Що символізує чорна кішка, яка відвідала сон

Чорна кішка здавна вважалася на Русі особливим істотою. Ось хоча б взяти прикмету про неї і дорогу, яку знають всі. Та й не дарма кажуть, що відьми тримають саме кота такої масті в якості свого помічника. Багато людей просто обходять його стороною, навіть ті, які не вірять забобонів. Напевно, у тваринному світі ця королева грації немов число «13» у світі цифр.

Часто це робиться несвідомо, але факт залишається фактом, тому не можна не брати до уваги відвідування цим істотою нашого людського царства Морфея, адже тлумачення снів іноді може бути дуже корисним.

До чого сниться чорна кішка?

Мабуть, єдиними людьми, які можуть закрити очі на такий сон, є господарі саме цієї тварини.

Вона присутня в їх житті завжди, тому цей символ у тлумаченні втратив для них всяку сакральність. Ну а тим, хто хоче знати, до чого сниться чорна кішка, яка нападає, слід читати далі. У багатьох популярних сонники це тварина не обіцяє щастя, представляючи собою образ ворога.

Головне тут визначити, які саме дії вона здійснювала:

  • Якщо кіт, що мирно спав, отже, ворог сновидіння наяву поки не будує підступи, однак це не означає, що в майбутньому він не дасть про себе знати. Кішка, яка дрімала в сні, як би говорить, що ось він я, твій ворог, я сплю, а я про тебе не забув;
  • До чого тоді сниться чорна кішка, яка кусає? Погане значення має сон, у якому тварина кидається на сновидця з нявканням. Це означає, що ворог скоро піде в атаку і все може закінчитися для сновидця вельми плачевно, якщо він не зробить ніяких дій. Також це може символізувати плітки;
  • Добре, якщо у сні людина зможе подолати чорного кота, який нападає або кусає, будь-яка перемога над таким ворогом і наяву означає позитивний результат;
  • Тварина, яка жалібно нявкає, означає, що комусь дуже потрібна допомога від сплячого, але надати її буде нелегко, однак по силам;
  • Дуже уважно слід бути дівчині, до якої з’явилася ця тварина. Це передбачає, що наяву їй зустрітися хлопець, який визнається в любові. Проте краще не вірити його словами, швидше за все, він просто вирішив посміятися. Дівчині не варто квапити події, щоб не накликати на себе неприємності;
  • Дорослому одруженому чоловікові це може обіцяти догляд дружини. Не варто наяву нагнітати обстановку в сімейних відносинах, якщо є бажання зберегти шлюб;
  • Заміжньої жінки сон, у якому кішка недоброзичливо до неї відноситься, в реальному житті може передвіщати появу пліток. Тому їй необхідно бути акуратною і не давати приводу кумушкам почухати мовою. А до чого сниться чорна кішка з кошенятами для неї? Присутність в сновидінні даного персонажа з кошенятами означає появу суперниці або ж коханки чоловіка.

Якщо цікавить, до чого сниться мертва чорна кішка, то на це питання немає однозначної відповіді. Сонник Міллера підказує, що мертва кішка обіцяє перемогу над ворогом, а от якщо сновидець вбиває чорного кошеня, то це означає упущення щасливого шансу.

Якщо доросла тварина вбиває уві сні інша людина, значить, спить хтось допоможе у реальному житті впоратися з його проблемами.

Якщо наснилося дві чорні кішки, слід чекати неприємностей у два рази більше. Тут варто бути особливо акуратним. Вбити кішок у сні, означає, успішно впоратися з проблемами.

Також дуже часто будь-яка тварина характеризує близької людини, друга. Перебежавший дорогу кіт означає зраду, можливо, незабаром одне зрадить чи образить.

До чого сниться чорна кішка, яка пеститься?

А ось облізлий, пораненный кіт, який пеститься уві сні, розшифровується, як прохання про допомогу близької людини. Не варто нехтувати цим знаменням, можливо, поруч зі сновидцем знаходиться людина, яка терміново потребує допомоги, от тільки не може переступити через свою гордість, і відкрито попросити про неї. Не варто переживати, якщо уві сні не вдалося впоратися з агресією тварини.

Це тільки попередження, скориставшись яким можна «вийти сухим з води».

Залишити коментар