Які існують зачіски для повного обличчя круглої форми?

Кругле повне обличчя може стати перевагою, а не недоліком при правильному його обрамленні. Відповідна зачіска може значно поліпшити риси обличчя, виділити природну красу і свій індивідуальний стиль. Існують найрізноманітніші зачіски для повного обличчя, які дозволяють збалансувати образ і відвернути увагу від пишних форм, якщо вони є.

Зачіски на короткому волоссі

Як помиляються ті, хто вважає, що кругле повне обличчя не допускає неосяжного простору для фантазії. Вважається, що жінки з такою зовнішністю можуть носити тільки стрижки середньої довжини, хоча це далеко не так.

Вони можуть робити зачіски як на короткому, так і довгих волоссі, уникаючи тільки гладко зачісувати волосся з обличчя, відкриваючи його з усіх сторін.

Тому варто сказати «ні» зачісок для повного круглого особи, які повністю відкривають щоки, лоб і підборіддя. Зачіска під назвою «кінський хвіст» повинна стати для вас табу, як і гладенькі зачіски, які передбачають носіння довгих прямих волосся і такий же чубчика.

Прямий проділ в центрі голови теж не ваш варіант – краще зробити його збоку. Зрозуміло, що у коротких зачісок для повного особи мало шансів на успіх, але тут все залежатиме від професіоналізму майстра.

Якщо ви зробите собі коротку стрижку з коротким потилицею і довгими скронями, то на 100% виконайте завдання щодо подовження і звуження свого обличчя. З такою зачіскою ви зможете експериментувати стільки скільки завгодно і робити різноманітні зачіски, в яких довгі передні пасмочки волосся будуть закривати вилиці.

Стрижки на волоссі середньої довжини

Гарні будь-які стрижки сходами з филировкой. Відмінний варіант – стрижка «боб» довжиною до підборіддя і будь-які варіації цієї однієї з найбільш красивих зачісок для повного особи.

Ви можете зачесати косу подовжену чубок на будь-яку сторону, а віскі, підстрижені «зубчиками», обов’язково опустити на щоки, обмежуючи особа з боків, тобто приховуючи за ними все зайве.

Можна попросити майстра вистригти волосся до плечей «бахромою», а потилиця не чіпати. Тоді, яку б із зачісок для повного овального обличчя ви не вибрали, завжди робіть пишним потилицю.

Вам підуть будь-які стрижки з асиметрією, а також різні каре, в тому числі каре на ніжці. Але пам’ятайте, що чубчик повинна бути добре прорідженою, майже прозорою.

Особливо широкі можливості відкриваються перед володарками кучерявого волосся. Їм взагалі практично нічого не треба робити, адже у них є головний козир – обсяг. Залишилося лише укласти локони м’якими хвилями в бік особи і одна з модних зачісок для повного особи готова.

Весільні і вечірні зачіски

Прості зачіски підійдуть на кожен день, але що, якщо має якусь урочисту подію або захід? В такий день хочеться виглядати особливо ошатно й святково, але і в той же час зуміти виконати завдання мінімум – візуально звузити обличчя.

Відмінною вечірньою зачіскою для повного особи є та, у якої є подовжені пасма з боків і висока маківка.

Особа подібного типу чудово прикрасить будь-який плетіння, яке у всі часи виглядало жіночно і вишукано. Створити доглянутий і витончений образ здатна коса по-французьки навпаки. Зробити все красиво і акуратно здатний тільки фахівець, тому не варто експериментувати самої, інакше можна запізнитись на свято і з’явитися на нього непідготовленою.

Зробити таку зачіску можна так: при нахиленою вниз голові та випущених вперед волоссі коса плететься від підстави потилиці вгору по голові до маківки. Потім за допомогою шпильки, невидимок або шпильок вона кріпиться до голови.

Дівчатам з повними особами показана не туга коса, а з витягнутими пасмами, що дозволяють створити об’єм. Косу можна прикрасити стрічками, намистинами та штучними квітами в залежності від тематики та кольору вбрання або ж доповнити образ великими сережками і тоді виходити в світ.

Якщо належить вибрати весільну зачіску для повного особи, то майстер може порадити просто накрутити довге волосся на великі бігуді і розпустити їх.

Це варіант надзвичайно популярний у сучасних наречених, адже у кучерявого волосся маса переваг: красиво укладені локони завжди виглядають шикарно, до того ж вони дозволять прикрити вилиці і додати особі худорлявості.

Було б злочином забрати волосся наверх: краще додати до них який-небудь аксесуар – велику діадему з камінням та стразами або квітка і залишити все, як є.

Як видно, варіантів маса, головне – слідувати нехитрим правилам, а в іншому діяти так, як велить вам фантазія і сьогоднішня мода. Навіть самі незначні на перший погляд непомітні хитрощі можуть привнести гармонію у ваш образ і зробити вас справжньою красунею, якою ви неодмінно і є.

Залишити коментар