Як захиститися від негативного впливу людей

Людина – істота соціальна, і неможливо уявити нам своє життя без колективів, натовпів у супермаркетах, черг в кінотеатри. Проте серед всієї величезної маси людей є такі індивідууми, присутність яких завдає нам дискомфорт. Мова йде про так званих енергетичних вампірів.

Такі персонажі можуть зустрітися всюди, і навіть робочий колектив не є винятком. А де, як не на роботі, ви проводите більшу частину свого часу? Як би хотілося, щоб вплив цих колег не поширювалося на оточуючих. Але як бути в такій ситуації? Давайте спробуємо дізнатися більше.

Місячні і сонячні вампіри

Енергетичним вампіром називається людина, що має внутрішній негативний баланс енергетики. Коли зовнішні природні джерела дають значно менше енергії, ніж йому потрібно, виходить внутрішній перекіс, який і призводить до порушення енергобалансу. В такому випадку людина заповнює ту енергію, якої йому бракує, впливаючи на оточуючих людей.

Люди, що спеціалізуються у області біоенергетики, виділяють два основних види таких індивідуумів: місячні і сонячні вампіри.

Якщо мова йде про сонячному вампіризм, то мається на увазі таку поведінку, при якій людина намагається викликати образу, біль, сльози, страх і паніку. Таких вампірів видно неозброєним оком, оскільки вони завжди скандалять, злять оточуючих. Після того як вони шумно і експресивно поругаются, вони відчувають себе чудово. Сварки для них – звичайна справа, а ви не зможете ужитися з такими людьми, бо будете почувати себе як на пороховій бочці.

У таких ситуаціях важливо не піддаватися на провокації, так вам вдасться забезпечити захист від енергетичних вампірів – представників саме цієї групи. Для нормального самопочуття йому потрібні постійні скандали, і якщо ви належите до числа тих людей, яким не пощастило, і цією людиною є начальник, який не вміє говорити спокійно, мало не з кулаками кидається на оточуючих, то єдино вірним рішенням є спокій. Постарайтеся, як би не було важко, не відповідати йому тим же, не варто з ним вступати у словесну перепалку.

Що ще можна зробити, щоб захистити себе від негативу?

Ви можете максимально віддалитися від небажаної особи. Ви і ваші колеги повинні триматися якомога далі від паразита, намагатися ігнорувати його дії, перейти в інший кабінет. В даному випадку, втеча – не найгірший, а, навпаки, кращий варіант ваших дій.

Прекрасним методом захисту також є сміх, що недоброзичливці розцінюють як агресію, спрямовану проти себе. Як правило, їх надії полягають у тому, що після чергового скандалу ви відчуєте себе засмученим, злим або скривдженим. Але коли від вас виходить сміх і веселощі, то їх надії рушаться, як картковий будиночок. Після того як вампір, виплеснувши на вас негатив, чекає від вас, як від жертви, негативну енергію, то залишається ні з чим, що також може бути вашим зброєю.

Якщо мова йде про начальника, то, звичайно, втекти від нього не представляється можливим. Кращим варіантом буде, якщо ви приміряєте на себе маску такого собі простакуватого, і на всі його зауваження будете говорити щось на кшталт «зрозумів, винен, виправлюся». Але ні в якому разі не піддавайтеся негативного впливу іншої людини, і не давайте навісити на себе ярлик винного у всіх гріхах.

Хоча, якщо на вас вже поширюється негативна енергетика таких людей, значить, ви вже дали слабину, адже саме вас жертвою обрав тиран. Для того щоб уникнути нападок таких людей, вам необхідно переглянути такі принципи моделі спілкування, як «тиран – жертва», і звільнитися від того, що робить вас такий. Емоції жертви – це те, що приваблює їх, значить, потрібно позбутися від них.

Крім того, такі люди здатні вас долати і на відстані – досить лише згадати про те, як і що людина говорив під час гарячої суперечки, і частина вашого біополя знову займе негативна енергетика.

Ті люди, які набридають своїми проблемами, сльозами, ниттям і скаргами на життя – представники місячного типу. Місячні вампіри також обирають собі жертву і на неї перекладають всі свої переживання, труднощі і негаразди. Після години такого спілкування людина відчуває себе виснаженим.

Для того щоб уникнути такої ситуації, ви можете поставити самі собі захист на роботі.

Як захиститися від негативу?

Ті, кому потрібна енергетична захист, можуть слідувати деяким рекомендаціям. Перша порада: не варто піддаватися на провокації. Чим сильніше енергетичний вампір, тим вам буде складніше, однак, поступатися йому не потрібно. Якщо колега або знайомий регулярно скаржиться вам на своє життя, вам слід перестати дарувати йому свою жалість.

Як тільки він перестане відчувати поблажливість і співчуття, то відразу втратить до вас інтерес. Йому не потрібні сильні особистості, які не здатні пошкодувати, навпаки, чим сентиментальніший і жалісливо ви налаштовані, тим йому легше домогтися від вас потрібних емоцій. Досить розповісти, як відмінно вчора ви провели вечір, і тоді ви побачите пригніченим.

Визначити негатив нескладно, адже вам від отриманої інформації стає не по собі, ви відчуваєте зневіру.

Ви можете позбутися від неприємного співрозмовника і ввести його в ступор, якщо зверніть проти нього самого його ж зброю.

Якщо ви, перебивши співрозмовника, чи будете скаржитися на своє життя, візьмете ініціативу в свої руки і станете шкодувати себе, то ввели його в ступор. Розмова перестане для нього представляти інтерес, і дуже скоро співрозмовник постарається зробити все, щоб уникнути розмов з вами.

Такий вид енергетичної захисту від недоброзичливців корисний ще й тим, що цей спосіб неконфліктна.

І третє, перестаньте зовсім спілкуватися з таким співробітником. Прийміть дане рішення самостійно, не маючи жалю до нього, і вам все обов’язково вдасться. Якщо ж працівник може вам нашкодити в кар’єрі, то намагайтеся шанобливо, але, не підпускаючи його на близьку відстань, розмовляти, відповідаючи односкладово. Таке ігнорування є відмінною від негативу енергетичної захистом.

Захисний бар’єр думки

Про силу думки людство мало знає, але щодня підтверджує версію про це на прикладі власних доль. Адже наші власні думки буквально матеріалізуються і стають повсякденністю.

Ви можете дізнатися, як самостійно поставити енергетичну захист від вампіра:

  • якщо уява у вас добре розвинене, то вам не важко уявити, що перед вами стоїть скляна стіна. Цілком можливо, що виконати вправу повністю не вдасться з першого разу, але вже через пару тренувань, ви зможете керувати своєю уявою;
  • потім постарайтеся уявити, що між вами і негативним людиною не просто скляна стіна, а дзеркальна. І той негатив, який недоброзичливець направляє на вас, віддається йому;
  • бажано почати подумки зводити цю стіну ще до того, як енергетичні потоки негативу дійдуть в вашу сторону.

Якщо небезпека в будинку

Енергетичним вампіром може бути не тільки колега, але і хтось із членів сім’ї. Тоді вам знадобиться не тільки на роботі захист від енергетичних вампірів, але і вдома. Ужитися з такою людиною дуже складно, тим не менш, ви не повинні відмовлятися від спілкування з ним.

В першу чергу, важливо навчитися давати об’єктивну оцінку своєму власному поводженню.

Основна мета для вас – не перемогти людину, що живе поруч з вами, а просто знешкодити його дії так, щоб йому самому не заподіяти шкоди:

  • якщо людина не здатна оцінити збиток, що наноситься своїми вчинками, то постарайтеся поговорити з ним і пояснити, чому саме він завдає шкоди близьким людям. Бажано, щоб головні слова були сказані в моменти довірчої бесіди, коли між вами і вашим родичем настають хвилини спокійного довірчого спілкування;
  • постарайтеся підібрати слова, які б описували ваші емоції, і поцікавтеся, що відчуває він сам.

Цілком можливо, що рідна людина зрозуміє, які неприємні відчуття доставляє своєю поведінкою і, можливо, навіть зуміє направляти свої сильні енергетичні потоки в інше русло. Саме бажання в даному випадку є головною умовою.

Безумовно, неможливо втекти від усього світу. Ні ви, ні ваші діти не зможуть захиститися від людей, що живуть у ньому, але вміння перешкодити негативних потоків завжди стане у пригоді. Використовуйте наші рекомендації і убезпечите себе та своїх близьких від недоброзичливців.

Залишити коментар