Як вивести наркотики організму?

Просто очистити організм від наркотиків домашніми засобами малоймовірна. Навіть при разовому використанні токсичні речовини можна виявити при аналізі крові протягом тижня, а при систематичному вживанні вони затримуються в організмі на місяці.

Якщо наркоман хоче позбутися від наркозалежності, то йому в першу чергу слід зібрати в кулак силу волі і перестати вживати звичний допінг. Але самостійне очищення вимагає багато часу, і під час нього токсини продовжують свою руйнівну дію.

Також доводиться форсувати події і швидко виводити наркотики з організму, якщо діагностована передозування і потерпілий госпіталізований у важкому стані.

Що за ліки, яке виводить токсини і швидко від наркотиків звільняє організм, можливо очиститися в домашніх умовах?

Домашні умови

В домашніх умовах очистити склад крові і вивести наркотики з сечі досить важко, але не всі наважуються звертатися до нарколога, боячись розголосу. Відразу потрібно сказати, що сорбенти або застосування клізми не швидко виводять токсини–вони лише допомагають полегшити загальний стан, на яке надають вбивчий вплив шкідливі звички. Неграмотні навантаження на організм тільки обтяжують стан хворого.

Якщо людина спочатку здоровий, в анамнезі відсутні захворювання сечовидільної системи або проблеми з печінкою, то необхідно розширити питний режим.

Виводить з організму токсини звичайна чиста вода – її потрібно випивати в день не менше 2 л.

Денне меню складається з рідких страв – молочних каш, супів; потреба організму в корисних речовинах відновлюється за рахунок овочевих і фруктових соків.

Зрозуміти, що вдалося вирішити завдання, як вивести наркотики з організму, можливе тільки через 2-3 доби, не раніше. Але домашню терапію слід продовжувати не менше 5 днів, навіть якщо загальний стан повністю нормалізувався. Можна перейти на звичайний харчовий раціон – якщо інтоксикація зникла, і з’явився апетит – але чисту воду пити обов’язково. Сечовиділення має бути збільшеним.

Загальне переконання, що сауна, російська лазня і помірні фізичні навантаження допомагають позбутися від наслідків вживання допінгу – помилково. Вони лише сприяють активізації лікувального процесу і відволікають від бажання повернутися до вживання наркотиків.

Кров у цьому випадку не розганяється, метаболічні процеси активізуються незначно. Крім того, підвищені навантаження на серцево-судинну систему на даному етапі можуть призвести до патологічних змін.

Медикаментозні методи виведення наркотику з організму

Спосіб форсованого діурезу використовується для порівняно здорових людей, які стимулювали себе не дуже довго – нирки і печінка постраждали незначно. Цей спосіб нагадує домашнє очищення, тільки рідина вводиться інфузійно, за допомогою крапельниці.

Пацієнту вливають фізіологічний розчин в кількості близько 3 л – обсяг необхідного деактивирующего засобу залежить від ваги і стану хворого. Потім стимулюють ниркові функції, і організм очищається природним шляхом.

Стимулювати сечовидільну систему намагаються за допомогою натуральних засобів: кофеїну і таніну. Однак потрібно точно знати, що вживав пацієнт – у поєднанні з екстазі, креком і амфетамінами танін і кофеїн не використовуються.

Метод ентеросорбції. Застосовується, якщо вживалися наркотики перорально. Шлунково-кишковий тракт промивають звичайним метолом – з допомогою вливання зондом води в шлунок і постановкою клізми. Потім дають пацієнтові ентеросорбент.

Як енторосорбентів активоване або білий вугілля не застосовуються – інакше процедуру сифонної клізми доведеться проводити знову. В якості лікарських засобів використовуються «Лигандин» і «Ентеросгель».

Але цей спосіб не допомагає вирішити проблему, як вивести повністю наркотики з крові. Хоча його застосування перед проходженням тесту на наркотики здатне змінити клінічну картину та зробити недостовірним результат.

Еферентні способи

Вони використовуються тільки в умовах стаціонару для здійснення очищення потрібні спеціальні апарати.

Під час процедур гемосорбції і гемодіалізу кров викачується, проганяється через спеціальний пристрій, і закачується назад. Слідів токсинів в крові не залишається.

Такий же результат буває після використання плазмаферезу. При процедурі кров розділяється центрифугою, плазма заміщається сольовими розчинами, стан організму відновлюється.

Особливо ефективно ці методи застосовуються при передозах.

Вирішуються всі задачі одночасно:

  • як вивести наркотики з сечі;
  • як очистити кров;
  • як нормалізувати загальний стан.

Однак звичайним пацієнтам ці методи практично недоступні, вони досить дорогі. При станах, що загрожують життю, «пацієнти з вулиці» можуть розраховувати на гемодіаліз. Обладнанням для гемосорбції і плазмаферезу оснащені не всі клініки.

Найчастіше «простим» наркоманам доведеться переживати «ломку», заподіює серйозні фізичні страждання. Медичними засобами – «Ібупрофеном», «Ацетаминофеном» або «Спазмолгоном» можливо тільки полегшити загальний стан. Допомагає відчувати себе більш впевнено «Клонідин».

Тим, хто очищається від наркотиків самостійно, необхідно також мати під рукою засоби від діареї.

Відновитися після наркотиків

Вивести токсини з організму – це не значить відновитися від наркотиків. Найпростіше нормалізуються соматичні функції, і якщо зараження ВІЛ або гепатитом різних форм не сталося, то можна дуже швидко повернутися до нормального способу життя.

Не до звичного – про наркотики доведеться повністю забути.

Бажано обстежити і пролікувати печінка – вона страждає найбільше.

Набагато важче відновити функції мозку. Після відмови від допінгу можуть порушитися здатність до запам’ятовування і сприйняття інформації, знизитися реакції, проявитися неадекватне ставлення до подій. Відновлення психічного здоров’я потребує значно більше часу, ніж детоксикація.

При вживанні наркотиків людина потрапляє в психічну і фізичну залежність від даних препаратів, з-за чого виробляється певний стереотип поведінки, від якого в подальшому важко відмовитися.

Кожна доза надає руйнівний вплив на організм, порушуються психофізичний і психологічну рівновагу, засмучуються органічні функції.

Оскільки наркотичні препарати загострюють чуттєвість і є в деякому роді стимуляторами, то обійтися без їх прийому стає неможливо. Тільки прийом чергової порції кошти повертає впевненість в собі і на час дозволяє позбутися від фізичної слабкості.

Розірвати замкнуте коло стає все важче і важче – фізичні страждання і моральний дискомфорт вщухають тільки після вживання стимуляторів.

Щоб позбутися від наркотичної залежності, необхідно не тільки очистити організм від токсинів, але і нормалізувати психічний і емоційний стан.

Залишити коментар