Який зробити тату на жіночих пальчиках?

Ще з давніх часів жінки прагнули прикрашати свої ручки, використовуючи кільця і персні. Однак сьогодні популярна нова тенденція – наносити зображення картинок і букв на пальцях.

Татуювання на фалангах стала абсолютно новим напрямком в цьому мистецтві. Якщо брати в облік форму пальця, то найбільш зручними і поширеними варіантами таких «прикрас» можна сміливо називати написи.

Тату на пальці спочатку були поширені в основному серед хлопців. По суті, традиція малювати літери свого імені на руках відноситься до армійським забав. Однак останнім часом такі татуювання можна все частіше спостерігати на дівочих пальчиках.

На ніжних жіночих ручках маленькі картинки виглядають дуже вишукано, зовсім не нав’язливо і дуже стильно. Щоб малюнок був не так помітний, дівчата в основному воліють робити тату між пальцями.

А представники чоловічої статі навпаки вибирають відкриту зовнішню частину долоні.

Однією з перших відомих тату стала напис на безіменному співачки Ріанни. Потім це віяння моди підхопили й інші, не менш відомі, зірки. Не секрет, що будь-які нововведення кумирів відразу стають предметом для наслідування їх шанувальників. Почасти тому деякі дівчата, шанувальники творчості співачки, зробили собі майже ідентичний малюнок. Але все ж, маленькі тексти частіше роблять зовсім не через наслідування кумира, а для себе.

Як правильно вибрати татуювання на пальцях рук для дівчат?

Навіть саме маленьке зображення на пальцях рук може багато чого розповісти про ваш характер. В залежності від розташування, картинка може бути по-різному помітна.

Такі наколки вимагають поставитися до вибору ескізу і місця розташування з особливою увагою. Ви не зможете заховати «твір мистецтва» під одягом хіба що в холодну пору року.

Продумайте всі дрібниці, перш ніж зважиться на такий важливий крок:

  • визначте розмір майбутнього прикраси, конкретне місце розташування її на пальці, колір і дизайн;
  • з особливою увагою поставтеся до вибору салону і майстри, перш ніж визначитися, вивчіть відгуки в інтернеті або запитайте знайомих;
  • не соромтеся задавати майстру питання про ескізі, самому процесі наколювання, якщо потрібно, попросіть анестезію;
  • не забудьте дізнатися, як доглядати за нею, якщо ви робите це вперше, і чітко дотримуйтесь всіх отриманих інструкцій.

Важливо ще врахувати, що руки – це сама «популярна» частина тіла, а особливо пальці і долоні. Ми постійно щось чіпаємо руками, від цього татуювання може через час потьмяніти. З-за цього найбільш ходовими фарбами є чорний і темні кольори (синій, бордовий). Вони менше піддаються стирання, ніж зображення яскравих кольорів.

Можна зробити багато маленьких татуювань на пальцях, на боковій їх частини. Наприклад, можна виконати частину улюбленого вірша або пісні, виконуючи кожну рядок на окремому пальчику.

До речі, якщо хочете приховати її від сторонніх очей, то вибирайте якраз це місце, а якщо навпаки бажаєте привернути побільше уваги, то зупиніть вибір на бічній частині долоні. Такий варіант може стати відмінним продовженням або доповненням картині на всій руці.

Татуювання у вигляді хреста на пальці

Такі види ескізів на сьогоднішній день є одними з найбільш популярних і універсальних. Довгий час найбільш затребуваним вважався латинський хрест, він уособлює християнську релігію і православ’я. Далеко не всі, хто зробив такий хрест, передають саме релігійне значення хреста. Для багатьох в ньому прихований свій особистий глибокий сенс.

У такого символу набагато давніша історія, ніж багатьом здається. Перший хрест був незамінний у багатьох племенах, які поширювали язичництво. Однак, дівчата вибирають більш витончені і маленькі татуювання із зображенням такого символу.

Татуювання-персні й каблучки на пальцях і їх значення

Такі «кільця» користуються особливою популярністю у дівчат. Вони у своєму роді є замінником цього колечка.

Вони можуть бути виконані в різних дизайнах: від самого простого тоненького колечка до масивного персня з додатковими елементами, наприклад, бантик, серце або корона. До речі, татуювання у вигляді корони на пальці навіть виключно психологічно допоможе відчути себе королевою на будь-якій ситуації.

Корона у всіх видах дуже сильний символ.

Найголовніше значення – відчуття влади і зверхність. Досить часто ще говорить про сильне самоконтроль, про те, що носій повністю владний над емоціями і добре керує собою. Особливо значущими вважають татуювання-кільця з літер, які складені з ініціалів коханої людини.

Дуже неординарна ідея, однак ризикована. Але крім цих є ще маса інших варіантів.

Тату, розташовані на суглобах

Такий варіант вже точно передасть своє послання чітко і швидко. Спочатку «кастети» були поширені серед ув’язнених, але з часом ця віяння перейшло і в маси. Ріанна і Келлі Осборн першими долучилися до числа прихильниць такого дизайну. Але це дуже сміливий крок, пам’ятайте, що заховати їх практично неможливо. Перш ніж зважитись на щось подібне, варто спробувати тимчасову картинку.

Тату з написами

Написи татуювань повідають відразу багато про вас. Досить часто вони робляться для натхнення на кожен день. Оскільки розміри пальця не дозволять проявити всі майстерність, вибирайте самі шрифти прості і не дуже довгі слова.

Вигнуті і химерні лінії будуть виглядати сумбурно, а текст просто буде нечитабелен. І краще вибирати односкладові, прості повідомлення. Відмінним варіантом буде татуювання з написом «love» на пальці, особливо в ніжному виконанні, наприклад, з завитками. З точки зору психологів, слово «love», як відомо, в перекладі означає «любов», що допоможе вам стати набагато ніжніше і чуттєвішими до вашого партнера або ж, якщо ви самотні, то швидше знайти свою любов.

Кожна напис або слово, яке знаходиться у вас перед очима кожен день, відкладається в підсвідомості і служить внутрішньою мотивацією. Частенько на пальцях руки можна помітити, наприклад, цифру «13».

При розпитах, чому вибір припав саме на це число, як зазвичай звучить маса варіантів. Крім цього, наносять дати найбільш важливих подій, наприклад, дати народження дітей, рік весілля і т. д.

Багато людей вважають за краще зробити напис латиною, англійською та арабською мовами. Часто це фрази, що несуть філософський або провокаційний зміст, цитати, вірші, висловлювання, імена улюблених.

Спосіб, вид, розмір і колір можуть бути найрізноманітнішими. Іноді ще додатково прикрашають всілякими символами, наприклад, зірками.

Можна зробити дуже цікаву комбінацію, навіть практично непомітну для сторонніх очей.

Це ще новий напрям у мистецтві, тому й експерименти тільки починаються. Кожна людина індивідуальна і тому варіанти «правильного» ескізу зберігаються тільки у вашій голові.

Пам’ятайте, двох однакових малюнків не буває! Не бійтеся проявляти фантазію, будьте яскравими і неповторними!

Залишити коментар