Як вибрати смартфон

Перед тим як купити це суперзасіб зв’язку, бажано знати, що воно з себе представляє. Смартфон повинен поєднувати в собі одночасно мобільний телефон, комп’ютер, фотоапарат, електронну книгу і навігатор для машини. З його допомогою можна спілкуватися в соціальних мережах, читати, фотографувати, пересуватися по незнайомій місцевості.

Його багатофункціональність деяким чином вибору заважає. Осягнути неосяжне неможливо, і одночасно поєднати все на високому рівні апарат не в змозі.

Як вибрати смартфон, щоб потім не шкодувати про витрачені гроші?

Вибір багатофункціонального пристрою

Якщо хочеться користуватися смартфоном довго і з задоволенням, то купівля здійснюється тільки у надійних постачальників, у фірмових магазинах, щоб було кому – а раптом не пощастить – пред’явити претензію.

Вартість нормального пристрою ніяк не повинна бути менше 3000 рублів. Все інше – вироби умілих китайських кустарів.

Підзарядки повинно вистачити надовго? Значить, доведеться купувати апарат з менш «шустрим» процесором.

Чим більше ядер – тим більше завдань одночасно обробляється. Вище дозвіл екрана – краще читається текст і красивіше картинка. Тим, хто бажає дивитися відео, краще вибирати високий дозвіл.

Працювати з документами на маленькому екрані або дивитися фільми важко, швидко втомлюються очі. Замислюючись про смартфон з великим екраном, потрібно розуміти: чим більше екран, тим об’ємніше пристрій.

Якщо вибирається смартфон для дівчини, потрібно задуматися заздалегідь про тип екрану. Простий управляється кнопками, сенсорний – пальцями, або спеціальним стилусом. У дівчат дуже часто довгі, іноді нарощені нігті. Навряд чи їм буде зручно натискати на звичайні невеликі кнопки.

Дисплеї сучасних апаратів закриті спеціальними щитами – скляним покриттям. 100% захисту від зовнішніх впливів це не дає, але довговічність смартфона збільшує.

Дуже важливий параметр – пам’ять. У кожного пристрою є внутрішня пам’ять, складається їх блоку оперативної і постійної. Смартфон необхідний для роботи – 2 Гб, пристрій з меншим об’ємом набувати нераціонально.

Постійна пам’ять – це сховище постійних документів та іграшок. Обсяг її може досягати 64 Гб. Але її можна розширити.

Вибираємо операційну систему

Коли вибирають смартфон у подарунок для дівчини в 2015 році, то беруть, природно, самий сучасний, і навряд чи замислюються про пам’ять, про вбудованою програмою і ємності акумулятора. У цьому випадку більше звертають увагу на зовнішній вигляд, що є не зовсім правильним. Якщо операційна система неякісна подарунок не обрадує.

У 2015 використовуються такі операційні системи:

  • Android;
  • Windows Phone 8;
  • Blackberry;
  • iOS.

Варто розглянути, що кожна з них становить собою.

Android – випускає компанія Google. Більшість сучасних пристроїв: смартфони, мобільні телефони, планшети – підтримують саме цю операційну систему. Але чим більш сучасна версія, тим більша можливість працювати з різними додатками – програма, розроблена у 2013 році з додатками 2015 може бути несумісна.

Пристрої з цим додатком можна підключати до комп’ютера.

Мінус Android – з точки зору операційної безпеки програма вразлива, часто оновлюється, може «полетіти», несумісна з багатьма версіями програмних забезпечень.

iOS – належить компанії Apple – дороге задоволення. Встановлюється тільки на рідні пристрою. Надійна, сумісна з багатьма програмними забезпеченнями, але ціна!!!

Window Phone – розроблений корпорацією Microsoft. Ідеальний варіант для роботи: Microsoft офіс – загальновідома комп’ютерна програма, надійний кабінет.

Спеціально для смартфонів, створена операційна система – Symbian. Популярні пристрої Nokia оснащені нею.

А ось операційна система Blackberry OS від компанії RIM в країнах СНД абсолютно марна. Зручний інтернет-трафік і можливість розшифровки електронної пошти доступні лише жителям далекого зарубіжжя.

Замислюючись, який смартфон купити для дівчини, не покидає межі колишнього СНД, не варто купувати стильні сучасні багатофункціональні пристрої з операційною системою Blackberry OS.

Смартфон – подарунок для дівчини

Так все ж, який смартфон купити в подарунок?

Надійний. Нехай подарунок прослужить довго. Найбільш надійні марки: Nokia, Samsung, HTC і, якщо дозволяють кошти – Apple.

Купуючи пристрій від китайського виробника – нефирменный апарат, потрібно уважно розглянути корпус, оцінити якість зборки. Зазорів і щілин на корпусі бути не повинно, кнопки перемикаються легко, екран – якщо вибирається сенсорний пристрій – оперативно реагує на точкове дотик.

Дуже важливо з’ясувати ємність батареї. Дівчата досить легковажні, і можуть забувати її часто заряджати. Зарядки повинно вистачати на тривалий час.

Якщо дівчина не є комп’ютерним асом, то бажано купувати пристрій, яким легко керувати. Многошаговость непідготовленими дівчатами не вітається. Перемикатися подарунковий смартфон повинен простим дотиком до екрану або натисканням кнопки.

Нехай дівчина гідно зможе оцінити всі можливості: підключення до інтернету, читання листів, іграшки, – і їй не доведеться годинами вникати в роботу смартфона. Найлегшою для користування зараз вважається операційна система Windows Phone.

Навряд чи знайдеться дівчина, яка не захоче пофотографувати себе з подругами або на тлі визначних пам’яток, викласти фотки в инстраграме, зайти в систему «Контакт». Значить, варто задуматися про можливості камери і розміром екрана.

8Мп – така камера якість знімків наближає до цифровим фотоапаратам. Деякі моделі смартфонів оснащені програмами фотошопа. Якщо дівчина любить фотографувати або милуватися на себе в соціальних ресурсах, варто задуматися про наявність подібного програмного забезпечення.

Про розміри екрану вже згадувалося. Але дуже великий екран – це і об’ємний смартфон. У цьому випадку необхідно знайти розумний компроміс – жіноча рука навряд чи в змозі утримати вагоме пристрій. Вважаються оптимальними моделі для жінок з екраном до 4,5 дюйма. Бажано, щоб вага апарату не перевищував 170 — 200 г, інакше і не обхватишь, і рука буде втомлюватися.

Навіть високі дівчата з модельною зовнішністю хочуть виглядати витончено, а «гиря» в руці легкості вигляду не додає.

Звичайно ж, повинні бути красивими смартфони для дівчат! Навряд чи жінка захоче тьмяного чорного кольору. Асортимент сучасних багатофункціональних пристроїв представлений різнокольоровими моделями.

Також слід звертати увагу і на покриття корпусу. Найсучасніше з них – SoftTouch. Це покриття об’єднує в собі стійкість до подряпин і стильність.

Якщо враховувати всі ці вимоги, то догодити з подарунком можливо, навіть не залучаючи до вибору дівчину. Дівчата люблять сюрпризи! Щира радість на обличчі подруги буде достатньою компенсацією за витрачений на вибір час і кошти.

Залишити коментар