Які зміни в житті обіцяє сон про білизняні воші?

Ці дрібні комахи вважаються одними з найбільш небезпечних видів серед своїх «побратимів» – головних і лобкових вошей. Вони відрізняються від них забарвленням – білястим кольором – і розносять такі небезпечні хвороби, як висипний і поворотний тиф, волинську гарячку.

Дрібні напівпрозорі особини на шкіру людей з одягу приходять тільки для їжі. В житті вони не перетинаються зі своїми родичами, але в лабораторних умовах прекрасно схрещуються і дають численне потомство.

Яйця самка відкладає у швах одягу – гнид простим оком помітити неможливо, вони менше 0,5 мм, а ось дорослих вошей на одязі видно добре.

Є ще відміну від інших видів вошей – вони самі ніжні. Витримують температуру від 0 до +40?, тому позбутися від них простіше, ніж від волосяних. Досить дотримувати особисту гігієну, прати і прасувати одяг, комахи зникнуть.

Зараз білизняні воші зустрічаються у людей, чиє матеріальне становище далеко від благополучного: у люмпенів і бомжів. У бідних країнах Африки вони до цих пір основні переносники лихоманок різної етіології.

Білизняна вша досі є символом лих, голоду, розрухи, війни.

Неприємні сни

При тлумаченні сновидінь знавці не обійшли вошей увагою – раніше кровоссальні паразити всіх видів зустрічалися досить часто, і побачити їх в снах чимось особливим не було – це було просто відображенням реальності.

Цікаво, що тлумачення можуть у різних сонники значно відрізнятися один від одного, і орієнтуватися в них тому важко. Один і той же сон пояснюють прямо протилежне за змістом. Тому розбиратися, що до чого такий сон, доводиться самостійно, грунтуючись на власній інтуїції або виборі сонника, автором якого повністю довіряєш.

Практично всі автори сонників збігаються погляди: сприятливі сни – коли вошей багато і вони повзають на комусь іншому.

Сонник Меннеги

Будь-які воші в ньому – незалежно від виду та кількості – це символ того, що в оточенні є людина, яка харчується емоціями, висмоктує сили і здоров’я. Про наявність енергетичного паразита підозрюють, але вирахувати його не виходить – не знаходиться часу.

Не почнеш ж підозрювати всіх підряд! Та й неможливо прямо запитати: «Не харчуєтеся ви моїми емоціями?» – це смішно.

Сон – попередження до того, що вампіра потрібно обчислити, інакше погіршення здоров’я стануть незворотними.

Зробити це досить просто – потрібно проаналізувати, спілкування з яким із знайомих «гасить», і відмовитися від зустрічей, відкидаючи будь-які спроби наблизитися. Якщо ця людина начальник або колега по роботі і від зустрічей відмовитися неможливо, то не варто дивитися під час розмов в очі, і бажано придбати амулет – оберіг, який спеціально заряджений для захисту від негативних впливів оточуючих.

Сонник Магини

Білі білизняні, аж кишать на одязі, яка знаходиться перед собою – не на собі, варто звернути на це увагу – до грошей.

Чорні – настають важкі часи.

Одна велика воша – будь-якого кольору – належить вирішити проблему, на подолання якої піде багато сил, нервів і часу, і в кінці кінців виявиться, що вона роздута, і таких витрат не коштувала.

Маленьке комаха – неприємність трапиться, але настільки дрібна і незначна, що і замислюватися про неї не варто.

Білизняні шви також можуть передбачати якісь неприємності, пов’язані з дуже особистими переживаннями, в яких навіть близьких друзів, щоб порадитися, не завжди можливо присвятити. Конфлікт з коханою людиною відбудеться на ґрунті нерозуміння, і якщо для того, кому снився сон, він здасться зрадою, то друга сторона навіть не здогадується, що сталося. Якщо знищити комах на білизну уві сні вдалося, сімейні проблеми вирішаться.

Сучасний сонник

До чого в ньому сняться білизняні воші? Комахи, які не торкнулися волосся – провісники благополуччя. Якщо їх багато – це до грошей, кілька – для неодружених – до зустрічі з людиною, яка стане долею, для одружених – до благополучного життя. Одна комаха – рішення якоїсь проблеми, яка надокучував тривалий час.

Якщо білі воші взагалі не на тілі, а на одязі, спокій у душі встановиться надовго, а про проблеми з коштами можна буде забути.

Воші в своїй голові повідомляють про швидкі хворобах, в голові у когось- грошові втрати, самотня комаха – розладі з коханим або коханою.

Український сонник

Думку його автора на тлумачення снів з вошами з авторами «Сучасного сонника» розходиться повністю.

Благополуччя віщують комахи, що повзають у волоссі: підйом по кар’єрних сходах, підвищення зарплати, визнання оточуючих. Останнє не обіцяє жодної матеріальної вигоди.

Сонник Ванги

Відома толковательница снів Ванга теж не згодна з «Сучасним сонником».

Всі темні воші в її тлумаченнях віщують сприятливий розвиток подій:

  • багато комах на чужій голові – до величезних грошей;
  • – до невеликої премії або несподіваного грошового надходженню;
  • самотня комаха на голові – до приємної зустрічі;
  • на руці – до хорошого проведення часу;
  • у кого-то на руці – до подарунка.

А ось білизняні воші у неї віщують лише неприємності:

  • багато теле – до хвороби;
  • кишать на білизні – до збитків;
  • самотня комаха – до сварок.

Сонник Хассе

Цей автор, акцентує увагу не на кольорі і вигляді комах, а на особистості того, кому вони сняться.

Якщо героєм сну з кишать паразитами є сам «хазяїн сновидіння», то йому розслаблятися не варто – в найближчому майбутньому потрібно чекати серйозних неприємностей, на подолання яких доведеться витратити не стільки гроші, скільки здоров’я.

А от коли спостерігаєш, як ловить на собі паразитів або свербить хтось інший – до щастя: зміни на краще охоплять всі життєві аспекти – вдома і на роботі буде розуміння. На роботі можливі приємні перспективи, підйом по кар’єрних сходах. Будинки – хтось із проживають разом покращити своє матеріальне становище, і поліпшення обов’язково торкнеться.

Сонник Фрейда

Цей тлумач теж не замислюється про тип паразитів. Головне в його тлумаченнях – від них позбутися і швидше. Якщо це відбувається уві сні, значить, скоро вдасться зустріти партнера, з яким відчуєш всілякі сексуальні радості, а депресії від самотності або невпевненість у власних силах виявляться позаду.

Як би там не було, пам’ятайте, що сон – це не бачення, це попередження про можливі стани, події та їх наслідки. А якщо ти попереджений – значить озброєний! Гарних вам снів!

Залишити коментар