Як визначити чи сумісні люди за кольором їхніх очей?

Не марно очі називають дзеркалом душі. Згідно думку чималої кількості людей, вони дійсно здатні багато розповісти про свого власника. І справа полягає не тільки в їх розрізі або вираженні, але й у кольорі, який здатний розповісти про характер людини. Можна навіть визначити сумісність за кольором очей між людьми. Дана методика не має будь-якого наукового обґрунтування, тому їй можна вірити, а можна вивчити тільки заради жарту.

Яким характером володіють власники очей того чи іншого кольору?

Блакитноокі люди

Власники таких «дзеркал душі» відрізняються енергійністю і прагненням до всього нового. Ці люди нерідко амбітні і креативні. Як правило, вони успішні в житті і досягають вони всього, використовуючи свою завзятість і невпинно працюючи.

Спілкуючись з блакитнооким людиною, можна помітити, що характер у нього веселий, він є дружнім і відкритим співрозмовником. Він рідко вдається до допомоги оточуючих, покладаючись виключно на власні сили.

Для оточуючих ці люди вельми привабливі не тільки як хороші товариші, але і як кандидати в пару. Володарі блакитних очей темпераментні і чуттєві, а ще вони потребують підтримки і теплоту стосунків зі своєю другою половинкою.

Якщо ваша кохана людина володіє саме цим кольором «дзеркал душі», ось що вам можна порадити:

 • Знайте, що у вашої пари є потреба в тому, щоб витрачати всі свої сили. Не перешкоджайте їй в цьому;
 • Якщо блакитноокий чоловік весь день трудився, завойовував нові вершини і все одно не
  витратив всі свої сили, йому потрібно поділитися ними з вами. Не відмовляйте йому в цьому;
 • Ви, напевно, чули про те, що ці люди не відрізняються сталістю у відносинах. На жаль, це правда. Відносини з ними наповнені несподіванками, сюрпризами і динамікою, але вони можуть раптово закінчитися. Щоб цього не сталося, намагайтеся бути для своєї другої половинки завжди новим і цікавим людиною.

Вважається, що найкраща сумісність за кольором очей у цих людей з кароокими, які в парі з ними є хорошими слухачами і готові стати надійним другом. Характеристика блакитнооких людей і їх сумісність з іншими аналогічна з характеристикою сірооких і синьооких.

Кароокі люди

Представники цієї категорії теж здатні домагатися своїх цілей, але на відміну від власників блакитних «дзеркал душі», вони не завжди покладаються тільки на свої сили.

Якщо є можливість отримати допомогу від оточуючих, вони з задоволенням її приймуть.

Людина, у якого карі очі, генерує нові ідеї невпинно, а от для їх втілення їм теж зазвичай потрібні помічники, як правило, самі пропонують себе в ролі таких.

Від природи кароокі люди привабливі. Крім того, вони стежать за своєю зовнішністю, манерами, завдяки чому стають ще більш привабливим.

Як побудувати міцні і тривалі відносини з володарем карих очей?

 • По можливості підтримуйте його у всіх починаннях;
 • Якщо у вас є час і сили, постарайтеся взяти втілення хоча б частини його ідей на себе;
 • Не намагайтеся підпорядкувати другу половинку своєї волі. Це не призведе ні до чого крім взаємних переживань і образ.

Що стосується сумісності з кольором очей, то найбільш міцний союз у володарів карих очей з блакитноокими і зеленоглазыми людьми, а от з іншими власниками карих «дзеркал душі» їм може бути складніше вибудувати відносини. Пов’язано це з тим, що дві незалежні і, в той же час, часто потребують допомоги натури не можуть знайти спільної мови.

Зеленоокі люди

В них таїться відразу дві енергетики – холодна і тепла, тому як колір їхніх очей є змішанням
жовтого і синього. Саме тому власники зелених «дзеркал душі» завжди знаходяться в пошуку гармонії як у навколишньому світі, так і всередині себе.

Їм важливо відчувати себе впевнено і в цьому їм можуть допомогти близькі люди, якщо будуть частіше показувати, що пишаються ними. На цьому принципі заснована і любовна сумісність зеленооких людей з другою половинкою. «Окрилити» ви зможете їх, захоплюючись ними.

Але не все так просто. Ви повинні відповідати високим вимогам, яким, на їх думку, повинен відповідати їх близька людина. В іншому випадку ви ризикуєте не тільки не заслужити їх доброго розташування, але і викликати відверто грубе і зневажливе ставлення до себе.

Варто відзначити, що і до своєї персони зеленоокі люди теж вимогливі. Саме відповідність встановленої ними ж самими «планці» вам і належить оцінити, щоб завоювати серце володаря чаклунських очей. Говорячи про сумісність людей з зеленими очима з близькими, важливо сказати, що незайвим буде і оцінка їх здібностей, якими вони наділені від природи. Як правило, вони є творчими особистостями з чудово розвиненою уявою. Хорошим партнером для них стане кароокий чоловік.

Як живуть люди зі схожим кольором очей?

Вважається, що люди, що володіють схожою енергетикою, не завжди можуть знайти спільну мову і створити міцну пару. Але це не завжди так.

Як вони можуть повести себе?

 • Два карооких людини. Як вже було сказано, союз цей досить непростий. Незважаючи на те що
  їм добре разом, прагнення до лідерства кожного з них може зруйнувати цю пару. Будучи амбітними, партнери можуть навіть відчувати взаємне почуття заздрості, а в деяких випадках і намагатися один одного «обійти» у своїх досягненнях. Тим не менше кожен з них готовий надати посильну допомогу своєму партнеру, а зробити їх союз міцним дозволить загальна мета;
 • Якщо обидва партнери зеленоглазы. У цій парі панує злагода і взаєморозуміння, тому вона міцна, а відносини коханих цілком можуть бути тривалими. Тим не менше, їм слід бути обережними зі своїм надмірним почуттям ревнощів, яка може стати причиною конфліктів. Негативно позначиться на союзі і відмова від досягнення нових цілей, ведення розміреним, нудного життя. Ці фактори можуть навіть зруйнувати відносини;
 • Блакитноокі партнери. Судячи з того, який характер у володарів такого кольору очей, як блакитний, ймовірність їх повної сумісності і тривалих відносин дуже висока. Цим романтикам добре удвох, але, як і у випадку інших пар, їм не варто концентрувати свою увагу виключно один на одного. Важливий особистісний, кар’єрний ріст, який дозволить партнерам залишатися цікавими один для одного.

Вірити цій методиці визначення сумісності чи ні – вирішувати вам, але якщо ви вважаєте вірною, вона допоможе вам не тільки зрозуміти, наскільки підходить вам ваш партнер, але і намітити шляхи подальшого розвитку вашого союзу.

Залишити коментар