Які таблетки пити, щоб завагітніти?

Про те, що існують протизаплідні засоби, ми знаємо давно, і багато хто успішно користуються цим досягненням фармакології. А що, якщо вчені вже придумали дієві таблетки для вагітності і зачаття?

Поспішаємо заспокоїти читача, без чоловіків, як і раніше, нікуди. Це самий прекрасний і надійний спосіб завагітніти. Але ось допомогти жінці швидко збільшити шанси на зачаття, вплинути на процеси овуляції, заповнити недолік гормонів в організмі – все це під силу сучасній медицині.

Якщо Ви вирішили завести малюка, але щось не виходить, насамперед необхідно пройти обстеження. Виходячи з отриманих результатів, лікар вибирає способи лікування. Які таблетки потрібно пити, щоб завагітніти?

Гормони в нормі

Якщо в організмі виявляється нестача необхідного гормону, наприклад, прогестерону, то такі препарати, як Утрожестан (містить натуральний прогестерон) або Дюфастон (у складі прогестерон синтезований) заповнюють цю нестачу. Дані ліки є аналогами, їх дозування повинна коригуватися виключно лікарем. Також необхідно пам’ятати про протипоказання. Беручи гормональні препарати, потрібно запастися терпінням, як мінімум, на кілька циклів. Але боятися їх не варто, відновлення гормонального фону піде на користь всьому організму.

Яйцеклітина, виходь!

Буває так, що вагітність не наступає через відсутність самої овуляції, тобто коли це необхідно, яйцеклітина не виходить з фолікула. Змусити її зробити це, так би мовити, простимулювати даний процес, допомагають все ті ж, гормональні препарати. Найчастіше це Пурегон, Клостилбегіт, або Менопур. Приймати такі ліки (у вигляді таблеток або ін’єкцій в живіт) необхідно в певні дні циклу, самостійне лікування загрожує утворенням кіст і інших неприємностей. Тому тільки лікар призначає і коригує прийом ліків для зачаття.

Існує ряд рослинних препаратів, що містять природні фітоестрогени. До них можна віднести Циклодінон, Бромикриптин. Вони здатні благотворно впливати на нормалізацію процесу овуляції. Підвищений рівень гормону пролактин в організмі жінки може перешкодити зачаттю. Ці препарати нормалізують його баланс.

Контрацептиви в допомогу

Для багатьох стане несподіванкою інформація про те, що оральні контрацептиви можуть допомогти успішно завагітніти. А, між тим, це дійсно так. Жінці пропонується протягом декількох місяців приймати протизаплідні таблетки. В цей час статеві функції на час «засинають». Потім препарат відміняється. Яєчники після перерви починають працювати з подвоєною силою, відповідно, відбувається овуляція, і шанси завагітніти підвищуються в рази. Треба сказати, і в цьому випадку підбирати препарати і призначати лікування повинен тільки лікар.

Якщо у пари довгий час не виходить завести дитину, це не привід впадати у відчай. Слід перевірити своє здоров’я і скорегувати за допомогою допоміжних препаратів для зачаття деякі порушення або збої в організмі. А ще це найкращий час для незабутнього сексу, коли любляча пара не думає про контрацепцію, з захопленням працює над створенням нового життя.

Залишити коментар