виникнуть перешкоди, які неможливо обійти.

За сонником Велеса випали брови – до обману з боку і «підставу»:

 • довгі – до успішного бізнесу;
 • руді – до зради в коханні;
 • обпалені – конфлікт із-за спадку.

Весняний сонник розглядає сюжети з цими деталями особи досить докладно:

 • густі – до приходу приємних гостей;
 • сиві – до смерті бабусі або дідусі;
 • приводити їх перед дзеркалом в порядок – щось втратити дрібне, але дорогий для серця;
 • комусь проводити маніпуляції – оплакувати смерть далекого друга або родича, а потім дізнатися, що це просто чутки – неправда.

Чому випадають брови по соннику XXI століття? Цей сон, побачений на 7 місячний день після повного місяця, є застереженням: якщо має бути далека поїздка, відрядження, відпочинок – слід обов’язково відмовитися, навіть якщо начальство або оточуючі будуть проти і сприймуть поведінка за примху.(Місячні дні рахуються від молодика).

Поки будеш знаходитися далеко – сім’я розпадеться, на робоче місце прийде конкурент, залишені на час діти здійснять дурості або захворіють батьки.

Густі чорні брови – до радості; дуже довгі, які жартома можна порівняти з вусами кавалериста – до радості і до тривалого періоду здоров’я. Також сон може передвіщати матеріальні блага або успішне завершення справи.

У психолога Фрейда тлумачення снів завжди пов’язане з сексуальними образами – не обійшов він своєю увагою і таку частину обличчя, як брови. У нього їх якість порівнюється з якістю волосяного покриву на жіночих геніталіях, і – відповідно – після сновидіння варто згадати володарку деталей особи і розглядати її, як сексуальну партнерку, з точки зору темпераменту. Чим густіше волосяний покрив – тим більш пристрасною буде жінка.

Розглядаючи сни про брови, бажано звернутися до інших сонникам, і відкласти посібник для сновидінь від Зігмунда Фрейда. Надто мало уваги в ньому приділено безпосередньо бровам.

Залишити коментар