Правила першого побачення

Нові стосунки зав’язуються по-різному, знайомство може відбутися в будь-якому місці або навіть віртуально. Але перше побачення – це якась точка відліку, в якій народжується пара. Хоча іноді чоловік і жінка після першої зустрічі розуміють, що продовжувати спілкуватися не хочуть. Тому збираючись на побачення, важливо пам’ятати деякі правила поведінки, щоб воно не стало останнім. Адже справити перше враження ніколи не вийде двічі.

Існують загальні правила поведінки для обох статей, але є також індивідуальні рекомендації та хитрості окремо для чоловіків і жінок. Так, наприклад, краще опустити тему колишніх відносин і закоханостей, розмовляючи на нейтральні теми. У будь-якому випадку, на першому побаченні потрібно постаратися вести себе природно і ближче пізнати іншу людину. Саме ця інформація дозволить зрозуміти для себе, хочеться продовжувати відносини, і як вони будуть розвиватися далі.

Правила побачення для дівчат

Багато дівчат в будь-якому віці переконані, що дама може і навіть повинна спізнюватися на побачення, щоб її обранець нудився в очікуванні і більше цінував хвилини, проведені разом. Насправді, навіть невелике запізнення є проявом неповаги до чоловіка, і з першої зустрічі показувати свою непунктуальність не варто.

У процесі підготовки до першого побачення дівчині потрібно враховувати такі рекомендації фахівців:

1.Виглядати красиво і привабливо. Мова не йде про модних і дорогих речей, але кожна дівчина знає, який одяг їй йде, а що – приховує гідності. Важливо підібрати наряд, в якому буде комфортно, але щоб при цьому він підкреслював особливості фігури і жіночності. Крім того, варто враховувати місце, де буде проходити побачення – адже для ресторану і кінної прогулянки одяг повинна бути різною.

2.Задавати питання і щиро цікавитися чоловіком. Деякі дівчата не помічають, як під час першого побачення говорять тільки про себе, не давай молодій людині вставити ні слова. Так неможливо нічого зрозуміти про людину, з якою спілкуєшся, і при цьому створити про себе саме несприятливий думку.

3.Бути собою. Не вередувати і не кокетувати, намагаючись показати «кращі» дівочі якості. Багато дівчат хочуть здаватися слабкими і глупенькими, щоб привернути увагу. Насправді чоловіки більше цінують простоту і щирість, навіть якщо жінка сильна, добре заробляє і має свою точку зору на багато питань.

4.Не скаржитися, приймаючи чоловіка за психотерапевта. Побутові проблеми і деспота-начальника можна обговорити з подругою, а теми розмови на першому побаченні з чоловіком краще вибирати нейтральні і спокійні.

5.Бути доброзичливою і ввічливою. Навіть якщо є якісь дратівливі чинники, потрібно постаратися абстрагуватися від навколишнього оточення і зосередитися на чоловікові.

Багато дівчата пам’ятають про важливе правило, що на першому побаченні ні в якому разі не можна діставати гаманець і намагатися платити за себе. Але з розвитком фемінізму цей нюанс втрачає свою значимість і важливість. Хоча справжній джентльмен і справжній чоловік не дозволить дівчині заплатити за себе в кафе або в ресторані, навіть якщо не має наміру запрошувати її на друге побачення.

Поведінка чоловіка на побаченні

Багато правила для чоловіків схожі з жіночими радами, проте поведінка справжнього джентльмена повинно відрізнятися деякими факторами. Незважаючи на 21 століття і поява все більшого числа самостійних і впевнених у собі представниць слабкої статі, пані все також люблять, коли за ними доглядають, проявляють чоловічу силу і увагу. Тому на першому побаченні варто дотримуватися таких простих, але важливих правил.

Деякі правила

  • Бути передбачливим. Запропонувати дівчині на вибір кілька місць для побачення, запитати, які її улюблені страви, зробити комплімент. Всі ці важливі дрібниці яскраво характеризують чоловіка, і стануть вагомим плюсом в очах жінки.

  • Проявити інтелект і почуття гумору в міру. Не намагатися задавати складні запитання і задачі, розповідати вульгарні анекдоти і взагалі ставити дівчину у незручне становище. Для спілкування на першому побаченні краще вибрати нейтральні теми: кіно, тварини, книги, вибір професії або захоплення.
  • Обов’язково заплатити за дівчину. Навіть якщо чоловік не хоче робити цього, щоб не зачепити її феміністські почуття, або якось образити, краще не ризикувати. Досить часто з першого побачення жінка намагається зрозуміти, наскільки її обранець щедрий і заможний. А якщо фінанси не дозволяють провести вечір в дорогому хорошому ресторані, краще відразу призначити зустріч у більш бюджетному місці, але бути впевненим, що у чоловіка є кошти на двох. Навіть якщо це буде просто прогулянка і морозиво.

  • Не натякати на продовження вечора, не запрошувати до себе додому і взагалі постаратися уникати інтимних тем – цим можна серйозно злякати свою супутницю. Наприкінці можна сказати комплімент її зовнішності, поговорити про те, як приємно було провести час і запросити на наступне побачення. Навіть поцілунки при першій зустрічі розцінюються багатьма жінками як доказ, що «чоловіки хочуть тільки одного».

Якщо метою першого побачення є бажання дізнатися ближче дівчину, почати з нею будувати відносини, а не просто отримати секс за малі гроші, то потрібно постаратися бути щирим, відкритим, природним. Це ті якості, які жінки цінують над багатьох інших.

Таким чином, перше побачення є досить важливим етапом, від якого залежить, чи будуть розвиватися відносини, і як саме їх краще вибудовувати. Щоб якомога більше дізнатися про людину, треба питати і цікавитися. І чесно відповідати на питання про себе. Відносини, які з першого дня будуються на відкритості й довірі, мають всі шанси стати довговічними.

Залишити коментар