Визнання чоловікові в любові в прозі

Вислів про те, що жінка любить вухами, справедливо. Але от твердження, що чоловіки не надають особливого значення цього джерела сприйняття, помилково. Навіть самим брутальним мачо потрібно знати, що їх люблять, що про них дбають і щасливі бути поруч з ними.

Так що доставте задоволення коханій людині і зробіть визнання чоловікові в любові в прозі.

Як слово наше відгукнеться…

Після виходу книги Фредеріка Бегбедера «Любов живе три роки» подружні пари, навіть не читали роман, поділилися на два табори: підтримують думку автора, сформульоване в заголовку, і спростовують її всіма способами. Кількість пар, які святкують дерев’яну, олов’яну річниці, доводить, що, на щастя, останніх більше. Але ось що точно не викликає суперечок, так це те, що градус почуттів потрібно підтримувати, щоб любов жила довго. І не останню роль в цьому відіграють слова.

Гарне освідчення в коханні чоловікові в прозі або віршах (кому що ближче) – це не тільки сплеск позитивних емоцій, а ще й:

 • відмінний спосіб освіжити стосунки (робота-дім-робота-дім – така «карусель» стомлює, і на прояви почуттів сил не залишається);
 • варіант швидко і ефективно помиритися (сварки трапляються в будь-яких сім’ях, а ось мистецтвом долати конфлікти володіють не всі);
 • прекрасне початок або завершення дня (похмурий морозний ранок придбає чарівний шарм, якщо перед роботою сказати один одному слова любові, а вечір стане ще більш теплим і домашнім);
 • виховний прийом (діти, які чують слова любові батьків на адресу один одного, виростають впевненими в собі цілісними особистостями – це доведений психологами факт).

5 важливих рекомендацій

Здавалося б, що складного: є почуття, є об’єкт любові – визнання зробити пара дрібниць. Але не тут-то було! По-перше, навіть такі «приємності» повинні бути до місця. А по-друге, слова потрібно знайти підходящі. Звичайно, філологічна освіта не є обов’язковою умовою, але все ж деякі закони риторики знати необхідно. Так що складаємо визнання в любові коханому чоловікові в прозі за правилами.

Очно або заочно

Слова любові можна озвучити особисто, а можна використовувати допоміжні засоби;

 • СМС – відмінний варіант для тих, хто любить лаконічність. Але він прийнятний лише в тому випадку, якщо ваш чоловік такої ж думки. Інакше він може розцінити це як бажання швидко звільнитися від нього, сказати про кохання «для галочки».
 • соціальні мережі. Якщо чоловік – активний користувач, то цей ваш спосіб. Можна зробити визнання на «стіні» (тільки тоді це буде доступно для читання всім його друзям) або повідомленні (так збережеться якась інтрига, яка нагадає вам про період залицянь, коли кожне електронне послання, кожен дзвінок викликали неймовірний трепет).
 • лист. Епістолярний жанр нині незаслужено затуляють електронними аналогами спілкування. А що може бути романтичніше хвилювання, радості від того, що тримаєш в руках конверт, підписаний улюбленим почерком!

Місце

Погодьтеся, що визнання, сказане і почуте похапцем в метро по дорозі на роботу, не несе тієї смислового навантаження, як якщо б воно було озвучено вдома або в ресторані, при свічках, або навіть просто за переглядом фільму. Але тільки не футболу – вже краще в юрбі, у суспільному транспорті: принаймні, хоч 1-2 слова почує!

Час

Слова ніжності, сказані по телефону під час важливих ділових переговорів, нічого, крім роздратування, не викликають. І тут все гранично просто: ви ж і самі не дуже любите, коли вас відволікають від роботи навіть за приємним приводів, а чоловіки так і зовсім трепетно ставляться до своїх занять. Краще вибрати час, коли він буде в міру розслаблений, налаштований на спілкування з вами (цей фактор особливо важливий, так як такі слова можуть спричинити за собою бажання чоловіка довести ділом свою взаємність).

Захід

Так-так, любов має бути в міру. Тільки тоді вона цінна, коли трохи недосказана, щось має залишатися вище слів. Так що не намагайтеся зробити освідчення в почуттях чимось традиційним кшталт прибирання по вихідним.

Мова

Найкращі тексти народжує щирість – це безперечно. Однак є моменти, які теж не можна залишити без уваги:

 • грамотність. Для адекватного і легкого сприйняття не варто формулювати складні речення з десятком обертів. Вони важко сприймаються і усно, і письмово. Якщо ви вирішили зробити заочне визнання, не забудьте про орфографії;
 • слова. Навіть якщо у вашій парі спокійно відносяться до сленгу, жаргону, не варто вкрапляти їх в любовне визнання: це якраз ті елементи, які тут абсолютно ні до чого;
 • звернення. Напевно у вас є прізвиська, які відомі тільки в сім’ї, – вони будуть дуже актуальні у вашому любовному посланні.

Приклади

Щоб освідчення в коханні чоловікові в прозі узяв його за душу, воно повинно бути унікальним, тобто складеним вами саме для нього.

Цей той випадок, коли шаблони недоречні, тим не менш, приклади для створення потрібного настрою можуть бути дуже до речі.

 • Барон Мюнхгаузен у відомому фільмі говорив: «Без тебе мені буде гірше, ніж без себе». От і мені, Коханий, буде не просто гірше… мене не буде без тебе! Я люблю тебе.
 • І нехай кажуть, що життя смугаста, але, коли ти поруч, обіймаєш мене, здається, що я йду не впоперек білої смуги, а вздовж неї. Спасибі за те, що ти завжди поруч, ти – моя підтримка і опора, мій дорогий, коханий чоловік!
 • Коли ти береш мене за руку, мені не здається, що я за кам’яною стіною, адже стіни нас розділяють. Мені здається, що я на величезній планеті, де панує любов і доброта, де мені добре, спокійно і завжди тепло від твоєї присутності в нашій галактиці. Люблю тебе!
 • Я стаю собою тільки поруч з тобою. Коли ти вдома. Неважливо, чим зайнятий: їси, дивишся телевізор або вибудовуєш хитромудрі стратегії в комп’ютерних війнах. І мені стає не по собі від однієї думки, що нас чекає розлука з-за сну. Спасибі, що ти є в моєму житті.

Визнання чоловікові в любові в прозі – це один із способів освіжити почуття, зробити приємне людині, яка вам близька. Хай говорять, що не слова красять людину, а справи, – все ж ніжні і ласкаві мови раді чути все. Тим більше, що це той випадок, коли говорити не менш приємно, ніж виступати в ролі адресата визнання.

Залишити коментар