Як звабити чоловіка: основні прийоми, спецефекти, неприпустимі помилки

Як зрозуміти, що настав час брати ініціативу в свої руки і назавжди забути про пасивної ролі? Не чекати, поки помітять, а вибирати самій? Як тільки у відносинах з чоловіком захочеться відчути себе рівною, слід відкинути помилкову скромність і навчитися проявляти ініціативу. Але це зовсім не означає, що потрібно накидатися на чоловіків і відразу пропонувати їм чуттєві втіхи – це відлякує сильна стать.

Слід освоїти прийоми зваблювання чоловіків, і вибрати гідного партнера не тільки для задоволення потреб і амбіцій, але і подальшого життя.

Не допускати помилок

Якщо замислюєшся, як заманити чоловіка надовго, слід заздалегідь виробити певні правила спілкування з протилежною статтю.

Не потрібно багато базікати, з першої зустрічі розповідаючи хлопцеві про свої смаки, уподобання, де навчалась і як звуть улюблену кішку, скільки партнерів було до нього. Балакучих жінок не дуже люблять, і до того ж молодим людям теж хочеться поговорити, а не тільки слухати. Не варто перти, агресивно реагувати на його репліки, голосно сміятися, демонструвати емоційність. Чоловіки люблять, коли жінки активно виражають емоції, але не під час перших зустрічей – цю сторону характеру варто відкривати надалі.

Не слід у присутності обранця проявляти агресію до оточуючих, грубіянити, вживати лайливі слова. Є чоловіки, які самі демонструють подібну поведінку і матюкаються в суспільстві, але – от парадокс – таким нахабним самцям в більшості випадків подобаються скромниці.

Коли чоловік проявляє інтерес першим, необхідно відповісти взаємністю – якщо в ньому зацікавлена. Гра в скромність або апатичні відповіді, малослів’я – коли ці прийоми не підкріплені сексуальними поглядами і недвозначними жестами – відштовхують.

Якщо ж скромниця всім своїм виглядом показує, що готова продовжувати спілкування і розкриватися, але наодинці – у чоловіках розгорається інтерес. У жінки, що вийшла «на полювання», напевно в запасі є прийоми, завдяки яким вона знає, як заманити чоловіка.

Спецефекти

Навмисна скромність – обов’язково слід реагувати на репліки, але не розкриватися, відповідати
ухильно, граючи словами. Дозволяти мимохіть доторкнутись до пальців – але не давати затримувати руку в руці, а вже тим більше з перших моментів не переходити на зближення.

З другої зустрічі варто намагатися бути непередбачуваною. Адже він ще не знає, які є інтереси.

Запрошує в кіно – по дорозі можна запропонувати згорнути і замінити перегляд кінофільму екстремальними задоволеннями, покататися на сміливих атракціонах у парку.

Або – якщо є відповідна підготовка – напроситися з ним на рибалку і там зварити для нього і компанії смачну юшку. Сходити з ним на футбол або теніс, попросити супроводжувати експедицію за збором гербарію для молодшої сестри.

До речі, багато жінок вперше спокусили чоловіка, надійно одруженого на подрузі, під час подібних заходів в самих несподіваних місцях.

Як заманити чоловіка в ліжко, якщо немає впевненості у власній привабливості? Та ніяк. Варто тільки переконати себе, що зовнішність недосконала – груди маленька, ноги тонкі, попа негарна, ніс кривий – і сильна стать буде обходити увагою, навіть якщо це є неправдою. Сексуальність – це не ідеальна зовнішність. Це настрій – я бажана! Його відразу видно здалеку по блискучим очам, повороту голови, впевненою жіночною ході.

Дуже важливо правильно дивитися. Варто забути про радах дуэний з ХVII століття – поворот очей «в кут, на ніс, на предмет», але і дивитися прямо в очі не слід. Нехай він іноді ловить зацікавлений погляд – ці зустрічі очима покажуть, що йому пора діяти. Якщо ж його увагу явно простежується – переходити до дій слід самій.

Демонструючи сексуальний інтерес люди підсвідомо розширюють зіниці, погляд стає блискучим і відкритим. Можна вираз обличчя розучити перед дзеркалом і довести до автоматизму. Зміїні очі з вужчими зіницями демонструють невдоволення – потрібно спробувати уникати демонструвати цю емоцію. Необхідно знати свої сильні сторони і продемонструвати їх вибраному об’єкту.

Помічники жінки:

  • декольте, як би випадково обнажившее трохи більше, ніж належить;
  • міні-спідниця або розріз допомагають показати красиві ноги.

Якщо вже ти поруч, можна залучити «в гру» предмети його одягу:

  • поправити рукав сорочки;
  • погладити лацкан піджака;
  • «захотіти» подивитися значок;
  • покрутити гудзик – зрозуміло, не на брюках.

Деякі жінки вважають, що будуть виглядати сексуально, якщо почнуть щось смоктати: чупа-чупс, морозиво, полуничку… Для деяких чоловіків подібні рухи виглядають вульгарно – вони здатні змусити «скромника» відмовитися від наміру опинитися в одному ліжку.

Ці жести натякають на досвід, і можуть відштовхнути.

Відносини надовго

Іноді мисливиця, опинившись у ліжку з обраним об’єктом, розуміє, що це «чоловік мрії» і хоче, щоб відносини тільки зміцнювалися.

Що їй робити, переграти перші зустрічі, в яких підкреслювалися легкість і сексуальність? Це неможливо, час назад не повернути, та й навряд чи б той чоловік, який пішов на зближення з розкутою незнайомкою, звернув би увагу на скромницу. Шлях один, привчати чоловіка до себе, щоб він мріяв про зустріч.

Однією з основних принад повинен бути секс. Треба показувати щось екстраординарне, незвичайне, демонструвати розкутість. Особливо важливо виявляти еротичну фантазію, якщо потрібно вирішити проблему як заманити одруженого чоловіка.

Звичайно ж, прийом не дуже чесний, але у одруженого чоловіка вдома у більшості випадків за стінкою діти, батьки, під боком втомлена дружина – адже вона не тільки працює, але і ще на ній лежать домашні обов’язки.

Так чому не зіграти на контрасті? Завжди і скрізь готова, ніяких заборон.

При цьому слід постійно демонструвати зацікавленість, питати партнера про його самопочуття і настрій, підставити плече для проблем. Тільки потім, коли чоловік звик, можна починати пред’являти вимоги і залучати його до себе.

Помилка багатьох жінок – вони занадто захопилися, стаючи надійним другом: з ними обговорюють не тільки свій емоційний стан, але й сімейні справи. У цьому випадку чоловік навряд чи піде з сім’ї – він живе на два будинки і йому це комфортно.

Потрібно відразу ж поставити рамки – його і свої інтереси, і нічого більше. Вас двоє, ви любите один одного. В цьому випадку є шанс на власне щастя.

Ось тільки можливо, спокусивши одруженого чоловіка, зберігати душевний спокій? Адже вже знаєш, ставши дружиною, що поруч «полюють» інші жінки, а цей чоловік так ласий на специфічні прийоми: погляд, посмішку, демонстрацію принад. Може, варто обмежитися кількома зустрічами і згадувати про сексуальне тріумф, ніж завоювати, і все життя потім жити в масці, не даючи собі можливості стати собою.

Адже чоловіка вдалося спокусити не завдяки особистим якостям, а за рахунок сексуальної привабливості.

Залишити коментар