Чому сняться заручини?

Обручку практично для кожної жінки, якщо вона не є «ярої» феміністкою – символізує щастя. Мета жінки – успішна родина, здорове материнство і робота. Послідовність може змінюватися, але суть залишається незмінною. Традиційно обручки робили з золота. У кільці цей метал – свідчення того, що чоловік підставить міцне плече, буде цінувати і поважати все життя.

Сон з придбанням обручки більшість сонників пояснюють швидким обручением і весіллям. А ось до чого сниться заручини?

Сон – заручини

Заручини – це церковний обряд. Наречений і наречена в церкві, за присутності священнослужителя, близьких родичів і друзів, обіцяють зберігати вірність усе життя і до весілля і залишатися цнотливими.

При цьому вони обмінюються обручками – срібним і золотим – триразово передаючи їх рук у руки. Дівчині дістається золоте; хлопцю – срібне, і тільки з цього моменту вони офіційно починають рахуватися нареченим і нареченою. Приятелі або зовсім незнайомі люди запросили до церкви в якості гостя. Для незаміжніх дівчат сон означає – друга половинка незабаром зробить пропозицію; для заміжніх жінок – до сімейної сварки.

Своя заручини – варіантів кілька.

 • До життєвих змін;
 • до зустрічі, яка викличе бурю емоцій і попсує нерви обранцеві – але розриву не трапиться;
 • до того, що любов пройшла, і відносини разладятся – вийде залишитися друзями;

Церковний обряд в сні на стадії обміну кільцями – не варто поспішати з рішенням, якщо щось задумав, варто ще раз розглянути можливі шляхи вирішення даної проблеми. Сниться, що обіцяєш нареченому вийти заміж тільки за нього і зберігати вірність, цілуєшся, гості обступають, вітають, плескають у долоні – до поповнення в сімействі.

Гостей під час заручин чимало, але все чужі, так і нареченого уві сні дізнатися не виходить. У найближчому майбутньому виникне ситуація, вирішити яку зовсім не просто і вона буде обговорюватися всіма знайомими. До чого бачити себе вже після заручин, виходять з церкви? Людина, яка подобається, відповість взаємністю.

Що ще може означати сон-заручини, які бувають значення сну?

 • Для незаміжніх – неодружених – до зустрічі з майбутнім чоловіком;
 • Заміжній жінці – належить витримувати натиск чоловіка, з яким постійно близько спілкуєшся: по роботі, живеш по сусідству і подібне. Може варто поступитися?
 • Одруженому чоловікові, який не дуже задоволений сімейним життям – до зустрічі з жінкою, яка зробить його щасливим;
 • Нежонатому – до весілля.

Якщо під час заручин у сні про ногу труться кіт або собака, то з тією людиною, з яким сподіваєшся зараз створити сім’ю, в майбутньому буде пов’язувати лише міцна дружба.

Сонники про красивому обряді

Значення сну з різних сонникам, якщо приснилося заручини.

Сонник Федорівської

Значення заручин ніяк не пов’язано з приємними весільними клопотами. Сон, який приснився до середовища, віщує зустріч з далекими родичами – вони нагрянуть раптово, без попередження. З четверга до неділі – включно з неділі на понеділок – потрібно чекати від родичів новин. Своя заручини – новини погані, чужа – відмінні.

Сучасний сонник

Для тих, у кого дні народження восени, взимку і в перший місяць весни – до розлуки з милим. Народився в теплу пору року заручини уві сні – весілля наяву.

Сонник XXI століття

Є гостем до церкви, заручається приятель – до щасливого сімейного життя. Одруженим сон передвіщає сімейне благополуччя.

Бачити, що кохана людина дає клятву вірності суперника чи суперниці – весілля, але сон попереджає: перед тим як зробити пропозицію улюблений довго вагався, і вибір був.

Нехай він зробив його на вашу користь, але все одно можна зробити висновок – моногамність не для нього.

Обмінялися уві сні кільцями – готуєшся зробити необдуманий вчинок. Роздивляєшся обручку на лівій руці – доведеться виконувати основні сімейні обов’язки після вступу в шлюб. Є ще варіанти, що пояснюють наявність у сні кільця на лівій руці? Або такий сон тільки наслідок заручин?

Сон – обручку на лівій руці

 • Для самотньої людини такий сон – провісник знакової зустрічі, скорого шлюбу або возз’єднання з людиною, якого, здавалося, втратив;
 • Для одруженого – до розлучення;
 • Для молодого, який готується до весілля – є ймовірність, що в останній момент сказати остаточне «так» не вийде.

Може бути, ще одне тлумачення сну з золотим обідком, надітим на ліву руку – доведеться втратити коханої людини назавжди. Не обов’язково цією людиною є чоловік або дружина – сон може приснитися перед смертю батьків, брата або сестри.

Якщо обручку уві сні:

 • дешеве – до легкого нездужання;
 • багате, широке – хвороби найближчим часом обійдуть стороною;
 • іржаве – до важких часів, до злиднів;
 • старовинне, отримане за спадком – до появи в життя впливової людини;
 • з напівдорогоцінним камінням – до несподіваного, але приємному, звістки;
 • з написом – будеш із задоволенням фліртувати;
 • просто тонкий золотий обідок – шлюб буде міцним і класичним: чоловік – голова, жінка – шия.

Прикраса злітає з пальця і втрачається – зрада чоловіка для жінки і зустріч з негідною жінкою для чоловіка. Так, відмовитися від спокуси буде важко, але якщо піти на зраду, обручку доведеться носити на лівій руці – дружина не пробачить.

Крутиш уві сні обідок на пальці лівої руки і він ламається – до нещастя в любовних справах. З правої руки переносиш у сні кільце на ліву, приміряєш, розглядаєш? Внутрішня готовність до розлучення – для одружених, і розірвання заручин для тих, хто тільки готується до весілля. Приснився сон, що під час заручин подарували браслет або сережки? Весілля в подальшому не буде, але добрі відносини збережуться на все життя.

Тим, хто готується до обручению або весілля, сон розтлумачувати не потрібно. Він просто відображає реальну дійсність.

Залишити коментар